prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

LEGAL POINT s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47253495aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
05. 02. 201412 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
186 455 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LEGAL POINT s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47253495
daňové identifikačné číslo
2024035244
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2024035244
Sídlo
Nemocničná 979, 017 01 Považská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 02. 2014
V registri
12 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 30072/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
284600
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Poskytovanie právnych služieb05. 02. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2024035244: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024035244: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024035244IČ DPH SK2024035244Obdobia daňových registráciíDIČ 2024035244: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024035244: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024035244IČ DPH SK2024035244Obdobia daňových registráciíDIČ 2024035244: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2024035244: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2024035244IČ DPH SK2024035244
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202403524411. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 04. 2014
daňové identifikačné číslo202403524410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −40 183 € a zvýšila tržby o ▲9 % na 186,5 tisíc eur.

Tržby

186 455 €

▲ 8,8 %

Výsledok hospodárenia

−40 183 €

▼ 54,0 %

Aktíva

275 899 €

▲ 136,6 %

Vlastné imanie

27 832 €

▼ 59,1 %

Zadlženosť

89,9 %

Hrubá marža

−21,0 %

Čistá marža

−21,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 176 401 €. 2022: tržby 154 432 €. 2023: tržby 174 991 €. 2024: tržby 171 442 €. 2025: tržby 186 455 €.200 tis.100 tis.0176,4 tis.154,4 tis.175 tis.171,4 tis.186,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 176 401 €. 2022: tržby 154 432 €. 2023: tržby 174 991 €. 2024: tržby 171 442 €. 2025: tržby 186 455 €.200 tis.100 tis.0176,4 tis.154,4 tis.175 tis.171,4 tis.186,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 176 401 €. 2022: tržby 154 432 €. 2023: tržby 174 991 €. 2024: tržby 171 442 €. 2025: tržby 186 455 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 38 007 €. 2022: výsledok hospodárenia 719 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 204 €. 2024: výsledok hospodárenia −26 089 €. 2025: výsledok hospodárenia −40 183 €.50 tis.0−50 tis.+38 tis.+719+6,2 tis.−26,1 tis.−40,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 38 007 €. 2022: výsledok hospodárenia 719 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 204 €. 2024: výsledok hospodárenia −26 089 €. 2025: výsledok hospodárenia −40 183 €.50 tis.0−50 tis.+38 tis.+719+6,2 tis.−26,1 tis.−40,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 38 007 €. 2022: výsledok hospodárenia 719 €. 2023: výsledok hospodárenia 6 204 €. 2024: výsledok hospodárenia −26 089 €. 2025: výsledok hospodárenia −40 183 €.50 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 102 161 €, vlastné imanie 87 181 €. 2022: aktíva 206 245 €, vlastné imanie 87 900 €. 2023: aktíva 177 348 €, vlastné imanie 94 104 €. 2024: aktíva 116 587 €, vlastné imanie 68 014 €. 2025: aktíva 275 899 €, vlastné imanie 27 832 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 102 161 €, vlastné imanie 87 181 €. 2022: aktíva 206 245 €, vlastné imanie 87 900 €. 2023: aktíva 177 348 €, vlastné imanie 94 104 €. 2024: aktíva 116 587 €, vlastné imanie 68 014 €. 2025: aktíva 275 899 €, vlastné imanie 27 832 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 102 161 €, vlastné imanie 87 181 €. 2022: aktíva 206 245 €, vlastné imanie 87 900 €. 2023: aktíva 177 348 €, vlastné imanie 94 104 €. 2024: aktíva 116 587 €, vlastné imanie 68 014 €. 2025: aktíva 275 899 €, vlastné imanie 27 832 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 729 €, zásoby 563 €, pohľadávky 24 069 €, finančné účty 76 800 €. 2022: dlhodobý majetok 108 663 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 983 €, finančné účty 72 607 €. 2023: dlhodobý majetok 74 916 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 457 €, finančné účty 76 854 €. 2024: dlhodobý majetok 79 358 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 275 €, finančné účty 15 134 €. 