Súhrn
- Vznik
- 01. 01. 201115 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- niebez záznamu v zoznamoch
- Tržby
- 63 777 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Advokátska kancelária JUDr. Daniel Blyšťan s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47231785
- daňové identifikačné číslo
- 2023171392
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023171392
- Sídlo
- Thurzova 3367/6A, 040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Staré Mestookres Košice IKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 01. 2011
- V registri
- 15 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 26815/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 803246
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie právnych služieb podľa zákona o advokácii | 01. 01. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023171392 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 06. 2011 |
| daňové identifikačné číslo | 2023171392 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲56 % na 34 188 € a znížila tržby o ▼1 % na 63,8 tisíc eur.
Tržby
63 777 €
▼ 1,5 %Výsledok hospodárenia
34 188 €
▲ 55,7 %Aktíva
156 147 €
▲ 25,2 %Vlastné imanie
128 638 €
▲ 36,2 %Zadlženosť
17,6 %
Hrubá marža
59,9 %
Čistá marža
53,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 46,9 tis. | 42,8 tis. | 53 tis. | 64,7 tis. | 63,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 13,4 tis. | 5,7 tis. | 10,1 tis. | 22 tis. | 34,2 tis. |
| Aktíva | 74 tis. | 81,8 tis. | 94,2 tis. | 124,8 tis. | 156,1 tis. |
| Vlastné imanie | 56,7 tis. | 62,4 tis. | 72,5 tis. | 94,5 tis. | 128,6 tis. |
| Daň z príjmu | 1,8 tis. | 1,1 tis. | 2,9 tis. | 6,2 tis. | 4 tis. |
| Zadlženosť | 23,4 % | 23,8 % | 23,1 % | 24,3 % | 17,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 63,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 34,2 tis.
- Aktíva
- 156,1 tis.
- Vlastné imanie
- 128,6 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 17,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 64,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 22 tis.
- Aktíva
- 124,8 tis.
- Vlastné imanie
- 94,5 tis.
- Daň z príjmu
- 6,2 tis.
- Zadlženosť
- 24,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 53 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,1 tis.
- Aktíva
- 94,2 tis.
- Vlastné imanie
- 72,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 23,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 42,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,7 tis.
- Aktíva
- 81,8 tis.
- Vlastné imanie
- 62,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 23,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 46,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,4 tis.
- Aktíva
- 74 tis.
- Vlastné imanie
- 56,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 23,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.