prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

ČECHOVÁ & PARTNERS s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47249129aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
04. 07. 201313 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
2 629 333 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ČECHOVÁ & PARTNERS s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47249129
daňové identifikačné číslo
2023812670
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023812670
Sídlo
Staromestská 3, 81103 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 07. 2013
V registri
13 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 90271/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
605148
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb,01. 09. 2013—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 28. 03. 2025
Oprávnená osoba
Barger Prekop s.r.o. · od 28. 03. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023812670: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023812670: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023812670IČ DPH SK2023812670Obdobia daňových registráciíDIČ 2023812670: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023812670: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023812670IČ DPH SK2023812670Obdobia daňových registráciíDIČ 2023812670: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023812670: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023812670IČ DPH SK2023812670
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202381267011. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2013
daňové identifikačné číslo202381267010. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼6 % na 617 228 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 2,63 mil. €.

Tržby

2 629 333 €

▲ 1,1 %

Výsledok hospodárenia

617 228 €

▼ 6,2 %

Aktíva

1 101 027 €

▼ 2,2 %

Vlastné imanie

659 127 €

▼ 6,0 %

Zadlženosť

40,1 %

Hrubá marža

29,2 %

Čistá marža

23,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 914 717 €. 2022: tržby 2 252 222 €. 2023: tržby 2 463 187 €. 2024: tržby 2 601 948 €. 2025: tržby 2 629 333 €.5 mil.2,5 mil.01,91 mil.2,25 mil.2,46 mil.2,6 mil.2,63 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 914 717 €. 2022: tržby 2 252 222 €. 2023: tržby 2 463 187 €. 2024: tržby 2 601 948 €. 2025: tržby 2 629 333 €.5 mil.2,5 mil.01,91 mil.2,25 mil.2,46 mil.2,6 mil.2,63 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 914 717 €. 2022: tržby 2 252 222 €. 2023: tržby 2 463 187 €. 2024: tržby 2 601 948 €. 2025: tržby 2 629 333 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 437 909 €. 2022: výsledok hospodárenia 566 663 €. 2023: výsledok hospodárenia 732 168 €. 2024: výsledok hospodárenia 658 172 €. 2025: výsledok hospodárenia 617 228 €.1 mil.500 tis.0+437,9 tis.+566,7 tis.+732,2 tis.+658,2 tis.+617,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 437 909 €. 2022: výsledok hospodárenia 566 663 €. 2023: výsledok hospodárenia 732 168 €. 2024: výsledok hospodárenia 658 172 €. 2025: výsledok hospodárenia 617 228 €.1 mil.500 tis.0202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 437 909 €. 2022: výsledok hospodárenia 566 663 €. 2023: výsledok hospodárenia 732 168 €. 2024: výsledok hospodárenia 658 172 €. 2025: výsledok hospodárenia 617 228 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 889 709 €, vlastné imanie 482 828 €. 2022: aktíva 897 959 €, vlastné imanie 604 848 €. 2023: aktíva 1 039 308 €, vlastné imanie 775 679 €. 2024: aktíva 1 126 085 €, vlastné imanie 701 010 €. 2025: aktíva 1 101 027 €, vlastné imanie 659 127 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 889 709 €, vlastné imanie 482 828 €. 2022: aktíva 897 959 €, vlastné imanie 604 848 €. 2023: aktíva 1 039 308 €, vlastné imanie 775 679 €. 2024: aktíva 1 126 085 €, vlastné imanie 701 010 €. 2025: aktíva 1 101 027 €, vlastné imanie 659 127 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 889 709 €, vlastné imanie 482 828 €. 2022: aktíva 897 959 €, vlastné imanie 604 848 €. 2023: aktíva 1 039 308 €, vlastné imanie 775 679 €. 2024: aktíva 1 126 085 €, vlastné imanie 701 010 €. 2025: aktíva 1 101 027 €, vlastné imanie 659 127 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 75 244 €, zásoby 6 206 €, pohľadávky 465 881 €, finančné účty 291 034 €. 2022: dlhodobý majetok 53 835 €, zásoby 7 055 €, pohľadávky 550 762 €, finančné účty 225 419 €. 2023: dlhodobý majetok 51 353 €, zásoby 7 945 €, pohľadávky 693 484 €, finančné účty 222 529 €. 