prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

LAW FIRM s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47232668zaniknutý 17. 05. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
20. 01. 201114 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
13 926 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LAW FIRM s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47232668
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Sad duklianskych hrdinov 75/3, 01851 Nová Dubnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
20. 01. 2011
Zánik
17. 05. 2025
V registri
14 rokov 3 mesiace
Stav
zaniknutý 17. 05. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 26904/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
294591

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲4 % na 813 € a zvýšila tržby o ▲17 % na 13,9 tisíc eur.

Tržby

13 926 €

▲ 17,3 %

Výsledok hospodárenia

813 €

▲ 3,6 %

Aktíva

7 478 €

▲ 12,2 %

Vlastné imanie

−6 791 €

▲ 10,7 %

Zadlženosť

190,8 %

Hrubá marža

6,9 %

Čistá marža

5,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 12 989 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 11 877 €. 2022: tržby 13 926 €.20 tis.10 tis.013 tis.0011,9 tis.13,9 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 12 989 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 11 877 €. 2022: tržby 13 926 €.20 tis.10 tis.013 tis.0011,9 tis.13,9 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 12 989 €. 2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 11 877 €. 2022: tržby 13 926 €.20 tis.10 tis.00201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 477 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 785 €. 2022: výsledok hospodárenia 813 €.2 tis.1 tis.0+1,5 tis.00+785+81320182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 477 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 785 €. 2022: výsledok hospodárenia 813 €.2 tis.1 tis.0+1,5 tis.00+785+81320182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 477 €. 2019: výsledok hospodárenia 0 €. 2020: výsledok hospodárenia 0 €. 2021: výsledok hospodárenia 785 €. 2022: výsledok hospodárenia 813 €.2 tis.1 tis.00+813201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 880 €, vlastné imanie −8 389 €. 2019: aktíva 5 880 €, vlastné imanie −8 389 €. 2020: aktíva 5 880 €, vlastné imanie −8 389 €. 2021: aktíva 6 665 €, vlastné imanie −7 604 €. 2022: aktíva 7 478 €, vlastné imanie −6 791 €.10 tis.0−10 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 880 €, vlastné imanie −8 389 €. 2019: aktíva 5 880 €, vlastné imanie −8 389 €. 2020: aktíva 5 880 €, vlastné imanie −8 389 €. 2021: aktíva 6 665 €, vlastné imanie −7 604 €. 2022: aktíva 7 478 €, vlastné imanie −6 791 €.10 tis.0−10 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 880 €, vlastné imanie −8 389 €. 2019: aktíva 5 880 €, vlastné imanie −8 389 €. 2020: aktíva 5 880 €, vlastné imanie −8 389 €. 2021: aktíva 6 665 €, vlastné imanie −7 604 €. 2022: aktíva 7 478 €, vlastné imanie −6 791 €.10 tis.0−10 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 939 €, pohľadávky 566 €, finančné účty 4 375 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 939 €, pohľadávky 566 €, finančné účty 4 375 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 939 €, pohľadávky 566 €, finančné účty 4 375 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 939 €, pohľadávky 566 €, finančné účty 5 160 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 939 €, pohľadávky 566 €, finančné účty 5 973 €.10 tis.5 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 939 €, pohľadávky 566 €, finančné účty 4 375 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 939 €, pohľadávky 566 €, finančné účty 4 375 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 939 €, pohľadávky 566 €, finančné účty 4 375 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 939 €, pohľadávky 566 €, finančné účty 5 160 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 939 €, pohľadávky 566 €, finančné účty 5 973 €.10 tis.5 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 939 €, pohľadávky 566 €, finančné účty 4 375 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 939 €, pohľadávky 566 €, finančné účty 4 375 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 939 €, pohľadávky 566 €, finančné účty 4 375 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 939 €, pohľadávky 566 €, finančné účty 5 160 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 939 €, pohľadávky 566 €, finančné účty 5 973 €.10 tis.5 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −8 389 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 269 €. 2019: vlastné imanie −8 389 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 269 €. 2020: vlastné imanie −8 389 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 269 €. 2021: vlastné imanie −7 604 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 269 €. 2022: vlastné imanie −6 791 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 269 €.20 tis.0−10 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −8 389 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 269 €. 2019: vlastné imanie −8 389 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 269 €. 2020: vlastné imanie −8 389 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 269 €. 2021: vlastné imanie −7 604 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 269 €. 2022: vlastné imanie −6 791 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 269 €.20 tis.0−10 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −8 389 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 269 €. 2019: vlastné imanie −8 389 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 269 €. 2020: vlastné imanie −8 389 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 269 €. 2021: vlastné imanie −7 604 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 269 €. 2022: vlastné imanie −6 791 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 269 €.20 tis.0−10 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 393 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 139 €. 2022: daň z príjmu 143 €.50025003930013914320182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 393 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 139 €. 2022: daň z príjmu 143 €.50025003930013914320182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 393 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 139 €. 2022: daň z príjmu 143 €.50025003930013914320182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby13 tis.0011,9 tis.13,9 tis.
Výsledok hospodárenia1,5 tis.00785813
Aktíva5,9 tis.5,9 tis.5,9 tis.6,7 tis.7,5 tis.
Vlastné imanie−8,4 tis.−8,4 tis.−8,4 tis.−7,6 tis.−6,8 tis.
Daň z príjmu39300139143
Zadlženosť242,7 %242,7 %242,7 %214,1 %190,8 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
13,9 tis.
Výsledok hospodárenia
813
Aktíva
7,5 tis.
Vlastné imanie
−6,8 tis.
Daň z príjmu
143
Zadlženosť
190,8 %

2021

Tržby
11,9 tis.
Výsledok hospodárenia
785
Aktíva
6,7 tis.
Vlastné imanie
−7,6 tis.
Daň z príjmu
139
Zadlženosť
214,1 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5,9 tis.
Vlastné imanie
−8,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
242,7 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5,9 tis.
Vlastné imanie
−8,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
242,7 %

2018

Tržby
13 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
5,9 tis.
Vlastné imanie
−8,4 tis.
Daň z príjmu
393
Zadlženosť
242,7 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API