prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Ever rest, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47230991aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 07. 201313 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
16 860 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Ever rest, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47230991
daňové identifikačné číslo
2023809359
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Horný Val 27, 01001 Žilina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 07. 2013
V registri
13 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 59510/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
642622
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 07. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu10. 07. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb10. 07. 2013—
Reklamné a marketingové služby10. 07. 2013—
Administratívne služby10. 07. 2013—
Počítačové služby10. 07. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí10. 07. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov10. 07. 2013—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov10. 07. 2013—
Vedenie účtovníctva10. 07. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti10. 07. 2013—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne26. 06. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023809359: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023809359Obdobia daňových registráciíDIČ 2023809359: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023809359Obdobia daňových registráciíDIČ 2023809359: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023809359
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202380935910. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 38 912 € a znížila tržby o ▼96 % na 16,9 tisíc eur.

Tržby

16 860 €

▼ 96,3 %

Výsledok hospodárenia

38 912 €

▲ 283,8 %

Aktíva

1 338 594 €

▲ 4,1 %

Vlastné imanie

−454 537 €

▲ 7,9 %

Zadlženosť

134,0 %

Hrubá marža

230,8 %

Čistá marža

230,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 1 212 926 €. 2018: tržby 1 070 100 €. 2019: tržby 980 141 €. 2020: tržby 460 537 €. 2021: tržby 16 860 €.2 mil.1 mil.01,21 mil.1,07 mil.980,1 tis.460,5 tis.16,9 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 1 212 926 €. 2018: tržby 1 070 100 €. 2019: tržby 980 141 €. 2020: tržby 460 537 €. 2021: tržby 16 860 €.2 mil.1 mil.01,21 mil.1,07 mil.980,1 tis.460,5 tis.16,9 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 1 212 926 €. 2018: tržby 1 070 100 €. 2019: tržby 980 141 €. 2020: tržby 460 537 €. 2021: tržby 16 860 €.2 mil.1 mil.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −172 732 €. 2018: výsledok hospodárenia −185 813 €. 2019: výsledok hospodárenia −135 928 €. 2020: výsledok hospodárenia −21 169 €. 2021: výsledok hospodárenia 38 912 €.50 tis.0−200 tis.−172,7 tis.−185,8 tis.−135,9 tis.−21,2 tis.+38,9 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −172 732 €. 2018: výsledok hospodárenia −185 813 €. 2019: výsledok hospodárenia −135 928 €. 2020: výsledok hospodárenia −21 169 €. 2021: výsledok hospodárenia 38 912 €.50 tis.0−200 tis.+38,9 tis.201720192021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −172 732 €. 2018: výsledok hospodárenia −185 813 €. 2019: výsledok hospodárenia −135 928 €. 2020: výsledok hospodárenia −21 169 €. 2021: výsledok hospodárenia 38 912 €.50 tis.0−200 tis.20182021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 626 954 €, vlastné imanie −150 539 €. 2018: aktíva 716 183 €, vlastné imanie −336 352 €. 2019: aktíva 969 570 €, vlastné imanie −472 280 €. 2020: aktíva 1 285 323 €, vlastné imanie −493 449 €. 2021: aktíva 1 338 594 €, vlastné imanie −454 537 €.2 mil.0−500 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 626 954 €, vlastné imanie −150 539 €. 2018: aktíva 716 183 €, vlastné imanie −336 352 €. 2019: aktíva 969 570 €, vlastné imanie −472 280 €. 2020: aktíva 1 285 323 €, vlastné imanie −493 449 €. 2021: aktíva 1 338 594 €, vlastné imanie −454 537 €.2 mil.0−500 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 626 954 €, vlastné imanie −150 539 €. 2018: aktíva 716 183 €, vlastné imanie −336 352 €. 2019: aktíva 969 570 €, vlastné imanie −472 280 €. 2020: aktíva 1 285 323 €, vlastné imanie −493 449 €. 