prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

KASATKIN & PARTNERS s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47255021aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
17. 07. 201412 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
159 011 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KASATKIN & PARTNERS s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47255021
daňové identifikačné číslo
2024116149
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024116149
Sídlo
Záhradnícka 29, 811 07 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 07. 2014
V registri
12 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 99731/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
447413
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie právnych služieb17. 07. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024116149: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024116149: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024116149IČ DPH SK2024116149Obdobia daňových registráciíDIČ 2024116149: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024116149: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024116149IČ DPH SK2024116149Obdobia daňových registráciíDIČ 2024116149: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024116149: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024116149IČ DPH SK2024116149
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202411614911. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 17. 07. 2014
daňové identifikačné číslo202411614910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲155 % na 15 825 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 159 tisíc eur.

Tržby

159 011 €

▲ 11,6 %

Výsledok hospodárenia

15 825 €

▲ 155,3 %

Aktíva

64 768 €

▼ 39,9 %

Vlastné imanie

27 930 €

▼ 48,0 %

Zadlženosť

56,9 %

Hrubá marža

12,7 %

Čistá marža

10,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 143 800 €. 2022: tržby 152 703 €. 2023: tržby 157 617 €. 2024: tržby 142 511 €. 2025: tržby 159 011 €.200 tis.100 tis.0143,8 tis.152,7 tis.157,6 tis.142,5 tis.159 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 143 800 €. 2022: tržby 152 703 €. 2023: tržby 157 617 €. 2024: tržby 142 511 €. 2025: tržby 159 011 €.200 tis.100 tis.0143,8 tis.152,7 tis.157,6 tis.142,5 tis.159 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 143 800 €. 2022: tržby 152 703 €. 2023: tržby 157 617 €. 2024: tržby 142 511 €. 2025: tržby 159 011 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 468 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 085 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 188 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 199 €. 2025: výsledok hospodárenia 15 825 €.20 tis.10 tis.0+3,5 tis.+10,1 tis.+14,2 tis.+6,2 tis.+15,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 468 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 085 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 188 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 199 €. 2025: výsledok hospodárenia 15 825 €.20 tis.10 tis.0+3,5 tis.+10,1 tis.+14,2 tis.+6,2 tis.+15,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 3 468 €. 2022: výsledok hospodárenia 10 085 €. 2023: výsledok hospodárenia 14 188 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 199 €. 2025: výsledok hospodárenia 15 825 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 136 598 €, vlastné imanie −37 692 €. 2022: aktíva 137 633 €, vlastné imanie 33 630 €. 2023: aktíva 125 846 €, vlastné imanie 74 665 €. 2024: aktíva 107 814 €, vlastné imanie 53 745 €. 2025: aktíva 64 768 €, vlastné imanie 27 930 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 136 598 €, vlastné imanie −37 692 €. 2022: aktíva 137 633 €, vlastné imanie 33 630 €. 2023: aktíva 125 846 €, vlastné imanie 74 665 €. 2024: aktíva 107 814 €, vlastné imanie 53 745 €. 2025: aktíva 64 768 €, vlastné imanie 27 930 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 136 598 €, vlastné imanie −37 692 €. 2022: aktíva 137 633 €, vlastné imanie 33 630 €. 2023: aktíva 125 846 €, vlastné imanie 74 665 €. 2024: aktíva 107 814 €, vlastné imanie 53 745 €. 2025: aktíva 64 768 €, vlastné imanie 27 930 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 27 683 €, zásoby 0 €, pohľadávky 72 386 €, finančné účty 36 529 €. 2022: dlhodobý majetok 73 643 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 133 €, finančné účty 21 857 €. 2023: dlhodobý majetok 13 696 €, zásoby 0 €, pohľadávky 85 834 €, finančné účty 26 316 €. 