prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Advokátska kancelária Marônek & Partners s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47234661aktívny záznambez dlhu v zoznamoch

Súhrn

Vznik
01. 07. 201115 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
niebez záznamu v zoznamoch
Tržby
146 819 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Advokátska kancelária Marônek & Partners s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47234661
daňové identifikačné číslo
2023294614
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023294614
Sídlo
Bancíkovej 1/A, 82103 Bratislava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 07. 2011
V registri
15 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 73910/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
592869
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie právnych služieb,01. 07. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023294614: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023294614: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023294614IČ DPH SK2023294614Obdobia daňových registráciíDIČ 2023294614: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023294614: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023294614IČ DPH SK2023294614Obdobia daňových registráciíDIČ 2023294614: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023294614: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023294614IČ DPH SK2023294614
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202329461411. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2017
daňové identifikačné číslo202329461410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Subjekt sa nenachádza v žiadnom zo sledovaných zoznamov dlžníkov.Sledované sú Finančná správa SR, Sociálna poisťovňa, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Union zdravotná poisťovňa a Centrálny register pohľadávok štátu.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼34 % na 12 789 € a znížila tržby o ▼14 % na 146,8 tisíc eur.

Tržby

146 819 €

▼ 14,0 %

Výsledok hospodárenia

12 789 €

▼ 34,0 %

Aktíva

167 759 €

▲ 8,4 %

Vlastné imanie

148 444 €

▲ 18,5 %

Zadlženosť

11,5 %

Hrubá marža

11,0 %

Čistá marža

8,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 210 197 €. 2022: tržby 186 827 €. 2023: tržby 172 996 €. 2024: tržby 170 775 €. 2025: tržby 146 819 €.250 tis.125 tis.0210,2 tis.186,8 tis.173 tis.170,8 tis.146,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 210 197 €. 2022: tržby 186 827 €. 2023: tržby 172 996 €. 2024: tržby 170 775 €. 2025: tržby 146 819 €.250 tis.125 tis.0210,2 tis.186,8 tis.173 tis.170,8 tis.146,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 210 197 €. 2022: tržby 186 827 €. 2023: tržby 172 996 €. 2024: tržby 170 775 €. 2025: tržby 146 819 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 747 €. 2022: výsledok hospodárenia 18 464 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 046 €. 2024: výsledok hospodárenia 19 366 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 789 €.20 tis.10 tis.0+15,7 tis.+18,5 tis.+19 tis.+19,4 tis.+12,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 747 €. 2022: výsledok hospodárenia 18 464 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 046 €. 2024: výsledok hospodárenia 19 366 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 789 €.20 tis.10 tis.0+15,7 tis.+18,5 tis.+19 tis.+19,4 tis.+12,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 15 747 €. 2022: výsledok hospodárenia 18 464 €. 2023: výsledok hospodárenia 19 046 €. 2024: výsledok hospodárenia 19 366 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 789 €.20 tis.10 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 333 281 €, vlastné imanie 93 986 €. 2022: aktíva 318 986 €, vlastné imanie 112 213 €. 2023: aktíva 157 208 €, vlastné imanie 92 942 €. 2024: aktíva 154 695 €, vlastné imanie 125 247 €. 2025: aktíva 167 759 €, vlastné imanie 148 444 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 333 281 €, vlastné imanie 93 986 €. 2022: aktíva 318 986 €, vlastné imanie 112 213 €. 2023: aktíva 157 208 €, vlastné imanie 92 942 €. 2024: aktíva 154 695 €, vlastné imanie 125 247 €. 2025: aktíva 167 759 €, vlastné imanie 148 444 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 333 281 €, vlastné imanie 93 986 €. 2022: aktíva 318 986 €, vlastné imanie 112 213 €. 2023: aktíva 157 208 €, vlastné imanie 92 942 €. 2024: aktíva 154 695 €, vlastné imanie 125 247 €. 2025: aktíva 167 759 €, vlastné imanie 148 444 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 258 051 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 983 €, finančné účty 59 247 €. 