prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

VALLE s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47324767aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 07. 201313 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
Tržby
77 057 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VALLE s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47324767
daňové identifikačné číslo
2023817422
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023817422
Sídlo
Gagarinova 2644/5, 98403 Lučenec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 07. 2013
V registri
13 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 24523/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
522067
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 07. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu13. 07. 2013—
Klampiarstvo13. 07. 2013—
Pokrývačstvo13. 07. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 07. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 07. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 07. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023817422: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023817422: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023817422IČ DPH SK2023817422Obdobia daňových registráciíDIČ 2023817422: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023817422: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023817422IČ DPH SK2023817422Obdobia daňových registráciíDIČ 2023817422: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023817422: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023817422IČ DPH SK2023817422
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202381742211. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 05. 06. 2015
daňové identifikačné číslo202381742210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Sociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zvýšila zisk o ▲730 % na 3 212 € a znížila tržby o ▼30 % na 77,1 tisíc eur.

Tržby

77 057 €

▼ 29,8 %

Výsledok hospodárenia

3 212 €

▲ 730,0 %

Aktíva

11 900 €

▲ 37,0 %

Vlastné imanie

11 900 €

▲ 37,0 %

Zadlženosť

0,0 %

Hrubá marža

5,4 %

Čistá marža

4,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 142 248 €. 2020: tržby 81 876 €. 2022: tržby 143 101 €. 2023: tržby 109 718 €. 2024: tržby 77 057 €.200 tis.100 tis.0142,2 tis.81,9 tis.143,1 tis.109,7 tis.77,1 tis.20192020202220232024Tržby2019: tržby 142 248 €. 2020: tržby 81 876 €. 2022: tržby 143 101 €. 2023: tržby 109 718 €. 2024: tržby 77 057 €.200 tis.100 tis.0142,2 tis.81,9 tis.143,1 tis.109,7 tis.77,1 tis.20192020202220232024Tržby2019: tržby 142 248 €. 2020: tržby 81 876 €. 2022: tržby 143 101 €. 2023: tržby 109 718 €. 2024: tržby 77 057 €.200 tis.100 tis.0201920222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 759 €. 2023: výsledok hospodárenia 387 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 212 €.5 tis.2,5 tis.000+759+387+3,2 tis.20192020202220232024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 759 €. 2023: výsledok hospodárenia 387 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 212 €.5 tis.2,5 tis.000+759+387+3,2 tis.20192020202220232024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2022: výsledok hospodárenia 759 €. 2023: výsledok hospodárenia 387 €. 2024: výsledok hospodárenia 3 212 €.5 tis.2,5 tis.00+759201920222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 13 443 €, vlastné imanie 7 542 €. 2020: aktíva 15 246 €, vlastné imanie 7 542 €. 2022: aktíva 8 301 €, vlastné imanie 8 301 €. 2023: aktíva 8 688 €, vlastné imanie 8 688 €. 2024: aktíva 11 900 €, vlastné imanie 11 900 €.20 tis.10 tis.020192020202220232024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 13 443 €, vlastné imanie 7 542 €. 2020: aktíva 15 246 €, vlastné imanie 7 542 €. 2022: aktíva 8 301 €, vlastné imanie 8 301 €. 2023: aktíva 8 688 €, vlastné imanie 8 688 €. 2024: aktíva 11 900 €, vlastné imanie 11 900 €.20 tis.10 tis.020192020202220232024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 13 443 €, vlastné imanie 7 542 €. 2020: aktíva 15 246 €, vlastné imanie 7 542 €. 2022: aktíva 8 301 €, vlastné imanie 8 301 €. 2023: aktíva 8 688 €, vlastné imanie 8 688 €. 2024: aktíva 11 900 €, vlastné imanie 11 900 €.20 tis.10 tis.020192020202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 562 €, pohľadávky 5 940 €, finančné účty 3 941 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 083 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 163 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 301 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 688 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 900 €.20 tis.10 tis.020192020202220232024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 562 €, pohľadávky 5 940 €, finančné účty 3 941 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 083 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 163 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 301 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 688 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 900 €.20 tis.10 tis.020192020202220232024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 562 €, pohľadávky 5 940 €, finančné účty 3 941 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 12 083 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 163 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 301 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 688 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 11 900 €.20 tis.10 tis.020192020202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 542 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 901 €. 2020: vlastné imanie 7 542 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 704 €. 2022: vlastné imanie 8 301 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 8 688 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 11 900 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.20 tis.10 tis.020192020202220232024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 542 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 901 €. 2020: vlastné imanie 7 542 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 704 €. 2022: vlastné imanie 8 301 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 8 688 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 11 900 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.20 tis.10 tis.020192020202220232024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 7 542 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 901 €. 2020: vlastné imanie 7 542 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 704 €. 2022: vlastné imanie 8 301 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 8 688 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 11 900 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.20 tis.10 tis.020192020202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 202 €. 2023: daň z príjmu 103 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000020210396020192020202220232024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 202 €. 2023: daň z príjmu 103 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000020210396020192020202220232024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 202 €. 2023: daň z príjmu 103 €. 2024: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000020210396020192020202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby142,2 tis.81,9 tis.143,1 tis.109,7 tis.77,1 tis.
Výsledok hospodárenia007593873,2 tis.
Aktíva13,4 tis.15,2 tis.8,3 tis.8,7 tis.11,9 tis.
Vlastné imanie7,5 tis.7,5 tis.8,3 tis.8,7 tis.11,9 tis.
Daň z príjmu00202103960
Zadlženosť43,9 %50,5 %0,0 %0,0 %0,0 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2024

Tržby
77,1 tis.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
11,9 tis.
Vlastné imanie
11,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
0,0 %

2023

Tržby
109,7 tis.
Výsledok hospodárenia
387
Aktíva
8,7 tis.
Vlastné imanie
8,7 tis.
Daň z príjmu
103
Zadlženosť
0,0 %

2022

Tržby
143,1 tis.
Výsledok hospodárenia
759
Aktíva
8,3 tis.
Vlastné imanie
8,3 tis.
Daň z príjmu
202
Zadlženosť
0,0 %

2020

Tržby
81,9 tis.
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
15,2 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
50,5 %

2019

Tržby
142,2 tis.
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
13,4 tis.
Vlastné imanie
7,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
43,9 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API