Súhrn
- Vznik
- 09. 09. 201412 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 339 085 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LEGALIA, advokátska kancelária, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47255544
- daňové identifikačné číslo
- 2024140778
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2024140778
- Sídlo
- Pribinova 4195/25, 81109 Bratislava - mestská časť Staré mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 09. 2014
- V registri
- 12 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 100329/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1040473
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie právnych služieb | 09. 09. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2024140778 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 08. 11. 2021 |
| daňové identifikačné číslo | 2024140778 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲24 % na 13 786 € a zvýšila tržby o ▲21 % na 339,1 tisíc eur.
Tržby
339 085 €
▲ 20,7 %Výsledok hospodárenia
13 786 €
▲ 24,1 %Aktíva
198 447 €
▲ 9,7 %Vlastné imanie
30 393 €
▲ 83,0 %Zadlženosť
84,7 %
Hrubá marža
5,1 %
Čistá marža
4,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 86,6 tis. | 205,2 tis. | 247 tis. | 281 tis. | 339,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 13,7 tis. | 18,9 tis. | 23,5 tis. | 11,1 tis. | 13,8 tis. |
| Aktíva | 27,3 tis. | 105,5 tis. | 48,9 tis. | 180,8 tis. | 198,4 tis. |
| Vlastné imanie | 14,1 tis. | 33 tis. | 11,5 tis. | 16,6 tis. | 30,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 1,4 tis. | 2,6 tis. | 3 tis. | 3,7 tis. |
| Zadlženosť | 48,2 % | 68,7 % | 76,5 % | 90,8 % | 84,7 % |
aj 09/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 339,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,8 tis.
- Aktíva
- 198,4 tis.
- Vlastné imanie
- 30,4 tis.
- Daň z príjmu
- 3,7 tis.
- Zadlženosť
- 84,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 281 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,1 tis.
- Aktíva
- 180,8 tis.
- Vlastné imanie
- 16,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3 tis.
- Zadlženosť
- 90,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 247 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 23,5 tis.
- Aktíva
- 48,9 tis.
- Vlastné imanie
- 11,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 76,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 205,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 18,9 tis.
- Aktíva
- 105,5 tis.
- Vlastné imanie
- 33 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 68,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 86,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,7 tis.
- Aktíva
- 27,3 tis.
- Vlastné imanie
- 14,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 48,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 09/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.