prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

TERRA WYLAK, s.r.o. v konkurze

identifikačné číslo organizácie 47245689aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
29. 01. 201313 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 13. 09. 2026
Tržby
1 994 842 €2022
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TERRA WYLAK, s.r.o. v konkurze
identifikačné číslo organizácie
47245689
daňové identifikačné číslo
2023687842
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
124, 95135 Veľké Zálužie, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
29. 01. 2013
V registri
13 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 37117/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
265949
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),29. 01. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,29. 01. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,29. 01. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,29. 01. 2013—
reklamné a marketingové služby,29. 01. 2013—
prenájom hnuteľných vecí,29. 01. 2013—
administratívne služby,29. 01. 2013—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním íných než základných služieb spojených s prenájmom,29. 01. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,29. 01. 2013—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,29. 01. 2013—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,29. 01. 2013—
počítačové služby,29. 01. 2013—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,29. 01. 2013—
fotografické služby,29. 01. 2013—
služby požičovní,29. 01. 2013—
čistiace a upratovacie služby,29. 01. 2013—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,29. 01. 2013—
faktoring a forfaiting,29. 01. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov,29. 01. 2013—
prípravné práce k realizácii stavby,29. 01. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,29. 01. 2013—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve02. 07. 2015—
výroba nápojov02. 07. 2015—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu02. 07. 2015—
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne02. 07. 2015—
poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja02. 07. 2015—
výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied07. 02. 2018—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 15. 06. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023687842: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023687842Obdobia daňových registráciíDIČ 2023687842: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023687842Obdobia daňových registráciíDIČ 2023687842: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023687842
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202368784210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prehĺbila stratu na −1 070 595 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 1,99 mil. €.