2022: dlhodobý majetok 263 348 €, zásoby 8 175 €, pohľadávky 11 852 €, finančné účty 35 611 €. 2023: dlhodobý majetok 25 842 €, zásoby 5 000 €, pohľadávky 30 461 €, finančné účty 95 905 €. 2024: dlhodobý majetok 42 814 €, zásoby 20 372 €, pohľadávky 22 200 €, finančné účty 69 309 €. 2025: dlhodobý majetok 69 840 €, zásoby 4 667 €, pohľadávky 25 531 €, finančné účty 67 721 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 258 051 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 983 €, finančné účty 59 247 €. 2022: dlhodobý majetok 263 348 €, zásoby 8 175 €, pohľadávky 11 852 €, finančné účty 35 611 €. 2023: dlhodobý majetok 25 842 €, zásoby 5 000 €, pohľadávky 30 461 €, finančné účty 95 905 €. 2024: dlhodobý majetok 42 814 €, zásoby 20 372 €, pohľadávky 22 200 €, finančné účty 69 309 €. 2025: dlhodobý majetok 69 840 €, zásoby 4 667 €, pohľadávky 25 531 €, finančné účty 67 721 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 258 051 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 983 €, finančné účty 59 247 €. 2022: dlhodobý majetok 263 348 €, zásoby 8 175 €, pohľadávky 11 852 €, finančné účty 35 611 €. 2023: dlhodobý majetok 25 842 €, zásoby 5 000 €, pohľadávky 30 461 €, finančné účty 95 905 €. 2024: dlhodobý majetok 42 814 €, zásoby 20 372 €, pohľadávky 22 200 €, finančné účty 69 309 €. 2025: dlhodobý majetok 69 840 €, zásoby 4 667 €, pohľadávky 25 531 €, finančné účty 67 721 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 93 986 €, dlhodobé záväzky 142 257 €, krátkodobé záväzky 97 038 €. 2022: vlastné imanie 112 213 €, dlhodobé záväzky 31 620 €, krátkodobé záväzky 175 153 €. 2023: vlastné imanie 92 942 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 64 266 €. 2024: vlastné imanie 125 247 €, dlhodobé záväzky 2 754 €, krátkodobé záväzky 26 694 €. 2025: vlastné imanie 148 444 €, dlhodobé záväzky 2 943 €, krátkodobé záväzky 16 372 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 93 986 €, dlhodobé záväzky 142 257 €, krátkodobé záväzky 97 038 €. 2022: vlastné imanie 112 213 €, dlhodobé záväzky 31 620 €, krátkodobé záväzky 175 153 €. 2023: vlastné imanie 92 942 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 64 266 €. 2024: vlastné imanie 125 247 €, dlhodobé záväzky 2 754 €, krátkodobé záväzky 26 694 €. 2025: vlastné imanie 148 444 €, dlhodobé záväzky 2 943 €, krátkodobé záväzky 16 372 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 93 986 €, dlhodobé záväzky 142 257 €, krátkodobé záväzky 97 038 €. 2022: vlastné imanie 112 213 €, dlhodobé záväzky 31 620 €, krátkodobé záväzky 175 153 €. 2023: vlastné imanie 92 942 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 64 266 €. 2024: vlastné imanie 125 247 €, dlhodobé záväzky 2 754 €, krátkodobé záväzky 26 694 €. 2025: vlastné imanie 148 444 €, dlhodobé záväzky 2 943 €, krátkodobé záväzky 16 372 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 210 €. 2022: daň z príjmu 4 813 €. 2023: daň z príjmu 4 828 €. 2024: daň z príjmu 4 891 €. 2025: daň z príjmu 3 361 €.10 tis.5 tis.05,2 tis.4,8 tis.4,8 tis.4,9 tis.3,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 210 €. 2022: daň z príjmu 4 813 €. 2023: daň z príjmu 4 828 €. 2024: daň z príjmu 4 891 €. 2025: daň z príjmu 3 361 €.10 tis.5 tis.05,2 tis.4,8 tis.4,8 tis.4,9 tis.3,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 5 210 €. 2022: daň z príjmu 4 813 €. 2023: daň z príjmu 4 828 €. 2024: daň z príjmu 4 891 €. 2025: daň z príjmu 3 361 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby210,2 tis.186,8 tis.173 tis.170,8 tis.146,8 tis.
Výsledok hospodárenia15,7 tis.18,5 tis.19 tis.19,4 tis.12,8 tis.
Aktíva333,3 tis.319 tis.157,2 tis.154,7 tis.167,8 tis.
Vlastné imanie94 tis.112,2 tis.92,9 tis.125,2 tis.148,4 tis.
Daň z príjmu5,2 tis.4,8 tis.4,8 tis.4,9 tis.3,4 tis.
Zadlženosť71,8 %64,8 %40,9 %19,0 %11,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
146,8 tis.
Výsledok hospodárenia
12,8 tis.
Aktíva
167,8 tis.
Vlastné imanie
148,4 tis.
Daň z príjmu
3,4 tis.
Zadlženosť
11,5 %

2024

Tržby
170,8 tis.
Výsledok hospodárenia
19,4 tis.
Aktíva
154,7 tis.
Vlastné imanie
125,2 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
19,0 %

2023

Tržby
173 tis.
Výsledok hospodárenia
19 tis.
Aktíva
157,2 tis.
Vlastné imanie
92,9 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
40,9 %

2022

Tržby
186,8 tis.
Výsledok hospodárenia
18,5 tis.
Aktíva
319 tis.
Vlastné imanie
112,2 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
64,8 %

2021

Tržby
210,2 tis.
Výsledok hospodárenia
15,7 tis.
Aktíva
333,3 tis.
Vlastné imanie
94 tis.
Daň z príjmu
5,2 tis.
Zadlženosť
71,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API