Súhrn
- Vznik
- 01. 08. 201313 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 68 280 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Asesor s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47318457
- daňové identifikačné číslo
- 2023824330
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023824330
- Sídlo
- Národná Trieda 68, 04001 Košice - mestská časť Sever, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Severokres Košice IKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 08. 2013
- V registri
- 13 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 32933/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 866468
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) | 01. 08. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 01. 08. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 01. 08. 2013 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 01. 08. 2013 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 01. 08. 2013 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 01. 08. 2013 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 08. 2013 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 01. 08. 2013 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 01. 08. 2013 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 01. 08. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023824330 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2023824330 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 21 738 € a zvýšila tržby o ▲21 % na 68,3 tisíc eur.
Tržby
68 280 €
▲ 20,7 %Výsledok hospodárenia
21 738 €
▲ 931,0 %Aktíva
83 276 €
▲ 18,1 %Vlastné imanie
63 781 €
▲ 51,7 %Zadlženosť
23,4 %
Hrubá marža
35,6 %
Čistá marža
31,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 59 tis. | 55,7 tis. | 73,8 tis. | 56,6 tis. | 68,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −1,5 tis. | −3,1 tis. | 7,2 tis. | −2,6 tis. | 21,7 tis. |
| Aktíva | 77,4 tis. | 64,7 tis. | 65,5 tis. | 70,5 tis. | 83,3 tis. |
| Vlastné imanie | 40,5 tis. | 37,5 tis. | 44,7 tis. | 42 tis. | 63,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 1,6 tis. | 960 | 2,6 tis. |
| Zadlženosť | 47,6 % | 42,1 % | 31,9 % | 40,4 % | 23,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 68,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 21,7 tis.
- Aktíva
- 83,3 tis.
- Vlastné imanie
- 63,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 23,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 56,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,6 tis.
- Aktíva
- 70,5 tis.
- Vlastné imanie
- 42 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 40,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 73,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,2 tis.
- Aktíva
- 65,5 tis.
- Vlastné imanie
- 44,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 31,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 55,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,1 tis.
- Aktíva
- 64,7 tis.
- Vlastné imanie
- 37,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 42,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 59 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,5 tis.
- Aktíva
- 77,4 tis.
- Vlastné imanie
- 40,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 47,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.