2025: dlhodobý majetok 38 669 €, zásoby −1 761 €, pohľadávky 112 455 €, finančné účty 114 101 €.500 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 729 €, zásoby 563 €, pohľadávky 24 069 €, finančné účty 76 800 €. 2022: dlhodobý majetok 108 663 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 983 €, finančné účty 72 607 €. 2023: dlhodobý majetok 74 916 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 457 €, finančné účty 76 854 €. 2024: dlhodobý majetok 79 358 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 275 €, finančné účty 15 134 €. 2025: dlhodobý majetok 38 669 €, zásoby −1 761 €, pohľadávky 112 455 €, finančné účty 114 101 €.500 tis.0−2 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 729 €, zásoby 563 €, pohľadávky 24 069 €, finančné účty 76 800 €. 2022: dlhodobý majetok 108 663 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 983 €, finančné účty 72 607 €. 2023: dlhodobý majetok 74 916 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 457 €, finančné účty 76 854 €. 2024: dlhodobý majetok 79 358 €, zásoby 0 €, pohľadávky 20 275 €, finančné účty 15 134 €. 2025: dlhodobý majetok 38 669 €, zásoby −1 761 €, pohľadávky 112 455 €, finančné účty 114 101 €.500 tis.0−2 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 87 181 €, dlhodobé záväzky 1 120 €, krátkodobé záväzky 13 860 €. 2022: vlastné imanie 87 900 €, dlhodobé záväzky 42 941 €, krátkodobé záväzky 74 393 €. 2023: vlastné imanie 94 104 €, dlhodobé záväzky 32 222 €, krátkodobé záväzky 50 063 €. 2024: vlastné imanie 68 014 €, dlhodobé záväzky 21 503 €, krátkodobé záväzky 28 062 €. 2025: vlastné imanie 27 832 €, dlhodobé záväzky 15 835 €, krátkodobé záväzky 232 232 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 87 181 €, dlhodobé záväzky 1 120 €, krátkodobé záväzky 13 860 €. 2022: vlastné imanie 87 900 €, dlhodobé záväzky 42 941 €, krátkodobé záväzky 74 393 €. 2023: vlastné imanie 94 104 €, dlhodobé záväzky 32 222 €, krátkodobé záväzky 50 063 €. 2024: vlastné imanie 68 014 €, dlhodobé záväzky 21 503 €, krátkodobé záväzky 28 062 €. 2025: vlastné imanie 27 832 €, dlhodobé záväzky 15 835 €, krátkodobé záväzky 232 232 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 87 181 €, dlhodobé záväzky 1 120 €, krátkodobé záväzky 13 860 €. 2022: vlastné imanie 87 900 €, dlhodobé záväzky 42 941 €, krátkodobé záväzky 74 393 €. 2023: vlastné imanie 94 104 €, dlhodobé záväzky 32 222 €, krátkodobé záväzky 50 063 €. 2024: vlastné imanie 68 014 €, dlhodobé záväzky 21 503 €, krátkodobé záväzky 28 062 €. 2025: vlastné imanie 27 832 €, dlhodobé záväzky 15 835 €, krátkodobé záväzky 232 232 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 264 €. 2022: daň z príjmu 2 150 €. 2023: daň z príjmu 4 619 €. 2024: daň z príjmu 1 146 €. 2025: daň z príjmu 960 €.20 tis.10 tis.010,3 tis.2,1 tis.4,6 tis.1,1 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 264 €. 2022: daň z príjmu 2 150 €. 2023: daň z príjmu 4 619 €. 2024: daň z príjmu 1 146 €. 2025: daň z príjmu 960 €.20 tis.10 tis.010,3 tis.2,1 tis.4,6 tis.1,1 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 10 264 €. 2022: daň z príjmu 2 150 €. 2023: daň z príjmu 4 619 €. 2024: daň z príjmu 1 146 €. 2025: daň z príjmu 960 €.20 tis.10 tis.0960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby176,4 tis.154,4 tis.175 tis.171,4 tis.186,5 tis.
Výsledok hospodárenia38 tis.7196,2 tis.−26,1 tis.−40,2 tis.
Aktíva102,2 tis.206,2 tis.177,3 tis.116,6 tis.275,9 tis.
Vlastné imanie87,2 tis.87,9 tis.94,1 tis.68 tis.27,8 tis.
Daň z príjmu10,3 tis.2,1 tis.4,6 tis.1,1 tis.960
Zadlženosť14,7 %56,9 %46,4 %42,5 %89,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
186,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−40,2 tis.
Aktíva
275,9 tis.
Vlastné imanie
27,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
89,9 %

2024

Tržby
171,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−26,1 tis.
Aktíva
116,6 tis.
Vlastné imanie
68 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
42,5 %

2023

Tržby
175 tis.
Výsledok hospodárenia
6,2 tis.
Aktíva
177,3 tis.
Vlastné imanie
94,1 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
46,4 %

2022

Tržby
154,4 tis.
Výsledok hospodárenia
719
Aktíva
206,2 tis.
Vlastné imanie
87,9 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
56,9 %

2021

Tržby
176,4 tis.
Výsledok hospodárenia
38 tis.
Aktíva
102,2 tis.
Vlastné imanie
87,2 tis.
Daň z príjmu
10,3 tis.
Zadlženosť
14,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API