Súhrn
- Vznik
- 24. 11. 201213 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 27 240 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JUDr. Katarína Šoltésová, advokátska kancelária s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47243678
- daňové identifikačné číslo
- 2023646042
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023646042
- Sídlo
- Grosslingova 4, 81109 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Staré Mestookres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 11. 2012
- V registri
- 13 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 85603/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1054777
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie právnych služieb | 24. 11. 2012 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 22. 07. 2017 do 01. 03. 2022 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- MH Legal, s.r.o. · od 22. 07. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023646042 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 11. 01. 2013 |
| daňové identifikačné číslo | 2023646042 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −4 212 € a znížila tržby o ▼3 % na 27,2 tisíc eur.
Tržby
27 240 €
▼ 3,4 %Výsledok hospodárenia
−4 212 €
▲ 81,9 %Aktíva
8 148 €
▼ 84,5 %Vlastné imanie
−58 009 €
▼ 7,8 %Zadlženosť
811,9 %
Hrubá marža
−11,9 %
Čistá marža
−15,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 7,3 tis. | 4,7 tis. | 27,7 tis. | 28,2 tis. | 27,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −15,4 tis. | −8 tis. | −22,6 tis. | −23,2 tis. | −4,2 tis. |
| Aktíva | 7,9 tis. | 101,6 tis. | 68,1 tis. | 52,7 tis. | 8,1 tis. |
| Vlastné imanie | 30 | −8 tis. | −30,6 tis. | −53,8 tis. | −58 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 960 |
| Zadlženosť | 99,6 % | 107,8 % | 144,9 % | 202,1 % | 811,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 27,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,2 tis.
- Aktíva
- 8,1 tis.
- Vlastné imanie
- −58 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 811,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 28,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −23,2 tis.
- Aktíva
- 52,7 tis.
- Vlastné imanie
- −53,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 202,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 27,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −22,6 tis.
- Aktíva
- 68,1 tis.
- Vlastné imanie
- −30,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 144,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 4,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8 tis.
- Aktíva
- 101,6 tis.
- Vlastné imanie
- −8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 107,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 7,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,4 tis.
- Aktíva
- 7,9 tis.
- Vlastné imanie
- 30
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 99,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.