Súhrn
- Vznik
- 19. 01. 201511 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 85 888 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Advokátska kancelária JUDr. Róbert Mendel s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47256591
- daňové identifikačné číslo
- 2024178332
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024178332
- Sídlo
- Sidónie Sakalovej 190, 014 01 Bytča, Slovenská republika
- Územie
- Bytčaokres BytčaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 01. 2015
- V registri
- 11 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 63188/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 541301
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb | 19. 01. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024178332 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 02. 04. 2015 |
| daňové identifikačné číslo | 2024178332 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 11. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼39 % na 12 126 € a znížila tržby o ▼9 % na 85,9 tisíc eur.
Tržby
85 888 €
▼ 8,8 %Výsledok hospodárenia
12 126 €
▼ 38,6 %Aktíva
78 563 €
▲ 42,1 %Vlastné imanie
38 653 €
▼ 16,5 %Zadlženosť
50,8 %
Hrubá marža
16,0 %
Čistá marža
14,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 92 tis. | 94,6 tis. | 115,2 tis. | 94,2 tis. | 85,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 25,3 tis. | 31,5 tis. | 29,2 tis. | 19,8 tis. | 12,1 tis. |
| Aktíva | 58,3 tis. | 66,8 tis. | 61,8 tis. | 55,3 tis. | 78,6 tis. |
| Vlastné imanie | 51,8 tis. | 58 tis. | 55,7 tis. | 46,3 tis. | 38,7 tis. |
| Daň z príjmu | 10 tis. | 12,1 tis. | 9,8 tis. | 5,8 tis. | 1,7 tis. |
| Zadlženosť | 11,2 % | 13,1 % | 9,8 % | 16,3 % | 50,8 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 85,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,1 tis.
- Aktíva
- 78,6 tis.
- Vlastné imanie
- 38,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 50,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 94,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 19,8 tis.
- Aktíva
- 55,3 tis.
- Vlastné imanie
- 46,3 tis.
- Daň z príjmu
- 5,8 tis.
- Zadlženosť
- 16,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 115,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 29,2 tis.
- Aktíva
- 61,8 tis.
- Vlastné imanie
- 55,7 tis.
- Daň z príjmu
- 9,8 tis.
- Zadlženosť
- 9,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 94,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 31,5 tis.
- Aktíva
- 66,8 tis.
- Vlastné imanie
- 58 tis.
- Daň z príjmu
- 12,1 tis.
- Zadlženosť
- 13,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 92 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 25,3 tis.
- Aktíva
- 58,3 tis.
- Vlastné imanie
- 51,8 tis.
- Daň z príjmu
- 10 tis.
- Zadlženosť
- 11,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 11. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.