2021: aktíva 1 338 594 €, vlastné imanie −454 537 €.2 mil.0−500 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 230 753 €, zásoby 59 204 €, pohľadávky 326 432 €, finančné účty 10 263 €. 2018: dlhodobý majetok 230 753 €, zásoby 36 991 €, pohľadávky 465 394 €, finančné účty −28 905 €. 2019: dlhodobý majetok 230 753 €, zásoby 140 026 €, pohľadávky 618 730 €, finančné účty −43 961 €. 2020: dlhodobý majetok 230 753 €, zásoby 140 026 €, pohľadávky 956 163 €, finančné účty −41 619 €. 2021: dlhodobý majetok 230 753 €, zásoby 140 026 €, pohľadávky 1 011 421 €, finančné účty −43 606 €.2 mil.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 230 753 €, zásoby 59 204 €, pohľadávky 326 432 €, finančné účty 10 263 €. 2018: dlhodobý majetok 230 753 €, zásoby 36 991 €, pohľadávky 465 394 €, finančné účty −28 905 €. 2019: dlhodobý majetok 230 753 €, zásoby 140 026 €, pohľadávky 618 730 €, finančné účty −43 961 €. 2020: dlhodobý majetok 230 753 €, zásoby 140 026 €, pohľadávky 956 163 €, finančné účty −41 619 €. 2021: dlhodobý majetok 230 753 €, zásoby 140 026 €, pohľadávky 1 011 421 €, finančné účty −43 606 €.2 mil.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 230 753 €, zásoby 59 204 €, pohľadávky 326 432 €, finančné účty 10 263 €. 2018: dlhodobý majetok 230 753 €, zásoby 36 991 €, pohľadávky 465 394 €, finančné účty −28 905 €. 2019: dlhodobý majetok 230 753 €, zásoby 140 026 €, pohľadávky 618 730 €, finančné účty −43 961 €. 2020: dlhodobý majetok 230 753 €, zásoby 140 026 €, pohľadávky 956 163 €, finančné účty −41 619 €. 2021: dlhodobý majetok 230 753 €, zásoby 140 026 €, pohľadávky 1 011 421 €, finančné účty −43 606 €.2 mil.0−50 tis.20172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −150 539 €, dlhodobé záväzky 3 076 €, krátkodobé záväzky 774 417 €. 2018: vlastné imanie −336 352 €, dlhodobé záväzky 4 148 €, krátkodobé záväzky 1 048 387 €. 2019: vlastné imanie −472 280 €, dlhodobé záväzky 5 081 €, krátkodobé záväzky 1 436 769 €. 2020: vlastné imanie −493 449 €, dlhodobé záväzky 5 214 €, krátkodobé záväzky 1 773 558 €. 2021: vlastné imanie −454 537 €, dlhodobé záväzky 5 214 €, krátkodobé záväzky 1 787 917 €.2 mil.0−500 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −150 539 €, dlhodobé záväzky 3 076 €, krátkodobé záväzky 774 417 €. 2018: vlastné imanie −336 352 €, dlhodobé záväzky 4 148 €, krátkodobé záväzky 1 048 387 €. 2019: vlastné imanie −472 280 €, dlhodobé záväzky 5 081 €, krátkodobé záväzky 1 436 769 €. 2020: vlastné imanie −493 449 €, dlhodobé záväzky 5 214 €, krátkodobé záväzky 1 773 558 €. 2021: vlastné imanie −454 537 €, dlhodobé záväzky 5 214 €, krátkodobé záväzky 1 787 917 €.2 mil.0−500 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −150 539 €, dlhodobé záväzky 3 076 €, krátkodobé záväzky 774 417 €. 2018: vlastné imanie −336 352 €, dlhodobé záväzky 4 148 €, krátkodobé záväzky 1 048 387 €. 2019: vlastné imanie −472 280 €, dlhodobé záväzky 5 081 €, krátkodobé záväzky 1 436 769 €. 2020: vlastné imanie −493 449 €, dlhodobé záväzky 5 214 €, krátkodobé záväzky 1 773 558 €. 2021: vlastné imanie −454 537 €, dlhodobé záväzky 5 214 €, krátkodobé záväzky 1 787 917 €.2 mil.0−500 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,21 mil.1,07 mil.980,1 tis.460,5 tis.16,9 tis.
Výsledok hospodárenia−172,7 tis.−185,8 tis.−135,9 tis.−21,2 tis.38,9 tis.
Aktíva627 tis.716,2 tis.969,6 tis.1,29 mil.1,34 mil.
Vlastné imanie−150,5 tis.−336,4 tis.−472,3 tis.−493,4 tis.−454,5 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.0000
Zadlženosť124,0 %147,0 %148,7 %138,4 %134,0 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
16,9 tis.
Výsledok hospodárenia
38,9 tis.
Aktíva
1,34 mil.
Vlastné imanie
−454,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
134,0 %

2020

Tržby
460,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,2 tis.
Aktíva
1,29 mil.
Vlastné imanie
−493,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
138,4 %

2019

Tržby
980,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−135,9 tis.
Aktíva
969,6 tis.
Vlastné imanie
−472,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
148,7 %

2018

Tržby
1,07 mil.
Výsledok hospodárenia
−185,8 tis.
Aktíva
716,2 tis.
Vlastné imanie
−336,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
147,0 %

2017

Tržby
1,21 mil.
Výsledok hospodárenia
−172,7 tis.
Aktíva
627 tis.
Vlastné imanie
−150,5 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
124,0 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API