Súhrn
- Vznik
- 16. 07. 201313 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 98 729 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LEJA OKNÁ, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47327952
- daňové identifikačné číslo
- 2023807302
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Rybárska 366/6, 044 42 Rozhanovce, Slovenská republika
- Územie
- Rozhanovceokres Košice - okolieKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 16. 07. 2013
- V registri
- 13 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 32827/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 897762
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 16. 07. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 16. 07. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 16. 07. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 16. 07. 2013 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 16. 07. 2013 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 16. 07. 2013 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 16. 07. 2013 | — |
| Prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 16. 07. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 16. 07. 2013 | — |
| Skladovanie | 16. 07. 2013 | — |
| Administratívne služby | 16. 07. 2013 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 16. 07. 2013 | — |
| Vedenie účtovníctva | 16. 07. 2013 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 16. 07. 2013 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 16. 07. 2013 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 16. 07. 2013 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 16. 07. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023807302 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −16 408 € a znížila tržby o ▼27 % na 98,7 tisíc eur.
Tržby
98 729 €
▼ 26,8 %Výsledok hospodárenia
−16 408 €
▲ 59,6 %Aktíva
28 487 €
▲ 17,9 %Vlastné imanie
−40 666 €
▼ 74,5 %Zadlženosť
242,8 %
Hrubá marža
−15,6 %
Čistá marža
−16,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 269,5 tis. | 313,1 tis. | 209 tis. | 134,9 tis. | 98,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 25,6 tis. | 12,3 tis. | −26,5 tis. | −40,6 tis. | −16,4 tis. |
| Aktíva | 96,3 tis. | 101,1 tis. | 63 tis. | 24,2 tis. | 28,5 tis. |
| Vlastné imanie | 34 tis. | 46,4 tis. | 17,3 tis. | −23,3 tis. | −40,7 tis. |
| Daň z príjmu | 452 | 2,8 tis. | 0 | 0 | 960 |
| Zadlženosť | 64,8 % | 54,1 % | 72,6 % | 196,5 % | 242,8 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 98,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −16,4 tis.
- Aktíva
- 28,5 tis.
- Vlastné imanie
- −40,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 242,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 134,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −40,6 tis.
- Aktíva
- 24,2 tis.
- Vlastné imanie
- −23,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 196,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 209 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −26,5 tis.
- Aktíva
- 63 tis.
- Vlastné imanie
- 17,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 72,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 313,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,3 tis.
- Aktíva
- 101,1 tis.
- Vlastné imanie
- 46,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,8 tis.
- Zadlženosť
- 54,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 269,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 25,6 tis.
- Aktíva
- 96,3 tis.
- Vlastné imanie
- 34 tis.
- Daň z príjmu
- 452
- Zadlženosť
- 64,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).