prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

LIGA SLOVAKIA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47216646aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 08. 201313 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
390 736 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LIGA SLOVAKIA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47216646
daňové identifikačné číslo
2023828312
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023828312
Sídlo
Poľná 3169/42, 90028 Ivanka pri Dunaji, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 08. 2013
V registri
13 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 90977/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
849512
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)02. 08. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu02. 08. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb02. 08. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby02. 08. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov02. 08. 2013—
prieskum trhu a verejnej mienky02. 08. 2013—
administratívne služby02. 08. 2013—
počítačové služby02. 08. 2013—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov02. 08. 2013—
vydavateľská činnosť02. 08. 2013—
prenájom hnuteľných vecí02. 08. 2013—
vedenie účtovníctva02. 08. 2013—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti02. 08. 2013—
reklamné a marketingové služby02. 08. 2013—
fotografické služby02. 08. 2013—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla02. 08. 2013—
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností02. 08. 2013—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom02. 08. 2013—
čistiace a upratovacie služby02. 08. 2013—
prípravné práce k realizácii stavby02. 08. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien02. 08. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov02. 08. 2013—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve02. 08. 2013—
výroba hračiek a hier02. 08. 2013—
výroba bižutérie a suvenírov02. 08. 2013—
oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky02. 08. 2013—
sťahovacie služby02. 08. 2013—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla02. 08. 2013—
služby verejných nosičov a poslov02. 08. 2013—
kuriérske služby02. 08. 2013—
skladovanie02. 08. 2013—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom02. 08. 2013—
donášková služba02. 08. 2013—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení02. 08. 2013—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí02. 08. 2013—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach02. 08. 2013—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu02. 08. 2013—
finančný leasing02. 08. 2013—
faktoring a forfaiting02. 08. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023828312: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023828312: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023828312IČ DPH SK2023828312Obdobia daňových registráciíDIČ 2023828312: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023828312: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023828312IČ DPH SK2023828312Obdobia daňových registráciíDIČ 2023828312: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023828312: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023828312IČ DPH SK2023828312
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202382831211. 09. 2026—07. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2015
daňové identifikačné číslo202382831210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 10 982 € a zvýšila tržby o ▲113 % na 390,7 tisíc eur.

