prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Nostravia production s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47324732aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 08. 201313 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
5 900 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Nostravia production s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47324732
daňové identifikačné číslo
2023828279
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Trojičné námestie 191, 02744 Tvrdošín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 08. 2013
V registri
13 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 71875/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
489846
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi(maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti(veľkoobchod)07. 08. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu07. 08. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb07. 08. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby07. 08. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby07. 08. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien07. 08. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov07. 08. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí07. 08. 2013—
Administratívne služby07. 08. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov07. 08. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti07. 08. 2013—
Vydavateľská činnosť07. 08. 2013—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov07. 08. 2013—
Reklamné a marketingové služby07. 08. 2013—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľnej živnosti07. 08. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 08. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla16. 01. 2015—
Výroba sviečok16. 01. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023828279: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023828279Obdobia daňových registráciíDIČ 2023828279: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023828279Obdobia daňových registráciíDIČ 2023828279: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023828279
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202382827910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −32 € a zvýšila tržby z nuly na 5,9 tisíc eur.

Tržby

5 900 €

Výsledok hospodárenia

−32 €

▲ 99,4 %

Aktíva

118 565 €

▼ 19,1 %

Vlastné imanie

−58 431 €

▼ 0,1 %

Zadlženosť

149,3 %

Hrubá marža

−0,5 %

Čistá marža

−0,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 39 965 €. 2017: tržby 41 683 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 5 900 €.50 tis.25 tis.040 tis.41,7 tis.005,9 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 39 965 €. 2017: tržby 41 683 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 5 900 €.50 tis.25 tis.040 tis.41,7 tis.005,9 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 39 965 €. 2017: tržby 41 683 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 5 900 €.50 tis.25 tis.00201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −17 270 €. 2017: výsledok hospodárenia −18 112 €. 2018: výsledok hospodárenia −11 562 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 541 €. 2020: výsledok hospodárenia −32 €.0−20 tis.−17,3 tis.−18,1 tis.−11,6 tis.−5,5 tis.−3220162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −17 270 €. 2017: výsledok hospodárenia −18 112 €. 2018: výsledok hospodárenia −11 562 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 541 €. 2020: výsledok hospodárenia −32 €.0−20 tis.−17,3 tis.−18,1 tis.−11,6 tis.−5,5 tis.−3220162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −17 270 €. 2017: výsledok hospodárenia −18 112 €. 2018: výsledok hospodárenia −11 562 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 541 €. 2020: výsledok hospodárenia −32 €.0−20 tis.−32201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 49 047 €, vlastné imanie −23 183 €. 2017: aktíva 40 120 €, vlastné imanie −41 295 €. 2018: aktíva 145 344 €, vlastné imanie −52 857 €. 2019: aktíva 146 648 €, vlastné imanie −58 398 €. 2020: aktíva 118 565 €, vlastné imanie −58 431 €.200 tis.0−100 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 49 047 €, vlastné imanie −23 183 €. 2017: aktíva 40 120 €, vlastné imanie −41 295 €. 2018: aktíva 145 344 €, vlastné imanie −52 857 €. 2019: aktíva 146 648 €, vlastné imanie −58 398 €. 2020: aktíva 118 565 €, vlastné imanie −58 431 €.200 tis.0−100 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 49 047 €, vlastné imanie −23 183 €. 2017: aktíva 40 120 €, vlastné imanie −41 295 €. 2018: aktíva 145 344 €, vlastné imanie −52 857 €. 2019: aktíva 146 648 €, vlastné imanie −58 398 €. 2020: aktíva 118 565 €, vlastné imanie −58 431 €.200 tis.0−100 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 25 387 €, zásoby 5 848 €, pohľadávky 15 804 €, finančné účty 2 008 €. 2017: dlhodobý majetok 16 154 €, zásoby 5 848 €, pohľadávky 17 445 €, finančné účty 673 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 116 863 €, pohľadávky 28 130 €, finančné účty 351 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 116 863 €, pohľadávky 28 167 €, finančné účty 1 618 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 111 014 €, pohľadávky 117 €, finančné účty 7 434 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 25 387 €, zásoby 5 848 €, pohľadávky 15 804 €, finančné účty 2 008 €. 2017: dlhodobý majetok 16 154 €, zásoby 5 848 €, pohľadávky 17 445 €, finančné účty 673 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 116 863 €, pohľadávky 28 130 €, finančné účty 351 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 116 863 €, pohľadávky 28 167 €, finančné účty 1 618 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 111 014 €, pohľadávky 117 €, finančné účty 7 434 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 25 387 €, zásoby 5 848 €, pohľadávky 15 804 €, finančné účty 2 008 €. 2017: dlhodobý majetok 16 154 €, zásoby 5 848 €, pohľadávky 17 445 €, finančné účty 673 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 116 863 €, pohľadávky 28 130 €, finančné účty 351 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 116 863 €, pohľadávky 28 167 €, finančné účty 1 618 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 111 014 €, pohľadávky 117 €, finančné účty 7 434 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −23 183 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 230 €. 2017: vlastné imanie −41 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 415 €. 2018: vlastné imanie −52 857 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 198 201 €. 2019: vlastné imanie −58 398 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 205 046 €. 2020: vlastné imanie −58 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 176 996 €.250 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −23 183 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 230 €. 2017: vlastné imanie −41 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 415 €. 2018: vlastné imanie −52 857 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 198 201 €. 2019: vlastné imanie −58 398 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 205 046 €. 2020: vlastné imanie −58 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 176 996 €.250 tis.0−100 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −23 183 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 72 230 €. 2017: vlastné imanie −41 295 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 415 €. 2018: vlastné imanie −52 857 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 198 201 €. 2019: vlastné imanie −58 398 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 205 046 €. 2020: vlastné imanie −58 431 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 176 996 €.250 tis.0−100 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.500096096000020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby40 tis.41,7 tis.005,9 tis.
Výsledok hospodárenia−17,3 tis.−18,1 tis.−11,6 tis.−5,5 tis.−32
Aktíva49 tis.40,1 tis.145,3 tis.146,6 tis.118,6 tis.
Vlastné imanie−23,2 tis.−41,3 tis.−52,9 tis.−58,4 tis.−58,4 tis.
Daň z príjmu960960000
Zadlženosť147,3 %202,9 %136,4 %139,8 %149,3 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
5,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−32
Aktíva
118,6 tis.
Vlastné imanie
−58,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
149,3 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−5,5 tis.
Aktíva
146,6 tis.
Vlastné imanie
−58,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
139,8 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−11,6 tis.
Aktíva
145,3 tis.
Vlastné imanie
−52,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
136,4 %

2017

Tržby
41,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,1 tis.
Aktíva
40,1 tis.
Vlastné imanie
−41,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
202,9 %

2016

Tržby
40 tis.
Výsledok hospodárenia
−17,3 tis.
Aktíva
49 tis.
Vlastné imanie
−23,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
147,3 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API