prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Intexa s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47325593aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 08. 201313 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
9 311 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Intexa s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47325593
daňové identifikačné číslo
2023835902
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Nitrianska 58, 90301 Senec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 08. 2013
V registri
13 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 91010/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1059161
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Reklamné a marketingové služby21. 01. 2016—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 08. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu06. 08. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov06. 08. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien06. 08. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov06. 08. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb21. 01. 2016—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť21. 01. 2016—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023835902: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023835902Obdobia daňových registráciíDIČ 2023835902: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023835902Obdobia daňových registráciíDIČ 2023835902: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023835902
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202383590210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼94 % na 606 € a znížila tržby o ▼57 % na 9,3 tisíc eur.

Tržby

9 311 €

▼ 57,3 %

Výsledok hospodárenia

606 €

▼ 93,8 %

Aktíva

32 970 €

▲ 1,9 %

Vlastné imanie

46 292 €

▲ 1,3 %

Zadlženosť

−40,4 %

Hrubá marža

6,5 %

Čistá marža

6,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 15 594 €. 2021: tržby 10 962 €. 2022: tržby 27 460 €. 2023: tržby 21 811 €. 2024: tržby 9 311 €.50 tis.25 tis.015,6 tis.11 tis.27,5 tis.21,8 tis.9,3 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 15 594 €. 2021: tržby 10 962 €. 2022: tržby 27 460 €. 2023: tržby 21 811 €. 2024: tržby 9 311 €.50 tis.25 tis.015,6 tis.11 tis.27,5 tis.21,8 tis.9,3 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 15 594 €. 2021: tržby 10 962 €. 2022: tržby 27 460 €. 2023: tržby 21 811 €. 2024: tržby 9 311 €.50 tis.25 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 12 928 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 884 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 377 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 774 €. 2024: výsledok hospodárenia 606 €.20 tis.10 tis.0+12,9 tis.+3,9 tis.+15,4 tis.+9,8 tis.+60620202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 12 928 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 884 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 377 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 774 €. 2024: výsledok hospodárenia 606 €.20 tis.10 tis.0+12,9 tis.+3,9 tis.+15,4 tis.+9,8 tis.+60620202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 12 928 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 884 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 377 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 774 €. 2024: výsledok hospodárenia 606 €.20 tis.10 tis.0+606202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 3 562 €, vlastné imanie 16 650 €. 2021: aktíva 7 492 €, vlastné imanie 20 535 €. 2022: aktíva 22 590 €, vlastné imanie 35 912 €. 2023: aktíva 32 364 €, vlastné imanie 45 686 €. 2024: aktíva 32 970 €, vlastné imanie 46 292 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 3 562 €, vlastné imanie 16 650 €. 2021: aktíva 7 492 €, vlastné imanie 20 535 €. 2022: aktíva 22 590 €, vlastné imanie 35 912 €. 2023: aktíva 32 364 €, vlastné imanie 45 686 €. 2024: aktíva 32 970 €, vlastné imanie 46 292 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 3 562 €, vlastné imanie 16 650 €. 2021: aktíva 7 492 €, vlastné imanie 20 535 €. 2022: aktíva 22 590 €, vlastné imanie 35 912 €. 2023: aktíva 32 364 €, vlastné imanie 45 686 €. 2024: aktíva 32 970 €, vlastné imanie 46 292 €.50 tis.25 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 915 €, pohľadávky −1 175 €, finančné účty 3 822 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 915 €, pohľadávky −914 €, finančné účty 7 491 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 915 €, pohľadávky 9 446 €, finančné účty 12 229 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 915 €, pohľadávky 10 300 €, finančné účty 21 149 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 915 €, pohľadávky 13 801 €, finančné účty 18 254 €.50 tis.0−2 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 915 €, pohľadávky −1 175 €, finančné účty 3 822 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 915 €, pohľadávky −914 €, finančné účty 7 491 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 915 €, pohľadávky 9 446 €, finančné účty 12 229 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 915 €, pohľadávky 10 300 €, finančné účty 21 149 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 915 €, pohľadávky 13 801 €, finančné účty 18 254 €.50 tis.0−2 tis.20202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 915 €, pohľadávky −1 175 €, finančné účty 3 822 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 915 €, pohľadávky −914 €, finančné účty 7 491 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 915 €, pohľadávky 9 446 €, finančné účty 12 229 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 915 €, pohľadávky 10 300 €, finančné účty 21 149 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 915 €, pohľadávky 13 801 €, finančné účty 18 254 €.50 tis.0−2 tis.20202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 16 650 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −13 088 €. 2021: vlastné imanie 20 535 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −13 043 €. 2022: vlastné imanie 35 912 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −13 322 €. 2023: vlastné imanie 45 686 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −13 322 €. 2024: vlastné imanie 46 292 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −13 322 €.50 tis.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 16 650 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −13 088 €. 2021: vlastné imanie 20 535 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −13 043 €. 2022: vlastné imanie 35 912 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −13 322 €. 2023: vlastné imanie 45 686 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −13 322 €. 2024: vlastné imanie 46 292 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −13 322 €.50 tis.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 16 650 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −13 088 €. 2021: vlastné imanie 20 535 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −13 043 €. 2022: vlastné imanie 35 912 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −13 322 €. 2023: vlastné imanie 45 686 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −13 322 €. 2024: vlastné imanie 46 292 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −13 322 €.50 tis.0−20 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.1100000020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.1100000020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.1100000020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby15,6 tis.11 tis.27,5 tis.21,8 tis.9,3 tis.
Výsledok hospodárenia12,9 tis.3,9 tis.15,4 tis.9,8 tis.606
Aktíva3,6 tis.7,5 tis.22,6 tis.32,4 tis.33 tis.
Vlastné imanie16,6 tis.20,5 tis.35,9 tis.45,7 tis.46,3 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť−367,4 %−174,1 %−59,0 %−41,2 %−40,4 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
9,3 tis.
Výsledok hospodárenia
606
Aktíva
33 tis.
Vlastné imanie
46,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
−40,4 %

2023

Tržby
21,8 tis.
Výsledok hospodárenia
9,8 tis.
Aktíva
32,4 tis.
Vlastné imanie
45,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
−41,2 %

2022

Tržby
27,5 tis.
Výsledok hospodárenia
15,4 tis.
Aktíva
22,6 tis.
Vlastné imanie
35,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
−59,0 %

2021

Tržby
11 tis.
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
7,5 tis.
Vlastné imanie
20,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
−174,1 %

2020

Tržby
15,6 tis.
Výsledok hospodárenia
12,9 tis.
Aktíva
3,6 tis.
Vlastné imanie
16,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
−367,4 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API