prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Advokátska kancelária KONCOVÁ & PARTNERS, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47256907aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
11. 02. 201511 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
116 390 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Advokátska kancelária KONCOVÁ & PARTNERS, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47256907
daňové identifikačné číslo
2120000740
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120000740
Sídlo
Kpt. Jaroša 1316/29, 91101 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 02. 2015
V registri
11 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 31261/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
338538
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb11. 02. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120000740: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120000740: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120000740IČ DPH SK2120000740Obdobia daňových registráciíDIČ 2120000740: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120000740: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120000740IČ DPH SK2120000740Obdobia daňových registráciíDIČ 2120000740: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120000740: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120000740IČ DPH SK2120000740
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212000074011. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2017
daňové identifikačné číslo212000074010. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼8 % na 4 922 € a zvýšila tržby o ▲21 % na 116,4 tisíc eur.

Tržby

116 390 €

▲ 21,2 %

Výsledok hospodárenia

4 922 €

▼ 8,5 %

Aktíva

140 318 €

▲ 9,6 %

Vlastné imanie

54 160 €

▲ 10,0 %

Zadlženosť

61,4 %

Hrubá marža

5,4 %

Čistá marža

4,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 194 775 €. 2022: tržby 102 846 €. 2023: tržby 137 092 €. 2024: tržby 96 067 €. 2025: tržby 116 390 €.200 tis.100 tis.0194,8 tis.102,8 tis.137,1 tis.96,1 tis.116,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 194 775 €. 2022: tržby 102 846 €. 2023: tržby 137 092 €. 2024: tržby 96 067 €. 2025: tržby 116 390 €.200 tis.100 tis.0194,8 tis.102,8 tis.137,1 tis.96,1 tis.116,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 194 775 €. 2022: tržby 102 846 €. 2023: tržby 137 092 €. 2024: tržby 96 067 €. 2025: tržby 116 390 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 195 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 037 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 707 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 377 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 922 €.10 tis.5 tis.0+2,2 tis.+7 tis.+7,7 tis.+5,4 tis.+4,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 195 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 037 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 707 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 377 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 922 €.10 tis.5 tis.0+2,2 tis.+7 tis.+7,7 tis.+5,4 tis.+4,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 195 €. 2022: výsledok hospodárenia 7 037 €. 2023: výsledok hospodárenia 7 707 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 377 €. 2025: výsledok hospodárenia 4 922 €.10 tis.5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 67 600 €, vlastné imanie 33 798 €. 2022: aktíva 52 704 €, vlastné imanie 40 835 €. 2023: aktíva 65 254 €, vlastné imanie 47 065 €. 2024: aktíva 128 041 €, vlastné imanie 49 238 €. 2025: aktíva 140 318 €, vlastné imanie 54 160 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 67 600 €, vlastné imanie 33 798 €. 2022: aktíva 52 704 €, vlastné imanie 40 835 €. 2023: aktíva 65 254 €, vlastné imanie 47 065 €. 2024: aktíva 128 041 €, vlastné imanie 49 238 €. 2025: aktíva 140 318 €, vlastné imanie 54 160 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 67 600 €, vlastné imanie 33 798 €. 2022: aktíva 52 704 €, vlastné imanie 40 835 €. 2023: aktíva 65 254 €, vlastné imanie 47 065 €. 2024: aktíva 128 041 €, vlastné imanie 49 238 €. 2025: aktíva 140 318 €, vlastné imanie 54 160 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 446 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 193 €, finančné účty 30 961 €. 2022: dlhodobý majetok 2 740 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 308 €, finančné účty 38 656 €. 2023: dlhodobý majetok 37 329 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 752 €, finančné účty 19 173 €. 2024: dlhodobý majetok 94 110 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 245 €, finančné účty 15 686 €. 2025: dlhodobý majetok 104 723 €, zásoby 3 200 €, pohľadávky 16 545 €, finančné účty 15 850 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 446 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 193 €, finančné účty 30 961 €. 2022: dlhodobý majetok 2 740 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 308 €, finančné účty 38 656 €. 2023: dlhodobý majetok 37 329 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 752 €, finančné účty 19 173 €. 2024: dlhodobý majetok 94 110 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 245 €, finančné účty 15 686 €. 2025: dlhodobý majetok 104 723 €, zásoby 3 200 €, pohľadávky 16 545 €, finančné účty 15 850 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 5 446 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 193 €, finančné účty 30 961 €. 2022: dlhodobý majetok 2 740 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 308 €, finančné účty 38 656 €. 2023: dlhodobý majetok 37 329 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 752 €, finančné účty 19 173 €. 2024: dlhodobý majetok 94 110 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 245 €, finančné účty 15 686 €. 2025: dlhodobý majetok 104 723 €, zásoby 3 200 €, pohľadávky 16 545 €, finančné účty 15 850 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 33 798 €, dlhodobé záväzky 376 €, krátkodobé záväzky 33 426 €. 2022: vlastné imanie 40 835 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 869 €. 2023: vlastné imanie 47 065 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 189 €. 2024: vlastné imanie 49 238 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 803 €. 2025: vlastné imanie 54 160 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 158 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 33 798 €, dlhodobé záväzky 376 €, krátkodobé záväzky 33 426 €. 2022: vlastné imanie 40 835 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 869 €. 2023: vlastné imanie 47 065 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 189 €. 2024: vlastné imanie 49 238 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 803 €. 2025: vlastné imanie 54 160 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 158 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 33 798 €, dlhodobé záväzky 376 €, krátkodobé záväzky 33 426 €. 2022: vlastné imanie 40 835 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 869 €. 2023: vlastné imanie 47 065 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 189 €. 2024: vlastné imanie 49 238 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 78 803 €. 2025: vlastné imanie 54 160 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 86 158 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 978 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 049 €. 2024: daň z príjmu 1 429 €. 2025: daň z príjmu 1 308 €.2,5 tis.1,3 tis.097802 tis.1,4 tis.1,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 978 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 049 €. 2024: daň z príjmu 1 429 €. 2025: daň z príjmu 1 308 €.2,5 tis.1,3 tis.097802 tis.1,4 tis.1,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 978 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 2 049 €. 2024: daň z príjmu 1 429 €. 2025: daň z príjmu 1 308 €.2,5 tis.1,3 tis.0978202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby194,8 tis.102,8 tis.137,1 tis.96,1 tis.116,4 tis.
Výsledok hospodárenia2,2 tis.7 tis.7,7 tis.5,4 tis.4,9 tis.
Aktíva67,6 tis.52,7 tis.65,3 tis.128 tis.140,3 tis.
Vlastné imanie33,8 tis.40,8 tis.47,1 tis.49,2 tis.54,2 tis.
Daň z príjmu97802 tis.1,4 tis.1,3 tis.
Zadlženosť50,0 %22,5 %27,9 %61,5 %61,4 %

aj 02/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
116,4 tis.
Výsledok hospodárenia
4,9 tis.
Aktíva
140,3 tis.
Vlastné imanie
54,2 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
61,4 %

2024

Tržby
96,1 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
128 tis.
Vlastné imanie
49,2 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
61,5 %

2023

Tržby
137,1 tis.
Výsledok hospodárenia
7,7 tis.
Aktíva
65,3 tis.
Vlastné imanie
47,1 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
27,9 %

2022

Tržby
102,8 tis.
Výsledok hospodárenia
7 tis.
Aktíva
52,7 tis.
Vlastné imanie
40,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
22,5 %

2021

Tržby
194,8 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
67,6 tis.
Vlastné imanie
33,8 tis.
Daň z príjmu
978
Zadlženosť
50,0 %

aj 02/2015 — 12/2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API