Súhrn
- Vznik
- 14. 01. 201115 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 1 266 521 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FAIRSQUARE advokátska kancelária s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47232544
- daňové identifikačné číslo
- 2023193227
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023193227
- Sídlo
- Lazaretská 3/A, 81108 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 01. 2011
- V registri
- 15 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 69980/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 418663
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb | 02. 12. 2016 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 13. 04. 2017
- Oprávnená osoba
- UHRINČAŤ - VAJDA s.r.o. · od 09. 09. 2022
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023193227 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 12. 2011 |
| daňové identifikačné číslo | 2023193227 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼44 % na 105 635 € a zvýšila tržby o ▲7 % na 1,27 mil. €.
Tržby
1 266 521 €
▲ 6,9 %Výsledok hospodárenia
105 635 €
▼ 44,1 %Aktíva
1 819 137 €
▼ 18,7 %Vlastné imanie
1 663 506 €
▼ 19,1 %Zadlženosť
8,6 %
Hrubá marža
14,0 %
Čistá marža
8,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,24 mil. | 1,27 mil. | 1,32 mil. | 1,19 mil. | 1,27 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 247,8 tis. | 340,3 tis. | 454,4 tis. | 189,1 tis. | 105,6 tis. |
| Aktíva | 1,62 mil. | 1,8 mil. | 2,18 mil. | 2,24 mil. | 1,82 mil. |
| Vlastné imanie | 1,31 mil. | 1,57 mil. | 1,95 mil. | 2,06 mil. | 1,66 mil. |
| Daň z príjmu | 82,6 tis. | 101,7 tis. | 102,6 tis. | 60,6 tis. | 72 tis. |
| Zadlženosť | 18,9 % | 12,7 % | 10,9 % | 8,1 % | 8,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,27 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 105,6 tis.
- Aktíva
- 1,82 mil.
- Vlastné imanie
- 1,66 mil.
- Daň z príjmu
- 72 tis.
- Zadlženosť
- 8,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,19 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 189,1 tis.
- Aktíva
- 2,24 mil.
- Vlastné imanie
- 2,06 mil.
- Daň z príjmu
- 60,6 tis.
- Zadlženosť
- 8,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,32 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 454,4 tis.
- Aktíva
- 2,18 mil.
- Vlastné imanie
- 1,95 mil.
- Daň z príjmu
- 102,6 tis.
- Zadlženosť
- 10,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,27 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 340,3 tis.
- Aktíva
- 1,8 mil.
- Vlastné imanie
- 1,57 mil.
- Daň z príjmu
- 101,7 tis.
- Zadlženosť
- 12,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,24 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 247,8 tis.
- Aktíva
- 1,62 mil.
- Vlastné imanie
- 1,31 mil.
- Daň z príjmu
- 82,6 tis.
- Zadlženosť
- 18,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.