Súhrn
- Vznik
- 26. 06. 201313 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 14 500 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MAVEG s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47224452
- daňové identifikačné číslo
- 2023803034
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023803034
- Sídlo
- Malé Leváre 479, 90874 Malé Leváre, Slovenská republika
- Územie
- Malé Leváreokres MalackyBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 06. 2013
- V registri
- 13 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 90084/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 376430
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prípravné práce k realizácii stavby | 26. 06. 2013 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 26. 06. 2013 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 26. 06. 2013 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 26. 06. 2013 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 26. 06. 2013 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 26. 06. 2013 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 26. 06. 2013 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 26. 06. 2013 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 26. 06. 2013 | — |
| prevádzkovanie výdajne stravy | 26. 06. 2013 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 26. 06. 2013 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 26. 06. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 26. 06. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 26. 06. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 26. 06. 2013 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 26. 06. 2013 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 26. 06. 2013 | — |
| čistenie kanalizačných systémov | 26. 06. 2013 | — |
| diagnostika kanalizačných potrubí | 26. 06. 2013 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 26. 06. 2013 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom | 26. 06. 2013 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 26. 06. 2013 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 26. 06. 2013 | — |
| správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 26. 06. 2013 | — |
| oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 26. 06. 2013 | — |
| administratívne služby | 26. 06. 2013 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 26. 06. 2013 | — |
| reklamné a marketingové služby | 26. 06. 2013 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 26. 06. 2013 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 26. 06. 2013 | — |
| osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiek | 26. 06. 2013 | — |
| údržba zelene, záhradnícke a sadovnícke práce | 26. 06. 2013 | — |
| zimná a letná údržba odstavných plôch a verejných priestranstiev | 26. 06. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023803034 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2023803034 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 9 035 € a zvýšila tržby z nuly na 14,5 tisíc eur.
Tržby
14 500 €
Výsledok hospodárenia
9 035 €
▲ 305,2 %Aktíva
27 244 €
▲ 115,5 %Vlastné imanie
−46 833 €
▲ 16,2 %Zadlženosť
271,9 %
Hrubá marža
64,7 %
Čistá marža
62,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 14,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −14,6 tis. | −12,8 tis. | −5,7 tis. | −4,4 tis. | 9 tis. |
| Aktíva | 18 tis. | 13,8 tis. | 12,7 tis. | 12,6 tis. | 27,2 tis. |
| Vlastné imanie | −33 tis. | −45,8 tis. | −51,5 tis. | −55,9 tis. | −46,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 283,5 % | 432,2 % | 506,1 % | 541,8 % | 271,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 14,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9 tis.
- Aktíva
- 27,2 tis.
- Vlastné imanie
- −46,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 271,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −4,4 tis.
- Aktíva
- 12,6 tis.
- Vlastné imanie
- −55,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 541,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −5,7 tis.
- Aktíva
- 12,7 tis.
- Vlastné imanie
- −51,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 506,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −12,8 tis.
- Aktíva
- 13,8 tis.
- Vlastné imanie
- −45,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 432,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −14,6 tis.
- Aktíva
- 18 tis.
- Vlastné imanie
- −33 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 283,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.