Súhrn
- Vznik
- 12. 04. 20179 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 44 005 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BUGAN, advokátska kancelária, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47258870
- daňové identifikačné číslo
- 2120527200
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120527200
- Sídlo
- Bajkalská 25/A, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 12. 04. 2017
- V registri
- 9 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 118972/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9147884
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie právnych služieb | 12. 04. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120527200 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2120527200 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲137 % na 8 893 € a zvýšila tržby o ▲25 % na 44 tisíc eur.
Tržby
44 005 €
▲ 25,4 %Výsledok hospodárenia
8 893 €
▲ 137,5 %Aktíva
52 438 €
▲ 174,6 %Vlastné imanie
20 864 €
▲ 74,3 %Zadlženosť
60,2 %
Hrubá marža
22,6 %
Čistá marža
20,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 50 tis. | 38,8 tis. | 41,9 tis. | 35,1 tis. | 44 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 5,8 tis. | 573 | 2,3 tis. | 3,7 tis. | 8,9 tis. |
| Aktíva | 28 tis. | 18,7 tis. | 19,1 tis. | 19,1 tis. | 52,4 tis. |
| Vlastné imanie | 10,2 tis. | 10,8 tis. | 8,2 tis. | 12 tis. | 20,9 tis. |
| Daň z príjmu | 47 | 119 | 435 | 687 | 1,1 tis. |
| Zadlženosť | 63,5 % | 42,4 % | 56,9 % | 37,3 % | 60,2 % |
aj 04/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 44 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,9 tis.
- Aktíva
- 52,4 tis.
- Vlastné imanie
- 20,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 60,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 35,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,7 tis.
- Aktíva
- 19,1 tis.
- Vlastné imanie
- 12 tis.
- Daň z príjmu
- 687
- Zadlženosť
- 37,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 41,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,3 tis.
- Aktíva
- 19,1 tis.
- Vlastné imanie
- 8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 435
- Zadlženosť
- 56,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 38,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 573
- Aktíva
- 18,7 tis.
- Vlastné imanie
- 10,8 tis.
- Daň z príjmu
- 119
- Zadlženosť
- 42,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 50 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,8 tis.
- Aktíva
- 28 tis.
- Vlastné imanie
- 10,2 tis.
- Daň z príjmu
- 47
- Zadlženosť
- 63,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 04/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.