2024: dlhodobý majetok 11 184 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 676 €, finančné účty 12 954 €. 2025: dlhodobý majetok 8 589 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 692 €, finančné účty 12 487 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 27 683 €, zásoby 0 €, pohľadávky 72 386 €, finančné účty 36 529 €. 2022: dlhodobý majetok 73 643 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 133 €, finančné účty 21 857 €. 2023: dlhodobý majetok 13 696 €, zásoby 0 €, pohľadávky 85 834 €, finančné účty 26 316 €. 2024: dlhodobý majetok 11 184 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 676 €, finančné účty 12 954 €. 2025: dlhodobý majetok 8 589 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 692 €, finančné účty 12 487 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 27 683 €, zásoby 0 €, pohľadávky 72 386 €, finančné účty 36 529 €. 2022: dlhodobý majetok 73 643 €, zásoby 0 €, pohľadávky 42 133 €, finančné účty 21 857 €. 2023: dlhodobý majetok 13 696 €, zásoby 0 €, pohľadávky 85 834 €, finančné účty 26 316 €. 2024: dlhodobý majetok 11 184 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 676 €, finančné účty 12 954 €. 2025: dlhodobý majetok 8 589 €, zásoby 0 €, pohľadávky 43 692 €, finančné účty 12 487 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −37 692 €, dlhodobé záväzky 21 762 €, krátkodobé záväzky 152 528 €. 2022: vlastné imanie 33 630 €, dlhodobé záväzky 62 806 €, krátkodobé záväzky 41 197 €. 2023: vlastné imanie 74 665 €, dlhodobé záväzky 14 573 €, krátkodobé záväzky 36 608 €. 2024: vlastné imanie 53 745 €, dlhodobé záväzky 1 233 €, krátkodobé záväzky 52 836 €. 2025: vlastné imanie 27 930 €, dlhodobé záväzky 1 385 €, krátkodobé záväzky 35 453 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −37 692 €, dlhodobé záväzky 21 762 €, krátkodobé záväzky 152 528 €. 2022: vlastné imanie 33 630 €, dlhodobé záväzky 62 806 €, krátkodobé záväzky 41 197 €. 2023: vlastné imanie 74 665 €, dlhodobé záväzky 14 573 €, krátkodobé záväzky 36 608 €. 2024: vlastné imanie 53 745 €, dlhodobé záväzky 1 233 €, krátkodobé záväzky 52 836 €. 2025: vlastné imanie 27 930 €, dlhodobé záväzky 1 385 €, krátkodobé záväzky 35 453 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −37 692 €, dlhodobé záväzky 21 762 €, krátkodobé záväzky 152 528 €. 2022: vlastné imanie 33 630 €, dlhodobé záväzky 62 806 €, krátkodobé záväzky 41 197 €. 2023: vlastné imanie 74 665 €, dlhodobé záväzky 14 573 €, krátkodobé záväzky 36 608 €. 2024: vlastné imanie 53 745 €, dlhodobé záväzky 1 233 €, krátkodobé záväzky 52 836 €. 2025: vlastné imanie 27 930 €, dlhodobé záväzky 1 385 €, krátkodobé záväzky 35 453 €.200 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 222 €. 2022: daň z príjmu 3 214 €. 2023: daň z príjmu 4 767 €. 2024: daň z príjmu 3 281 €. 2025: daň z príjmu 4 322 €.5 tis.2,5 tis.01,2 tis.3,2 tis.4,8 tis.3,3 tis.4,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 222 €. 2022: daň z príjmu 3 214 €. 2023: daň z príjmu 4 767 €. 2024: daň z príjmu 3 281 €. 2025: daň z príjmu 4 322 €.5 tis.2,5 tis.01,2 tis.3,2 tis.4,8 tis.3,3 tis.4,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 222 €. 2022: daň z príjmu 3 214 €. 2023: daň z príjmu 4 767 €. 2024: daň z príjmu 3 281 €. 2025: daň z príjmu 4 322 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby143,8 tis.152,7 tis.157,6 tis.142,5 tis.159 tis.
Výsledok hospodárenia3,5 tis.10,1 tis.14,2 tis.6,2 tis.15,8 tis.
Aktíva136,6 tis.137,6 tis.125,8 tis.107,8 tis.64,8 tis.
Vlastné imanie−37,7 tis.33,6 tis.74,7 tis.53,7 tis.27,9 tis.
Daň z príjmu1,2 tis.3,2 tis.4,8 tis.3,3 tis.4,3 tis.
Zadlženosť127,6 %75,6 %40,7 %50,2 %56,9 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
159 tis.
Výsledok hospodárenia
15,8 tis.
Aktíva
64,8 tis.
Vlastné imanie
27,9 tis.
Daň z príjmu
4,3 tis.
Zadlženosť
56,9 %

2024

Tržby
142,5 tis.
Výsledok hospodárenia
6,2 tis.
Aktíva
107,8 tis.
Vlastné imanie
53,7 tis.
Daň z príjmu
3,3 tis.
Zadlženosť
50,2 %

2023

Tržby
157,6 tis.
Výsledok hospodárenia
14,2 tis.
Aktíva
125,8 tis.
Vlastné imanie
74,7 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
40,7 %

2022

Tržby
152,7 tis.
Výsledok hospodárenia
10,1 tis.
Aktíva
137,6 tis.
Vlastné imanie
33,6 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
75,6 %

2021

Tržby
143,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3,5 tis.
Aktíva
136,6 tis.
Vlastné imanie
−37,7 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
127,6 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API