prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

SODOMA VULGAN, spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 47254084aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
18. 03. 201412 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
217 120 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SODOMA VULGAN, spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
47254084
daňové identifikačné číslo
2024112761
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024112761
Sídlo
Kominárska 2,4, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 03. 2014
V registri
12 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 98033/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1064977
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie právnych služieb v zmysle zákona č. 568/2003 Z.z. o advokácii18. 03. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024112761: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024112761: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024112761IČ DPH SK2024112761Obdobia daňových registráciíDIČ 2024112761: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024112761: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024112761IČ DPH SK2024112761Obdobia daňových registráciíDIČ 2024112761: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024112761: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024112761IČ DPH SK2024112761
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202411276111. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 10. 06. 2015
daňové identifikačné číslo202411276110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲115 % na 14 244 € a znížila tržby o ▼45 % na 217,1 tisíc eur.

Tržby

217 120 €

▼ 44,6 %

Výsledok hospodárenia

14 244 €

▲ 115,3 %

Aktíva

268 542 €

▼ 6,0 %

Vlastné imanie

89 717 €

▲ 27,9 %

Zadlženosť

66,6 %

Hrubá marža

8,4 %

Čistá marža

6,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 231 280 €. 2022: tržby 196 922 €. 2023: tržby 220 117 €. 2024: tržby 392 027 €. 2025: tržby 217 120 €.500 tis.250 tis.0231,3 tis.196,9 tis.220,1 tis.392 tis.217,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 231 280 €. 2022: tržby 196 922 €. 2023: tržby 220 117 €. 2024: tržby 392 027 €. 2025: tržby 217 120 €.500 tis.250 tis.0231,3 tis.196,9 tis.220,1 tis.392 tis.217,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 231 280 €. 2022: tržby 196 922 €. 2023: tržby 220 117 €. 2024: tržby 392 027 €. 2025: tržby 217 120 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 072 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 093 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 458 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 617 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 244 €.20 tis.10 tis.0+2,1 tis.+4,1 tis.+10,5 tis.+6,6 tis.+14,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 072 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 093 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 458 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 617 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 244 €.20 tis.10 tis.0+2,1 tis.+4,1 tis.+10,5 tis.+6,6 tis.+14,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 2 072 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 093 €. 2023: výsledok hospodárenia 10 458 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 617 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 244 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 145 176 €, vlastné imanie 48 956 €. 2022: aktíva 147 321 €, vlastné imanie 53 049 €. 2023: aktíva 264 259 €, vlastné imanie 63 507 €. 2024: aktíva 285 566 €, vlastné imanie 70 124 €. 2025: aktíva 268 542 €, vlastné imanie 89 717 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 145 176 €, vlastné imanie 48 956 €. 2022: aktíva 147 321 €, vlastné imanie 53 049 €. 2023: aktíva 264 259 €, vlastné imanie 63 507 €. 2024: aktíva 285 566 €, vlastné imanie 70 124 €. 2025: aktíva 268 542 €, vlastné imanie 89 717 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 145 176 €, vlastné imanie 48 956 €. 2022: aktíva 147 321 €, vlastné imanie 53 049 €. 2023: aktíva 264 259 €, vlastné imanie 63 507 €. 2024: aktíva 285 566 €, vlastné imanie 70 124 €. 2025: aktíva 268 542 €, vlastné imanie 89 717 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 790 €, zásoby 206 €, pohľadávky 89 034 €, finančné účty 35 146 €. 2022: dlhodobý majetok 20 790 €, zásoby 1 115 €, pohľadávky 89 530 €, finančné účty 35 886 €. 