prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

GT Management a.s.

identifikačné číslo organizácie 47321504aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 10. 201313 rokov v registri
Právna forma
Akciová spoločnosťkód 121
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
14 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GT Management a.s.
identifikačné číslo organizácie
47321504
daňové identifikačné číslo
2023923539
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hlavná 20/39, 92701 Šaľa, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Akciová spoločnosť (121)
Vznik
12. 10. 2013
V registri
13 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sa, vložka č. 10609/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
983363
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 10. 2013—
reklamné a marketingové služby12. 10. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb12. 10. 2013—
prenájom hnuteľných vecí12. 10. 2013—
čistiace a upratovacie práce12. 10. 2013—
prípravné práce k realizácii stavby12. 10. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien12. 10. 2013—
administratívne služby12. 10. 2013—
prieskum trhu a verejnej mienky12. 10. 2013—
faktoring a forfaiting12. 10. 2013—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt12. 10. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu12. 10. 2013—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti12. 10. 2013—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom12. 10. 2013—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení12. 10. 2013—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)12. 10. 2013—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla12. 10. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023923539: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023923539Obdobia daňových registráciíDIČ 2023923539: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023923539Obdobia daňových registráciíDIČ 2023923539: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023923539
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202392353910. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 28. 07. 2024 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −827 € a zvýšila tržby z nuly na 14 €.

Tržby

14 €

Výsledok hospodárenia

−827 €

▲ 13,2 %

Aktíva

109 052 €

▼ 0,1 %

Vlastné imanie

92 865 €

▼ 0,9 %

Zadlženosť

14,8 %

Hrubá marža

−3 478,6 %

Čistá marža

−5 907,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 12 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 14 €.20100012001420212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 12 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 14 €.20100012001420212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 12 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 14 €.20100012001420212022202320242025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −13 435 €. 2022: výsledok hospodárenia −602 €. 2023: výsledok hospodárenia −529 €. 2024: výsledok hospodárenia −953 €. 2025: výsledok hospodárenia −827 €.0−20 tis.−13,4 tis.−602−529−953−82720212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −13 435 €. 2022: výsledok hospodárenia −602 €. 2023: výsledok hospodárenia −529 €. 2024: výsledok hospodárenia −953 €. 2025: výsledok hospodárenia −827 €.0−20 tis.−13,4 tis.−602−529−953−82720212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −13 435 €. 2022: výsledok hospodárenia −602 €. 2023: výsledok hospodárenia −529 €. 2024: výsledok hospodárenia −953 €. 2025: výsledok hospodárenia −827 €.0−20 tis.−529−827202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 109 795 €, vlastné imanie 95 775 €. 2022: aktíva 109 579 €, vlastné imanie 95 175 €. 2023: aktíva 109 365 €, vlastné imanie 94 645 €. 2024: aktíva 109 202 €, vlastné imanie 93 692 €. 2025: aktíva 109 052 €, vlastné imanie 92 865 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 109 795 €, vlastné imanie 95 775 €. 2022: aktíva 109 579 €, vlastné imanie 95 175 €. 2023: aktíva 109 365 €, vlastné imanie 94 645 €. 2024: aktíva 109 202 €, vlastné imanie 93 692 €. 2025: aktíva 109 052 €, vlastné imanie 92 865 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 109 795 €, vlastné imanie 95 775 €. 2022: aktíva 109 579 €, vlastné imanie 95 175 €. 2023: aktíva 109 365 €, vlastné imanie 94 645 €. 2024: aktíva 109 202 €, vlastné imanie 93 692 €. 2025: aktíva 109 052 €, vlastné imanie 92 865 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 41 918 €, zásoby 50 069 €, pohľadávky 17 482 €, finančné účty 326 €. 2022: dlhodobý majetok 41 766 €, zásoby 50 069 €, pohľadávky 17 489 €, finančné účty 255 €. 2023: dlhodobý majetok 41 613 €, zásoby 50 069 €, pohľadávky 17 465 €, finančné účty 218 €. 2024: dlhodobý majetok 41 460 €, zásoby 50 069 €, pohľadávky 17 462 €, finančné účty 211 €. 2025: dlhodobý majetok 41 307 €, zásoby 50 069 €, pohľadávky 17 459 €, finančné účty 217 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 41 918 €, zásoby 50 069 €, pohľadávky 17 482 €, finančné účty 326 €. 2022: dlhodobý majetok 41 766 €, zásoby 50 069 €, pohľadávky 17 489 €, finančné účty 255 €. 2023: dlhodobý majetok 41 613 €, zásoby 50 069 €, pohľadávky 17 465 €, finančné účty 218 €. 2024: dlhodobý majetok 41 460 €, zásoby 50 069 €, pohľadávky 17 462 €, finančné účty 211 €. 2025: dlhodobý majetok 41 307 €, zásoby 50 069 €, pohľadávky 17 459 €, finančné účty 217 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 41 918 €, zásoby 50 069 €, pohľadávky 17 482 €, finančné účty 326 €. 2022: dlhodobý majetok 41 766 €, zásoby 50 069 €, pohľadávky 17 489 €, finančné účty 255 €. 2023: dlhodobý majetok 41 613 €, zásoby 50 069 €, pohľadávky 17 465 €, finančné účty 218 €. 2024: dlhodobý majetok 41 460 €, zásoby 50 069 €, pohľadávky 17 462 €, finančné účty 211 €. 2025: dlhodobý majetok 41 307 €, zásoby 50 069 €, pohľadávky 17 459 €, finančné účty 217 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 95 775 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 13 477 €. 2022: vlastné imanie 95 175 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 13 861 €. 2023: vlastné imanie 94 645 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 14 177 €. 2024: vlastné imanie 93 692 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 14 967 €. 2025: vlastné imanie 92 865 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 15 644 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 95 775 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 13 477 €. 2022: vlastné imanie 95 175 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 13 861 €. 2023: vlastné imanie 94 645 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 14 177 €. 2024: vlastné imanie 93 692 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 14 967 €. 2025: vlastné imanie 92 865 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 15 644 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 95 775 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 13 477 €. 2022: vlastné imanie 95 175 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 13 861 €. 2023: vlastné imanie 94 645 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 14 177 €. 2024: vlastné imanie 93 692 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 14 967 €. 2025: vlastné imanie 92 865 €, dlhodobé záväzky 543 €, krátkodobé záväzky 15 644 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0120014
Výsledok hospodárenia−13,4 tis.−602−529−953−827
Aktíva109,8 tis.109,6 tis.109,4 tis.109,2 tis.109,1 tis.
Vlastné imanie95,8 tis.95,2 tis.94,6 tis.93,7 tis.92,9 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť12,8 %13,1 %13,5 %14,2 %14,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
14
Výsledok hospodárenia
−827
Aktíva
109,1 tis.
Vlastné imanie
92,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
14,8 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−953
Aktíva
109,2 tis.
Vlastné imanie
93,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
14,2 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−529
Aktíva
109,4 tis.
Vlastné imanie
94,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
13,5 %

2022

Tržby
12
Výsledok hospodárenia
−602
Aktíva
109,6 tis.
Vlastné imanie
95,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
13,1 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−13,4 tis.
Aktíva
109,8 tis.
Vlastné imanie
95,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
12,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API