Súhrn
- Vznik
- 01. 01. 201115 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 141 656 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Advokátska kancelária Krnáč s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47232293
- daňové identifikačné číslo
- 2023163164
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023163164
- Sídlo
- Námestie slobody 2, 97401 Banská Bystrica, Slovenská republika
- Územie
- Banská Bystricaokres Banská BystricaBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 01. 2011
- V registri
- 15 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 19429/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 522857
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb | 01. 01. 2011 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 07. 03. 2017
- Oprávnená osoba
- Hronček & Partners, s. r. o. · od 15. 07. 2020
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023163164 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 04. 2013 |
| daňové identifikačné číslo | 2023163164 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼36 % na 10 405 € a zvýšila tržby o ▲4 % na 141,7 tisíc eur.
Tržby
141 656 €
▲ 3,6 %Výsledok hospodárenia
10 405 €
▼ 36,4 %Aktíva
189 610 €
▼ 4,4 %Vlastné imanie
105 728 €
▲ 10,9 %Zadlženosť
44,2 %
Hrubá marža
9,9 %
Čistá marža
7,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 91,4 tis. | 110,5 tis. | 141,1 tis. | 136,7 tis. | 141,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −1,1 tis. | 16,8 tis. | 3,9 tis. | 16,3 tis. | 10,4 tis. |
| Aktíva | 221,3 tis. | 240,5 tis. | 204 tis. | 198,4 tis. | 189,6 tis. |
| Vlastné imanie | 58,2 tis. | 75 tis. | 79 tis. | 95,3 tis. | 105,7 tis. |
| Daň z príjmu | 1,3 tis. | 4,9 tis. | 4,6 tis. | 7,3 tis. | 3,6 tis. |
| Zadlženosť | 73,7 % | 68,8 % | 61,3 % | 52,0 % | 44,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 141,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,4 tis.
- Aktíva
- 189,6 tis.
- Vlastné imanie
- 105,7 tis.
- Daň z príjmu
- 3,6 tis.
- Zadlženosť
- 44,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 136,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,3 tis.
- Aktíva
- 198,4 tis.
- Vlastné imanie
- 95,3 tis.
- Daň z príjmu
- 7,3 tis.
- Zadlženosť
- 52,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 141,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 204 tis.
- Vlastné imanie
- 79 tis.
- Daň z príjmu
- 4,6 tis.
- Zadlženosť
- 61,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 110,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 16,8 tis.
- Aktíva
- 240,5 tis.
- Vlastné imanie
- 75 tis.
- Daň z príjmu
- 4,9 tis.
- Zadlženosť
- 68,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 91,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,1 tis.
- Aktíva
- 221,3 tis.
- Vlastné imanie
- 58,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 73,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.