prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Trankin s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47328088aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 07. 201313 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
387 767 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Trankin s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47328088
daňové identifikačné číslo
2023832063
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
M. R. Štefánika 34, 01001 Žilina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 07. 2013
V registri
13 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 59645/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
568328
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt25. 07. 2013—
Finančný leasing25. 07. 2013—
Faktoring a forfaiting25. 07. 2013—
Skladovanie25. 07. 2013—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom25. 07. 2013—
Kuriérske služby25. 07. 2013—
Donášková služba25. 07. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 07. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí25. 07. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb25. 07. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu25. 07. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby25. 07. 2013—
Reklamné a marketingové služby25. 07. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 07. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 07. 2013—
predaj pyrotechnických predmetov kategórie 2, kategórie 3, kategórie T108. 11. 2014—
Vykonávanie ohňostrojných prác05. 03. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023832063: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023832063Obdobia daňových registráciíDIČ 2023832063: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023832063Obdobia daňových registráciíDIČ 2023832063: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023832063
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202383206310. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prepadlo do straty −424 947 € a zvýšila tržby o ▲83 % na 387,8 tisíc eur.

Tržby

387 767 €

▲ 82,6 %

Výsledok hospodárenia

−424 947 €

▼ 34 150,2 %

Aktíva

292 853 €

▲ 121,2 %

Vlastné imanie

−416 734 €

▼ 5 174,1 %

Zadlženosť

242,3 %

Hrubá marža

−109,6 %

Čistá marža

−109,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 77 631 €. 2016: tržby 49 702 €. 2017: tržby 126 169 €. 2018: tržby 212 315 €. 2019: tržby 387 767 €.500 tis.250 tis.077,6 tis.49,7 tis.126,2 tis.212,3 tis.387,8 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 77 631 €. 2016: tržby 49 702 €. 2017: tržby 126 169 €. 2018: tržby 212 315 €. 2019: tržby 387 767 €.500 tis.250 tis.077,6 tis.49,7 tis.126,2 tis.212,3 tis.387,8 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 77 631 €. 2016: tržby 49 702 €. 2017: tržby 126 169 €. 2018: tržby 212 315 €. 2019: tržby 387 767 €.500 tis.250 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −63 €. 2016: výsledok hospodárenia −707 €. 2017: výsledok hospodárenia 579 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 248 €. 2019: výsledok hospodárenia −424 947 €.2 tis.0−500 tis.−63−707+579+1,2 tis.−424,9 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −63 €. 2016: výsledok hospodárenia −707 €. 2017: výsledok hospodárenia 579 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 248 €. 2019: výsledok hospodárenia −424 947 €.2 tis.0−500 tis.−63+579201520172019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −63 €. 2016: výsledok hospodárenia −707 €. 2017: výsledok hospodárenia 579 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 248 €. 2019: výsledok hospodárenia −424 947 €.2 tis.0−500 tis.−70720162019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 80 263 €, vlastné imanie 7 093 €. 2016: aktíva 73 763 €, vlastné imanie 6 386 €. 2017: aktíva 94 855 €, vlastné imanie 6 965 €. 2018: aktíva 132 386 €, vlastné imanie 8 213 €. 2019: aktíva 292 853 €, vlastné imanie −416 734 €.500 tis.0−500 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 80 263 €, vlastné imanie 7 093 €. 2016: aktíva 73 763 €, vlastné imanie 6 386 €. 2017: aktíva 94 855 €, vlastné imanie 6 965 €. 2018: aktíva 132 386 €, vlastné imanie 8 213 €. 2019: aktíva 292 853 €, vlastné imanie −416 734 €.500 tis.0−500 tis.20152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 80 263 €, vlastné imanie 7 093 €. 2016: aktíva 73 763 €, vlastné imanie 6 386 €. 2017: aktíva 94 855 €, vlastné imanie 6 965 €. 2018: aktíva 132 386 €, vlastné imanie 8 213 €. 2019: aktíva 292 853 €, vlastné imanie −416 734 €.500 tis.0−500 tis.20152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 46 525 €, pohľadávky 4 733 €, finančné účty 29 005 €. 2016: dlhodobý majetok 9 843 €, zásoby 51 947 €, pohľadávky 5 461 €, finančné účty 6 512 €. 