Súhrn
- Vznik
- 28. 08. 201313 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 3 200 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- VIHORLAND, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47219327
- daňové identifikačné číslo
- 2023860135
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Galova 151/52, 053 04 Spišské Podhradie, Slovenská republika
- Územie
- Spišské Podhradieokres LevočaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 08. 2013
- V registri
- 13 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 33129/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 838992
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 28. 08. 2013 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 28. 08. 2013 | — |
| Poľnohospodárska výroba | 28. 08. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023860135 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 3 200 € a znížila tržby o ▼89 % na 3,2 tisíc eur.
Tržby
3 200 €
▼ 89,5 %Výsledok hospodárenia
3 200 €
▲ 106,8 %Aktíva
16 782 €
▲ 23,6 %Vlastné imanie
−35 357 €
▲ 8,3 %Zadlženosť
310,7 %
Hrubá marža
100,0 %
Čistá marža
100,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3 tis. | 3,6 tis. | 44,3 tis. | 30,4 tis. | 3,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,7 tis. | 1,7 tis. | −150 | −46,9 tis. | 3,2 tis. |
| Aktíva | 8 tis. | 17,9 tis. | 60,4 tis. | 13,6 tis. | 16,8 tis. |
| Vlastné imanie | 6,7 tis. | 8,4 tis. | 8,3 tis. | −38,6 tis. | −35,4 tis. |
| Daň z príjmu | 488 | 483 | 480 | 480 | 0 |
| Zadlženosť | 16,3 % | 52,9 % | 86,3 % | 383,9 % | 310,7 % |
2018
- Tržby
- 3,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 16,8 tis.
- Vlastné imanie
- −35,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 310,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 30,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −46,9 tis.
- Aktíva
- 13,6 tis.
- Vlastné imanie
- −38,6 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 383,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 44,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −150
- Aktíva
- 60,4 tis.
- Vlastné imanie
- 8,3 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 86,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 3,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 17,9 tis.
- Vlastné imanie
- 8,4 tis.
- Daň z príjmu
- 483
- Zadlženosť
- 52,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 8 tis.
- Vlastné imanie
- 6,7 tis.
- Daň z príjmu
- 488
- Zadlženosť
- 16,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.