Súhrn
- Vznik
- 13. 11. 201411 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 66 880 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- APHV, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47255901
- daňové identifikačné číslo
- 2024167321
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hrnčiarska Ves 305, 98013 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
- Územie
- Hrnčiarska Vesokres PoltárBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 11. 2014
- V registri
- 11 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 51840/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1041095
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov, pri ktorom sa neposkytujú iné než základné služby spojené s prenájmom | 13. 11. 2014 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 21. 12. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 21. 12. 2017 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 21. 12. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 21. 12. 2017 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 21. 12. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 21. 12. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 21. 12. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 21. 12. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 21. 12. 2017 | — |
| Dizajnérske činnosti | 21. 12. 2017 | — |
| Informačná činnosť | 21. 12. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 21. 12. 2017 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 21. 12. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 21. 12. 2017 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 21. 12. 2017 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 21. 12. 2017 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 21. 12. 2017 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 21. 12. 2017 | — |
| Skladovanie a uskladňovanie | 21. 12. 2017 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 21. 12. 2017 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 21. 12. 2017 | — |
| Vydavateľská činnosť | 21. 12. 2017 | — |
| Počítačové služby | 21. 12. 2017 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 21. 12. 2017 | — |
| Fotografické služby | 21. 12. 2017 | — |
| Administratívne služby | 21. 12. 2017 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 21. 12. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2024167321 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 zvýšila zisk o ▲1 399 % na 56 848 € a zvýšila tržby o ▲1 293 % na 66,9 tisíc eur.
Tržby
66 880 €
▲ 1 293,3 %Výsledok hospodárenia
56 848 €
▲ 1 399,2 %Aktíva
123 211 €
▲ 104,5 %Vlastné imanie
106 126 €
▲ 115,4 %Zadlženosť
13,9 %
Hrubá marža
100,0 %
Čistá marža
85,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 24 tis. | 2 tis. | 23,9 tis. | 4,8 tis. | 66,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 18,7 tis. | 1,5 tis. | 18,9 tis. | 3,8 tis. | 56,8 tis. |
| Aktíva | 30,4 tis. | 32,4 tis. | 55,5 tis. | 60,3 tis. | 123,2 tis. |
| Vlastné imanie | 25,1 tis. | 26,6 tis. | 45,5 tis. | 49,3 tis. | 106,1 tis. |
| Daň z príjmu | 5,3 tis. | 480 | 5 tis. | 1 tis. | 10 tis. |
| Zadlženosť | 17,3 % | 17,8 % | 18,0 % | 18,2 % | 13,9 % |
aj 11/2014 — 12/2014–2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 66,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 56,8 tis.
- Aktíva
- 123,2 tis.
- Vlastné imanie
- 106,1 tis.
- Daň z príjmu
- 10 tis.
- Zadlženosť
- 13,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 4,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,8 tis.
- Aktíva
- 60,3 tis.
- Vlastné imanie
- 49,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 18,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 23,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,9 tis.
- Aktíva
- 55,5 tis.
- Vlastné imanie
- 45,5 tis.
- Daň z príjmu
- 5 tis.
- Zadlženosť
- 18,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 32,4 tis.
- Vlastné imanie
- 26,6 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 17,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 24 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,7 tis.
- Aktíva
- 30,4 tis.
- Vlastné imanie
- 25,1 tis.
- Daň z príjmu
- 5,3 tis.
- Zadlženosť
- 17,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 11/2014 — 12/2014–2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.