prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

TRANS EURASIA s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47217154aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 07. 201313 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TRANS EURASIA s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47217154
daňové identifikačné číslo
2023810558
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Priemyselná 45, 071 01 Michalovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 07. 2013
V registri
13 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 32780/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
932603
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 07. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb10. 07. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu10. 07. 2013—
Výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s celkovým počtom vozidiel 310. 07. 2013—
Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu10. 07. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023810558: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023810558Obdobia daňových registráciíDIČ 2023810558: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023810558Obdobia daňových registráciíDIČ 2023810558: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023810558
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202381055810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila stratu na −480 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−480 €

▲ 44,8 %

Aktíva

29 028 €

▼ 5,8 %

Vlastné imanie

28 960 €

▼ 1,6 %

Zadlženosť

0,2 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 156 535 €. 2019: tržby 134 950 €. 2020: tržby 52 070 €. 2021: tržby 3 300 €. 2022: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0156,5 tis.134,9 tis.52,1 tis.3,3 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 156 535 €. 2019: tržby 134 950 €. 2020: tržby 52 070 €. 2021: tržby 3 300 €. 2022: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0156,5 tis.134,9 tis.52,1 tis.3,3 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 156 535 €. 2019: tržby 134 950 €. 2020: tržby 52 070 €. 2021: tržby 3 300 €. 2022: tržby 0 €.200 tis.100 tis.00201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 837 €. 2019: výsledok hospodárenia −15 193 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 456 €. 2021: výsledok hospodárenia −869 €. 2022: výsledok hospodárenia −480 €.10 tis.0−20 tis.+5,8 tis.−15,2 tis.+2,5 tis.−869−48020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 837 €. 2019: výsledok hospodárenia −15 193 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 456 €. 2021: výsledok hospodárenia −869 €. 2022: výsledok hospodárenia −480 €.10 tis.0−20 tis.+5,8 tis.−15,2 tis.+2,5 tis.−869−48020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 5 837 €. 2019: výsledok hospodárenia −15 193 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 456 €. 2021: výsledok hospodárenia −869 €. 2022: výsledok hospodárenia −480 €.10 tis.0−20 tis.−480201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 44 782 €, vlastné imanie 43 047 €. 2019: aktíva 29 617 €, vlastné imanie 27 853 €. 2020: aktíva 32 061 €, vlastné imanie 30 309 €. 2021: aktíva 30 817 €, vlastné imanie 29 440 €. 2022: aktíva 29 028 €, vlastné imanie 28 960 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 44 782 €, vlastné imanie 43 047 €. 2019: aktíva 29 617 €, vlastné imanie 27 853 €. 2020: aktíva 32 061 €, vlastné imanie 30 309 €. 2021: aktíva 30 817 €, vlastné imanie 29 440 €. 2022: aktíva 29 028 €, vlastné imanie 28 960 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 44 782 €, vlastné imanie 43 047 €. 2019: aktíva 29 617 €, vlastné imanie 27 853 €. 2020: aktíva 32 061 €, vlastné imanie 30 309 €. 2021: aktíva 30 817 €, vlastné imanie 29 440 €. 2022: aktíva 29 028 €, vlastné imanie 28 960 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 26 795 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 398 €, finančné účty 12 589 €. 2019: dlhodobý majetok 3 927 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 330 €, finančné účty 14 360 €. 2020: dlhodobý majetok 302 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 440 €, finančné účty 29 319 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 €, finančné účty 30 760 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 201 €, finančné účty 28 827 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 26 795 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 398 €, finančné účty 12 589 €. 2019: dlhodobý majetok 3 927 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 330 €, finančné účty 14 360 €. 2020: dlhodobý majetok 302 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 440 €, finančné účty 29 319 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 €, finančné účty 30 760 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 201 €, finančné účty 28 827 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 26 795 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 398 €, finančné účty 12 589 €. 2019: dlhodobý majetok 3 927 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 330 €, finančné účty 14 360 €. 2020: dlhodobý majetok 302 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 440 €, finančné účty 29 319 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 57 €, finančné účty 30 760 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 201 €, finančné účty 28 827 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 43 047 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 735 €. 2019: vlastné imanie 27 853 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 764 €. 2020: vlastné imanie 30 309 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 752 €. 2021: vlastné imanie 29 440 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 377 €. 2022: vlastné imanie 28 960 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 43 047 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 735 €. 2019: vlastné imanie 27 853 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 764 €. 2020: vlastné imanie 30 309 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 752 €. 2021: vlastné imanie 29 440 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 377 €. 2022: vlastné imanie 28 960 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 43 047 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 735 €. 2019: vlastné imanie 27 853 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 764 €. 2020: vlastné imanie 30 309 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 752 €. 2021: vlastné imanie 29 440 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 377 €. 2022: vlastné imanie 28 960 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 226 €. 2019: daň z príjmu 1 076 €. 2020: daň z príjmu 433 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,2 tis.1,1 tis.4330020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 226 €. 2019: daň z príjmu 1 076 €. 2020: daň z príjmu 433 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,2 tis.1,1 tis.4330020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 226 €. 2019: daň z príjmu 1 076 €. 2020: daň z príjmu 433 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.04330201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby156,5 tis.134,9 tis.52,1 tis.3,3 tis.0
Výsledok hospodárenia5,8 tis.−15,2 tis.2,5 tis.−869−480
Aktíva44,8 tis.29,6 tis.32,1 tis.30,8 tis.29 tis.
Vlastné imanie43 tis.27,9 tis.30,3 tis.29,4 tis.29 tis.
Daň z príjmu1,2 tis.1,1 tis.43300
Zadlženosť3,9 %6,0 %5,5 %4,5 %0,2 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−480
Aktíva
29 tis.
Vlastné imanie
29 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,2 %

2021

Tržby
3,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−869
Aktíva
30,8 tis.
Vlastné imanie
29,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
4,5 %

2020

Tržby
52,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
32,1 tis.
Vlastné imanie
30,3 tis.
Daň z príjmu
433
Zadlženosť
5,5 %

2019

Tržby
134,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,2 tis.
Aktíva
29,6 tis.
Vlastné imanie
27,9 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
6,0 %

2018

Tržby
156,5 tis.
Výsledok hospodárenia
5,8 tis.
Aktíva
44,8 tis.
Vlastné imanie
43 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
3,9 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API