2023: dlhodobý majetok 106 197 €, zásoby 1 115 €, pohľadávky 115 038 €, finančné účty 41 909 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 253 676 €, finančné účty 31 890 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 354 €, pohľadávky 233 775 €, finančné účty 34 413 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 790 €, zásoby 206 €, pohľadávky 89 034 €, finančné účty 35 146 €. 2022: dlhodobý majetok 20 790 €, zásoby 1 115 €, pohľadávky 89 530 €, finančné účty 35 886 €. 2023: dlhodobý majetok 106 197 €, zásoby 1 115 €, pohľadávky 115 038 €, finančné účty 41 909 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 253 676 €, finančné účty 31 890 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 354 €, pohľadávky 233 775 €, finančné účty 34 413 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 790 €, zásoby 206 €, pohľadávky 89 034 €, finančné účty 35 146 €. 2022: dlhodobý majetok 20 790 €, zásoby 1 115 €, pohľadávky 89 530 €, finančné účty 35 886 €. 2023: dlhodobý majetok 106 197 €, zásoby 1 115 €, pohľadávky 115 038 €, finančné účty 41 909 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 253 676 €, finančné účty 31 890 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 354 €, pohľadávky 233 775 €, finančné účty 34 413 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 48 956 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 96 220 €. 2022: vlastné imanie 53 049 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 272 €. 2023: vlastné imanie 63 507 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 200 752 €. 2024: vlastné imanie 70 124 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 215 442 €. 2025: vlastné imanie 89 717 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 178 825 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 48 956 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 96 220 €. 2022: vlastné imanie 53 049 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 272 €. 2023: vlastné imanie 63 507 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 200 752 €. 2024: vlastné imanie 70 124 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 215 442 €. 2025: vlastné imanie 89 717 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 178 825 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 48 956 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 96 220 €. 2022: vlastné imanie 53 049 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 272 €. 2023: vlastné imanie 63 507 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 200 752 €. 2024: vlastné imanie 70 124 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 215 442 €. 2025: vlastné imanie 89 717 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 178 825 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 58 €. 2022: daň z príjmu 808 €. 2023: daň z príjmu 3 136 €. 2024: daň z príjmu 1 985 €. 2025: daň z príjmu 3 989 €.5 tis.2,5 tis.0588083,1 tis.2 tis.4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 58 €. 2022: daň z príjmu 808 €. 2023: daň z príjmu 3 136 €. 2024: daň z príjmu 1 985 €. 2025: daň z príjmu 3 989 €.5 tis.2,5 tis.0588083,1 tis.2 tis.4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 58 €. 2022: daň z príjmu 808 €. 2023: daň z príjmu 3 136 €. 2024: daň z príjmu 1 985 €. 2025: daň z príjmu 3 989 €.5 tis.2,5 tis.058202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby231,3 tis.196,9 tis.220,1 tis.392 tis.217,1 tis.
Výsledok hospodárenia2,1 tis.4,1 tis.10,5 tis.6,6 tis.14,2 tis.
Aktíva145,2 tis.147,3 tis.264,3 tis.285,6 tis.268,5 tis.
Vlastné imanie49 tis.53 tis.63,5 tis.70,1 tis.89,7 tis.
Daň z príjmu588083,1 tis.2 tis.4 tis.
Zadlženosť66,3 %64,0 %76,0 %75,4 %66,6 %

aj 03/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
217,1 tis.
Výsledok hospodárenia
14,2 tis.
Aktíva
268,5 tis.
Vlastné imanie
89,7 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
66,6 %

2024

Tržby
392 tis.
Výsledok hospodárenia
6,6 tis.
Aktíva
285,6 tis.
Vlastné imanie
70,1 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
75,4 %

2023

Tržby
220,1 tis.
Výsledok hospodárenia
10,5 tis.
Aktíva
264,3 tis.
Vlastné imanie
63,5 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
76,0 %

2022

Tržby
196,9 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
147,3 tis.
Vlastné imanie
53 tis.
Daň z príjmu
808
Zadlženosť
64,0 %

2021

Tržby
231,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
145,2 tis.
Vlastné imanie
49 tis.
Daň z príjmu
58
Zadlženosť
66,3 %

aj 03/2014 — 12/2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API