2017: dlhodobý majetok 17 325 €, zásoby 45 001 €, pohľadávky 13 435 €, finančné účty 19 094 €. 2018: dlhodobý majetok 36 396 €, zásoby 14 844 €, pohľadávky 58 619 €, finančné účty 22 527 €. 2019: dlhodobý majetok 15 873 €, zásoby 160 502 €, pohľadávky 76 529 €, finančné účty 39 949 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 46 525 €, pohľadávky 4 733 €, finančné účty 29 005 €. 2016: dlhodobý majetok 9 843 €, zásoby 51 947 €, pohľadávky 5 461 €, finančné účty 6 512 €. 2017: dlhodobý majetok 17 325 €, zásoby 45 001 €, pohľadávky 13 435 €, finančné účty 19 094 €. 2018: dlhodobý majetok 36 396 €, zásoby 14 844 €, pohľadávky 58 619 €, finančné účty 22 527 €. 2019: dlhodobý majetok 15 873 €, zásoby 160 502 €, pohľadávky 76 529 €, finančné účty 39 949 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 46 525 €, pohľadávky 4 733 €, finančné účty 29 005 €. 2016: dlhodobý majetok 9 843 €, zásoby 51 947 €, pohľadávky 5 461 €, finančné účty 6 512 €. 2017: dlhodobý majetok 17 325 €, zásoby 45 001 €, pohľadávky 13 435 €, finančné účty 19 094 €. 2018: dlhodobý majetok 36 396 €, zásoby 14 844 €, pohľadávky 58 619 €, finančné účty 22 527 €. 2019: dlhodobý majetok 15 873 €, zásoby 160 502 €, pohľadávky 76 529 €, finančné účty 39 949 €.500 tis.250 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 7 093 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 170 €. 2016: vlastné imanie 6 386 €, dlhodobé záväzky −863 €, krátkodobé záväzky 68 240 €. 2017: vlastné imanie 6 965 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 87 890 €. 2018: vlastné imanie 8 213 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 124 173 €. 2019: vlastné imanie −416 734 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 709 587 €.1 mil.0−500 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 7 093 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 170 €. 2016: vlastné imanie 6 386 €, dlhodobé záväzky −863 €, krátkodobé záväzky 68 240 €. 2017: vlastné imanie 6 965 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 87 890 €. 2018: vlastné imanie 8 213 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 124 173 €. 2019: vlastné imanie −416 734 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 709 587 €.1 mil.0−500 tis.20152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 7 093 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 73 170 €. 2016: vlastné imanie 6 386 €, dlhodobé záväzky −863 €, krátkodobé záväzky 68 240 €. 2017: vlastné imanie 6 965 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 87 890 €. 2018: vlastné imanie 8 213 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 124 173 €. 2019: vlastné imanie −416 734 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 709 587 €.1 mil.0−500 tis.20152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 1 054 €. 2016: daň z príjmu 1 082 €. 2017: daň z príjmu 1 718 €. 2018: daň z príjmu 819 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,1 tis.1,1 tis.1,7 tis.819020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 1 054 €. 2016: daň z príjmu 1 082 €. 2017: daň z príjmu 1 718 €. 2018: daň z príjmu 819 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,1 tis.1,1 tis.1,7 tis.819020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 1 054 €. 2016: daň z príjmu 1 082 €. 2017: daň z príjmu 1 718 €. 2018: daň z príjmu 819 €. 2019: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.00201520172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby77,6 tis.49,7 tis.126,2 tis.212,3 tis.387,8 tis.
Výsledok hospodárenia−63−7075791,2 tis.−424,9 tis.
Aktíva80,3 tis.73,8 tis.94,9 tis.132,4 tis.292,9 tis.
Vlastné imanie7,1 tis.6,4 tis.7 tis.8,2 tis.−416,7 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.1,1 tis.1,7 tis.8190
Zadlženosť91,2 %91,3 %92,7 %93,8 %242,3 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
387,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−424,9 tis.
Aktíva
292,9 tis.
Vlastné imanie
−416,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
242,3 %

2018

Tržby
212,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,2 tis.
Aktíva
132,4 tis.
Vlastné imanie
8,2 tis.
Daň z príjmu
819
Zadlženosť
93,8 %

2017

Tržby
126,2 tis.
Výsledok hospodárenia
579
Aktíva
94,9 tis.
Vlastné imanie
7 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
92,7 %

2016

Tržby
49,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−707
Aktíva
73,8 tis.
Vlastné imanie
6,4 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
91,3 %

2015

Tržby
77,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−63
Aktíva
80,3 tis.
Vlastné imanie
7,1 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
91,2 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API