Súhrn
- Vznik
- 26. 09. 201214 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 295 134 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Starer, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47241691
- daňové identifikačné číslo
- 2023614978
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hronská 21/17, 97697 Nemecká, Slovenská republika
- Územie
- Nemeckáokres BreznoBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 09. 2012
- V registri
- 14 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 41287/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 623605
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 26. 09. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 26. 09. 2012 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 26. 09. 2012 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 26. 09. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 26. 09. 2012 | — |
| administratívne služby | 26. 09. 2012 | — |
| reklamné a marketingové služby | 26. 09. 2012 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 26. 09. 2012 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 18. 08. 2017 do 01. 03. 2021 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- JUDr. Peter Celec, advokátska kancelária s.r.o. · od 04. 10. 2018
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023614978 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 prepadlo do straty −4 223 € a znížila tržby o ▼8 % na 295,1 tisíc eur.
Tržby
295 134 €
▼ 7,9 %Výsledok hospodárenia
−4 223 €
▼ 181,4 %Aktíva
496 875 €
▲ 93,1 %Vlastné imanie
8 834 €
▼ 32,3 %Zadlženosť
98,2 %
Hrubá marža
−0,7 %
Čistá marža
−1,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 22 tis. | 51,6 tis. | 491,1 tis. | 320,5 tis. | 295,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2 tis. | −2,2 tis. | 3,5 tis. | 5,2 tis. | −4,2 tis. |
| Aktíva | 13 tis. | 32,2 tis. | 329,6 tis. | 257,3 tis. | 496,9 tis. |
| Vlastné imanie | 6,5 tis. | 4,3 tis. | 7,9 tis. | 13,1 tis. | 8,8 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 960 | 960 | 965 | 2,3 tis. |
| Zadlženosť | 49,6 % | 86,5 % | 97,6 % | 94,9 % | 98,2 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 295,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,2 tis.
- Aktíva
- 496,9 tis.
- Vlastné imanie
- 8,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 98,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 320,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,2 tis.
- Aktíva
- 257,3 tis.
- Vlastné imanie
- 13,1 tis.
- Daň z príjmu
- 965
- Zadlženosť
- 94,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 491,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,5 tis.
- Aktíva
- 329,6 tis.
- Vlastné imanie
- 7,9 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 97,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 51,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,2 tis.
- Aktíva
- 32,2 tis.
- Vlastné imanie
- 4,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 86,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 22 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 13 tis.
- Vlastné imanie
- 6,5 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 49,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.