Tržby

1 994 842 €

▲ 4,7 %

Výsledok hospodárenia

−1 070 595 €

▼ 461,8 %

Aktíva

2 887 545 €

▼ 16,8 %

Vlastné imanie

−771 266 €

▼ 357,7 %

Zadlženosť

105,0 %

Hrubá marža

−53,7 %

Čistá marža

−53,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 351 105 €. 2019: tržby 1 719 393 €. 2020: tržby 1 606 449 €. 2021: tržby 1 906 137 €. 2022: tržby 1 994 842 €.2 mil.1 mil.0351,1 tis.1,72 mil.1,61 mil.1,91 mil.1,99 mil.20182019202020212022Tržby2018: tržby 351 105 €. 2019: tržby 1 719 393 €. 2020: tržby 1 606 449 €. 2021: tržby 1 906 137 €. 2022: tržby 1 994 842 €.2 mil.1 mil.0351,1 tis.1,72 mil.1,61 mil.1,91 mil.1,99 mil.20182019202020212022Tržby2018: tržby 351 105 €. 2019: tržby 1 719 393 €. 2020: tržby 1 606 449 €. 2021: tržby 1 906 137 €. 2022: tržby 1 994 842 €.2 mil.1 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −27 097 €. 2019: výsledok hospodárenia 849 €. 2020: výsledok hospodárenia −117 953 €. 2021: výsledok hospodárenia −190 567 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 070 595 €.1 tis.0−2 mil.−27,1 tis.+849−118 tis.−190,6 tis.−1,07 mil.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −27 097 €. 2019: výsledok hospodárenia 849 €. 2020: výsledok hospodárenia −117 953 €. 2021: výsledok hospodárenia −190 567 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 070 595 €.1 tis.0−2 mil.−27,1 tis.−118 tis.−1,07 mil.201820202022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −27 097 €. 2019: výsledok hospodárenia 849 €. 2020: výsledok hospodárenia −117 953 €. 2021: výsledok hospodárenia −190 567 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 070 595 €.1 tis.0−2 mil.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 791 076 €, vlastné imanie 220 911 €. 2019: aktíva 4 418 167 €, vlastné imanie 407 849 €. 2020: aktíva 4 142 814 €, vlastné imanie 289 896 €. 2021: aktíva 3 470 396 €, vlastné imanie 299 329 €. 2022: aktíva 2 887 545 €, vlastné imanie −771 266 €.5 mil.0−1 mil.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 791 076 €, vlastné imanie 220 911 €. 2019: aktíva 4 418 167 €, vlastné imanie 407 849 €. 2020: aktíva 4 142 814 €, vlastné imanie 289 896 €. 2021: aktíva 3 470 396 €, vlastné imanie 299 329 €. 2022: aktíva 2 887 545 €, vlastné imanie −771 266 €.5 mil.0−1 mil.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 791 076 €, vlastné imanie 220 911 €. 2019: aktíva 4 418 167 €, vlastné imanie 407 849 €. 2020: aktíva 4 142 814 €, vlastné imanie 289 896 €. 2021: aktíva 3 470 396 €, vlastné imanie 299 329 €. 2022: aktíva 2 887 545 €, vlastné imanie −771 266 €.5 mil.0−1 mil.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 657 805 €, zásoby 737 160 €, pohľadávky 2 296 935 €, finančné účty 96 414 €. 2019: dlhodobý majetok 1 059 203 €, zásoby 941 568 €, pohľadávky 2 352 811 €, finančné účty 60 847 €. 2020: dlhodobý majetok 939 561 €, zásoby 1 086 472 €, pohľadávky 2 027 442 €, finančné účty 79 102 €. 2021: dlhodobý majetok 1 395 586 €, zásoby 1 242 690 €, pohľadávky 723 952 €, finančné účty 96 244 €. 2022: dlhodobý majetok 1 298 159 €, zásoby 818 733 €, pohľadávky 707 293 €, finančné účty 49 589 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 657 805 €, zásoby 737 160 €, pohľadávky 2 296 935 €, finančné účty 96 414 €. 2019: dlhodobý majetok 1 059 203 €, zásoby 941 568 €, pohľadávky 2 352 811 €, finančné účty 60 847 €. 2020: dlhodobý majetok 939 561 €, zásoby 1 086 472 €, pohľadávky 2 027 442 €, finančné účty 79 102 €. 2021: dlhodobý majetok 1 395 586 €, zásoby 1 242 690 €, pohľadávky 723 952 €, finančné účty 96 244 €. 2022: dlhodobý majetok 1 298 159 €, zásoby 818 733 €, pohľadávky 707 293 €, finančné účty 49 589 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 657 805 €, zásoby 737 160 €, pohľadávky 2 296 935 €, finančné účty 96 414 €. 2019: dlhodobý majetok 1 059 203 €, zásoby 941 568 €, pohľadávky 2 352 811 €, finančné účty 60 847 €. 2020: dlhodobý majetok 939 561 €, zásoby 1 086 472 €, pohľadávky 2 027 442 €, finančné účty 79 102 €. 2021: dlhodobý majetok 1 395 586 €, zásoby 1 242 690 €, pohľadávky 723 952 €, finančné účty 96 244 €. 2022: dlhodobý majetok 1 298 159 €, zásoby 818 733 €, pohľadávky 707 293 €, finančné účty 49 589 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 220 911 €, dlhodobé záväzky 157 906 €, krátkodobé záväzky 1 215 134 €. 2019: vlastné imanie 407 849 €, dlhodobé záväzky 582 667 €, krátkodobé záväzky 1 405 493 €. 2020: vlastné imanie 289 896 €, dlhodobé záväzky 486 259 €, krátkodobé záväzky 1 844 938 €. 2021: vlastné imanie 299 329 €, dlhodobé záväzky 106 496 €, krátkodobé záväzky 2 323 435 €. 2022: vlastné imanie −771 266 €, dlhodobé záväzky 754 €, krátkodobé záväzky 3 031 285 €.5 mil.0−1 mil.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 220 911 €, dlhodobé záväzky 157 906 €, krátkodobé záväzky 1 215 134 €. 2019: vlastné imanie 407 849 €, dlhodobé záväzky 582 667 €, krátkodobé záväzky 1 405 493 €. 2020: vlastné imanie 289 896 €, dlhodobé záväzky 486 259 €, krátkodobé záväzky 1 844 938 €. 2021: vlastné imanie 299 329 €, dlhodobé záväzky 106 496 €, krátkodobé záväzky 2 323 435 €. 2022: vlastné imanie −771 266 €, dlhodobé záväzky 754 €, krátkodobé záväzky 3 031 285 €.5 mil.0−1 mil.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 220 911 €, dlhodobé záväzky 157 906 €, krátkodobé záväzky 1 215 134 €. 2019: vlastné imanie 407 849 €, dlhodobé záväzky 582 667 €, krátkodobé záväzky 1 405 493 €. 2020: vlastné imanie 289 896 €, dlhodobé záväzky 486 259 €, krátkodobé záväzky 1 844 938 €. 2021: vlastné imanie 299 329 €, dlhodobé záväzky 106 496 €, krátkodobé záväzky 2 323 435 €. 2022: vlastné imanie −771 266 €, dlhodobé záväzky 754 €, krátkodobé záväzky 3 031 285 €.5 mil.0−1 mil.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.1100000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby351,1 tis.1,72 mil.1,61 mil.1,91 mil.1,99 mil.
Výsledok hospodárenia−27,1 tis.849−118 tis.−190,6 tis.−1,07 mil.
Aktíva3,79 mil.4,42 mil.4,14 mil.3,47 mil.2,89 mil.
Vlastné imanie220,9 tis.407,8 tis.289,9 tis.299,3 tis.−771,3 tis.
Daň z príjmu00000
Zadlženosť36,2 %45,0 %56,3 %70,0 %105,0 %

aj 2013–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
1,99 mil.
Výsledok hospodárenia
−1,07 mil.
Aktíva
2,89 mil.
Vlastné imanie
−771,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
105,0 %

2021

Tržby
1,91 mil.
Výsledok hospodárenia
−190,6 tis.
Aktíva
3,47 mil.
Vlastné imanie
299,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
70,0 %

2020

Tržby
1,61 mil.
Výsledok hospodárenia
−118 tis.
Aktíva
4,14 mil.
Vlastné imanie
289,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
56,3 %

2019

Tržby
1,72 mil.
Výsledok hospodárenia
849
Aktíva
4,42 mil.
Vlastné imanie
407,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
45,0 %

2018

Tržby
351,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−27,1 tis.
Aktíva
3,79 mil.
Vlastné imanie
220,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
36,2 %

aj 2013–2017 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 13. 10. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 29. 09. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 17. 09. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 23. 04. 2026

    Iná písomnost súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 28. 07. 2025

    Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 04. 12. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 19. 11. 2024

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 08. 11. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 11. 10. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 27. 09. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 04. 09. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 13. 08. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 24. 07. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 19. 07. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 05. 06. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 06. 02. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 18. 12. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 09. 11. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 29. 09. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 24. 08. 2023

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API