Súhrn
- Vznik
- 19. 01. 201214 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 557 951 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LEGAL & CORP s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47237325
- daňové identifikačné číslo
- 2820020698
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2820020698
- Sídlo
- Gajova 11, 81109 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 01. 2012
- V registri
- 14 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 78581/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 605036
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb, | 19. 01. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2820020698 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2012 |
| daňové identifikačné číslo | 2820020698 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼2 % na 192 456 € a zvýšila tržby o ▲16 % na 558 tisíc eur.
Tržby
557 951 €
▲ 16,3 %Výsledok hospodárenia
192 456 €
▼ 1,9 %Aktíva
599 696 €
▲ 78,3 %Vlastné imanie
471 752 €
▲ 68,9 %Zadlženosť
21,3 %
Hrubá marža
45,8 %
Čistá marža
34,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 276,6 tis. | 325,1 tis. | 385,1 tis. | 480 tis. | 558 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 44,8 tis. | 105,5 tis. | 153 tis. | 196,1 tis. | 192,5 tis. |
| Aktíva | 540,1 tis. | 286,8 tis. | 308,8 tis. | 336,3 tis. | 599,7 tis. |
| Vlastné imanie | 505,7 tis. | 210 tis. | 268,4 tis. | 279,3 tis. | 471,8 tis. |
| Daň z príjmu | 14,3 tis. | 29,9 tis. | 42,3 tis. | 55,1 tis. | 63,4 tis. |
| Zadlženosť | 6,4 % | 26,8 % | 13,1 % | 17,0 % | 21,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 558 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 192,5 tis.
- Aktíva
- 599,7 tis.
- Vlastné imanie
- 471,8 tis.
- Daň z príjmu
- 63,4 tis.
- Zadlženosť
- 21,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 480 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 196,1 tis.
- Aktíva
- 336,3 tis.
- Vlastné imanie
- 279,3 tis.
- Daň z príjmu
- 55,1 tis.
- Zadlženosť
- 17,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 385,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 153 tis.
- Aktíva
- 308,8 tis.
- Vlastné imanie
- 268,4 tis.
- Daň z príjmu
- 42,3 tis.
- Zadlženosť
- 13,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 325,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 105,5 tis.
- Aktíva
- 286,8 tis.
- Vlastné imanie
- 210 tis.
- Daň z príjmu
- 29,9 tis.
- Zadlženosť
- 26,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 276,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 44,8 tis.
- Aktíva
- 540,1 tis.
- Vlastné imanie
- 505,7 tis.
- Daň z príjmu
- 14,3 tis.
- Zadlženosť
- 6,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.