2024: dlhodobý majetok 34 752 €, zásoby 3 781 €, pohľadávky 626 925 €, finančné účty 387 252 €. 2025: dlhodobý majetok 28 731 €, zásoby 6 045 €, pohľadávky 610 102 €, finančné účty 386 967 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 75 244 €, zásoby 6 206 €, pohľadávky 465 881 €, finančné účty 291 034 €. 2022: dlhodobý majetok 53 835 €, zásoby 7 055 €, pohľadávky 550 762 €, finančné účty 225 419 €. 2023: dlhodobý majetok 51 353 €, zásoby 7 945 €, pohľadávky 693 484 €, finančné účty 222 529 €. 2024: dlhodobý majetok 34 752 €, zásoby 3 781 €, pohľadávky 626 925 €, finančné účty 387 252 €. 2025: dlhodobý majetok 28 731 €, zásoby 6 045 €, pohľadávky 610 102 €, finančné účty 386 967 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 75 244 €, zásoby 6 206 €, pohľadávky 465 881 €, finančné účty 291 034 €. 2022: dlhodobý majetok 53 835 €, zásoby 7 055 €, pohľadávky 550 762 €, finančné účty 225 419 €. 2023: dlhodobý majetok 51 353 €, zásoby 7 945 €, pohľadávky 693 484 €, finančné účty 222 529 €. 2024: dlhodobý majetok 34 752 €, zásoby 3 781 €, pohľadávky 626 925 €, finančné účty 387 252 €. 2025: dlhodobý majetok 28 731 €, zásoby 6 045 €, pohľadávky 610 102 €, finančné účty 386 967 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 482 828 €, dlhodobé záväzky 11 197 €, krátkodobé záväzky 395 684 €. 2022: vlastné imanie 604 848 €, dlhodobé záväzky 8 171 €, krátkodobé záväzky 284 940 €. 2023: vlastné imanie 775 679 €, dlhodobé záväzky 7 110 €, krátkodobé záväzky 256 519 €. 2024: vlastné imanie 701 010 €, dlhodobé záväzky 5 682 €, krátkodobé záväzky 419 393 €. 2025: vlastné imanie 659 127 €, dlhodobé záväzky 3 917 €, krátkodobé záväzky 437 983 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 482 828 €, dlhodobé záväzky 11 197 €, krátkodobé záväzky 395 684 €. 2022: vlastné imanie 604 848 €, dlhodobé záväzky 8 171 €, krátkodobé záväzky 284 940 €. 2023: vlastné imanie 775 679 €, dlhodobé záväzky 7 110 €, krátkodobé záväzky 256 519 €. 2024: vlastné imanie 701 010 €, dlhodobé záväzky 5 682 €, krátkodobé záväzky 419 393 €. 2025: vlastné imanie 659 127 €, dlhodobé záväzky 3 917 €, krátkodobé záväzky 437 983 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 482 828 €, dlhodobé záväzky 11 197 €, krátkodobé záväzky 395 684 €. 2022: vlastné imanie 604 848 €, dlhodobé záväzky 8 171 €, krátkodobé záväzky 284 940 €. 2023: vlastné imanie 775 679 €, dlhodobé záväzky 7 110 €, krátkodobé záväzky 256 519 €. 2024: vlastné imanie 701 010 €, dlhodobé záväzky 5 682 €, krátkodobé záväzky 419 393 €. 2025: vlastné imanie 659 127 €, dlhodobé záväzky 3 917 €, krátkodobé záväzky 437 983 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 125 373 €. 2022: daň z príjmu 170 664 €. 2023: daň z príjmu 177 848 €. 2024: daň z príjmu 163 120 €. 2025: daň z príjmu 149 353 €.200 tis.100 tis.0125,4 tis.170,7 tis.177,8 tis.163,1 tis.149,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 125 373 €. 2022: daň z príjmu 170 664 €. 2023: daň z príjmu 177 848 €. 2024: daň z príjmu 163 120 €. 2025: daň z príjmu 149 353 €.200 tis.100 tis.0125,4 tis.170,7 tis.177,8 tis.163,1 tis.149,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 125 373 €. 2022: daň z príjmu 170 664 €. 2023: daň z príjmu 177 848 €. 2024: daň z príjmu 163 120 €. 2025: daň z príjmu 149 353 €.200 tis.100 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,91 mil.2,25 mil.2,46 mil.2,6 mil.2,63 mil.
Výsledok hospodárenia437,9 tis.566,7 tis.732,2 tis.658,2 tis.617,2 tis.
Aktíva889,7 tis.898 tis.1,04 mil.1,13 mil.1,1 mil.
Vlastné imanie482,8 tis.604,8 tis.775,7 tis.701 tis.659,1 tis.
Daň z príjmu125,4 tis.170,7 tis.177,8 tis.163,1 tis.149,4 tis.
Zadlženosť45,7 %32,6 %25,4 %37,7 %40,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
2,63 mil.
Výsledok hospodárenia
617,2 tis.
Aktíva
1,1 mil.
Vlastné imanie
659,1 tis.
Daň z príjmu
149,4 tis.
Zadlženosť
40,1 %

2024

Tržby
2,6 mil.
Výsledok hospodárenia
658,2 tis.
Aktíva
1,13 mil.
Vlastné imanie
701 tis.
Daň z príjmu
163,1 tis.
Zadlženosť
37,7 %

2023

Tržby
2,46 mil.
Výsledok hospodárenia
732,2 tis.
Aktíva
1,04 mil.
Vlastné imanie
775,7 tis.
Daň z príjmu
177,8 tis.
Zadlženosť
25,4 %

2022

Tržby
2,25 mil.
Výsledok hospodárenia
566,7 tis.
Aktíva
898 tis.
Vlastné imanie
604,8 tis.
Daň z príjmu
170,7 tis.
Zadlženosť
32,6 %

2021

Tržby
1,91 mil.
Výsledok hospodárenia
437,9 tis.
Aktíva
889,7 tis.
Vlastné imanie
482,8 tis.
Daň z príjmu
125,4 tis.
Zadlženosť
45,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API