Súhrn
- Vznik
- 24. 07. 201313 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
- Tržby
- 59 831 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MONTY MR, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47313455
- daňové identifikačné číslo
- 2023814364
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Dobrianskeho 60/17, 06801 Medzilaborce, Slovenská republika
- Územie
- Medzilaborceokres MedzilaborcePrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 07. 2013
- V registri
- 13 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 28359/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 668457
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 24. 07. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 24. 07. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 24. 07. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 24. 07. 2013 | — |
| Počítačové služby | 24. 07. 2013 | — |
| Administratívne služby | 24. 07. 2013 | — |
| Záložne | 24. 07. 2013 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 24. 07. 2013 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 12. 06. 2019 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 12. 06. 2019 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 12. 06. 2019 | — |
| Kuriérske služby | 12. 06. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023814364 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 zvýšila zisk o ▲64 % na 8 596 € a zvýšila tržby o ▲61 % na 59,8 tisíc eur.
Tržby
59 831 €
▲ 60,7 %Výsledok hospodárenia
8 596 €
▲ 64,3 %Aktíva
26 468 €
▼ 53,2 %Vlastné imanie
22 722 €
▲ 60,9 %Zadlženosť
14,2 %
Hrubá marža
17,2 %
Čistá marža
14,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,1 tis. | 4,5 tis. | 22,8 tis. | 37,2 tis. | 59,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −3,3 tis. | 915 | 8,6 tis. | 5,2 tis. | 8,6 tis. |
| Aktíva | 6,8 tis. | 30,4 tis. | 15,7 tis. | 56,5 tis. | 26,5 tis. |
| Vlastné imanie | −1,7 tis. | 255 | 8,9 tis. | 14,1 tis. | 22,7 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 34 | 1,2 tis. | 824 | 1,7 tis. |
| Zadlženosť | 125,5 % | 99,2 % | 43,2 % | 75,0 % | 14,2 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 59,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,6 tis.
- Aktíva
- 26,5 tis.
- Vlastné imanie
- 22,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 14,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 37,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,2 tis.
- Aktíva
- 56,5 tis.
- Vlastné imanie
- 14,1 tis.
- Daň z príjmu
- 824
- Zadlženosť
- 75,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 22,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,6 tis.
- Aktíva
- 15,7 tis.
- Vlastné imanie
- 8,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 43,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 4,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 915
- Aktíva
- 30,4 tis.
- Vlastné imanie
- 255
- Daň z príjmu
- 34
- Zadlženosť
- 99,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 1,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,3 tis.
- Aktíva
- 6,8 tis.
- Vlastné imanie
- −1,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 125,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.