Tržby

390 736 €

▲ 113,0 %

Výsledok hospodárenia

10 982 €

▲ 254,0 %

Aktíva

45 686 €

▲ 77,6 %

Vlastné imanie

−766 €

▲ 93,5 %

Zadlženosť

101,7 %

Hrubá marža

3,3 %

Čistá marža

2,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 90 840 €. 2021: tržby 137 496 €. 2022: tržby 154 312 €. 2023: tržby 183 433 €. 2024: tržby 390 736 €.500 tis.250 tis.090,8 tis.137,5 tis.154,3 tis.183,4 tis.390,7 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 90 840 €. 2021: tržby 137 496 €. 2022: tržby 154 312 €. 2023: tržby 183 433 €. 2024: tržby 390 736 €.500 tis.250 tis.090,8 tis.137,5 tis.154,3 tis.183,4 tis.390,7 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 90 840 €. 2021: tržby 137 496 €. 2022: tržby 154 312 €. 2023: tržby 183 433 €. 2024: tržby 390 736 €.500 tis.250 tis.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −15 812 €. 2021: výsledok hospodárenia 20 535 €. 2022: výsledok hospodárenia 22 329 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 132 €. 2024: výsledok hospodárenia 10 982 €.25 tis.0−20 tis.−15,8 tis.+20,5 tis.+22,3 tis.−7,1 tis.+11 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −15 812 €. 2021: výsledok hospodárenia 20 535 €. 2022: výsledok hospodárenia 22 329 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 132 €. 2024: výsledok hospodárenia 10 982 €.25 tis.0−20 tis.−15,8 tis.+20,5 tis.+22,3 tis.−7,1 tis.+11 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −15 812 €. 2021: výsledok hospodárenia 20 535 €. 2022: výsledok hospodárenia 22 329 €. 2023: výsledok hospodárenia −7 132 €. 2024: výsledok hospodárenia 10 982 €.25 tis.0−20 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 37 682 €, vlastné imanie −47 482 €. 2021: aktíva 48 928 €, vlastné imanie −26 947 €. 2022: aktíva 65 976 €, vlastné imanie −4 618 €. 2023: aktíva 25 719 €, vlastné imanie −11 749 €. 2024: aktíva 45 686 €, vlastné imanie −766 €.100 tis.0−50 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 37 682 €, vlastné imanie −47 482 €. 2021: aktíva 48 928 €, vlastné imanie −26 947 €. 2022: aktíva 65 976 €, vlastné imanie −4 618 €. 2023: aktíva 25 719 €, vlastné imanie −11 749 €. 2024: aktíva 45 686 €, vlastné imanie −766 €.100 tis.0−50 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 37 682 €, vlastné imanie −47 482 €. 2021: aktíva 48 928 €, vlastné imanie −26 947 €. 2022: aktíva 65 976 €, vlastné imanie −4 618 €. 2023: aktíva 25 719 €, vlastné imanie −11 749 €. 2024: aktíva 45 686 €, vlastné imanie −766 €.100 tis.0−50 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 9 616 €, zásoby 2 286 €, pohľadávky 5 879 €, finančné účty 19 901 €. 2021: dlhodobý majetok 4 333 €, zásoby 2 008 €, pohľadávky 6 091 €, finančné účty 36 496 €. 2022: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 3 688 €, pohľadávky 1 858 €, finančné účty 59 102 €. 2023: dlhodobý majetok 11 144 €, zásoby 8 890 €, pohľadávky 2 238 €, finančné účty 3 447 €. 2024: dlhodobý majetok 21 263 €, zásoby 4 542 €, pohľadávky 13 901 €, finančné účty 5 980 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 9 616 €, zásoby 2 286 €, pohľadávky 5 879 €, finančné účty 19 901 €. 2021: dlhodobý majetok 4 333 €, zásoby 2 008 €, pohľadávky 6 091 €, finančné účty 36 496 €. 2022: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 3 688 €, pohľadávky 1 858 €, finančné účty 59 102 €. 2023: dlhodobý majetok 11 144 €, zásoby 8 890 €, pohľadávky 2 238 €, finančné účty 3 447 €. 2024: dlhodobý majetok 21 263 €, zásoby 4 542 €, pohľadávky 13 901 €, finančné účty 5 980 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 9 616 €, zásoby 2 286 €, pohľadávky 5 879 €, finančné účty 19 901 €. 2021: dlhodobý majetok 4 333 €, zásoby 2 008 €, pohľadávky 6 091 €, finančné účty 36 496 €. 2022: dlhodobý majetok 1 328 €, zásoby 3 688 €, pohľadávky 1 858 €, finančné účty 59 102 €. 2023: dlhodobý majetok 11 144 €, zásoby 8 890 €, pohľadávky 2 238 €, finančné účty 3 447 €. 2024: dlhodobý majetok 21 263 €, zásoby 4 542 €, pohľadávky 13 901 €, finančné účty 5 980 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −47 482 €, dlhodobé záväzky 163 €, krátkodobé záväzky 85 001 €. 2021: vlastné imanie −26 947 €, dlhodobé záväzky 214 €, krátkodobé záväzky 75 661 €. 2022: vlastné imanie −4 618 €, dlhodobé záväzky 336 €, krátkodobé záväzky 70 258 €. 2023: vlastné imanie −11 749 €, dlhodobé záväzky 508 €, krátkodobé záväzky 36 960 €. 2024: vlastné imanie −766 €, dlhodobé záväzky 600 €, krátkodobé záväzky 45 852 €.100 tis.0−50 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −47 482 €, dlhodobé záväzky 163 €, krátkodobé záväzky 85 001 €. 2021: vlastné imanie −26 947 €, dlhodobé záväzky 214 €, krátkodobé záväzky 75 661 €. 2022: vlastné imanie −4 618 €, dlhodobé záväzky 336 €, krátkodobé záväzky 70 258 €. 2023: vlastné imanie −11 749 €, dlhodobé záväzky 508 €, krátkodobé záväzky 36 960 €. 2024: vlastné imanie −766 €, dlhodobé záväzky 600 €, krátkodobé záväzky 45 852 €.100 tis.0−50 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −47 482 €, dlhodobé záväzky 163 €, krátkodobé záväzky 85 001 €. 2021: vlastné imanie −26 947 €, dlhodobé záväzky 214 €, krátkodobé záväzky 75 661 €. 2022: vlastné imanie −4 618 €, dlhodobé záväzky 336 €, krátkodobé záväzky 70 258 €. 2023: vlastné imanie −11 749 €, dlhodobé záväzky 508 €, krátkodobé záväzky 36 960 €. 2024: vlastné imanie −766 €, dlhodobé záväzky 600 €, krátkodobé záväzky 45 852 €.100 tis.0−50 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 962 €. 2022: daň z príjmu 4 187 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.009624,2 tis.01,9 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 962 €. 2022: daň z príjmu 4 187 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.009624,2 tis.01,9 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 962 €. 2022: daň z príjmu 4 187 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €.5 tis.2,5 tis.00202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby90,8 tis.137,5 tis.154,3 tis.183,4 tis.390,7 tis.
Výsledok hospodárenia−15,8 tis.20,5 tis.22,3 tis.−7,1 tis.11 tis.
Aktíva37,7 tis.48,9 tis.66 tis.25,7 tis.45,7 tis.
Vlastné imanie−47,5 tis.−26,9 tis.−4,6 tis.−11,7 tis.−766
Daň z príjmu09624,2 tis.01,9 tis.
Zadlženosť226,0 %155,1 %107,0 %145,7 %101,7 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
390,7 tis.
Výsledok hospodárenia
11 tis.
Aktíva
45,7 tis.
Vlastné imanie
−766
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
101,7 %

2023

Tržby
183,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,1 tis.
Aktíva
25,7 tis.
Vlastné imanie
−11,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
145,7 %

2022

Tržby
154,3 tis.
Výsledok hospodárenia
22,3 tis.
Aktíva
66 tis.
Vlastné imanie
−4,6 tis.
Daň z príjmu
4,2 tis.
Zadlženosť
107,0 %

2021

Tržby
137,5 tis.
Výsledok hospodárenia
20,5 tis.
Aktíva
48,9 tis.
Vlastné imanie
−26,9 tis.
Daň z príjmu
962
Zadlženosť
155,1 %

2020

Tržby
90,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,8 tis.
Aktíva
37,7 tis.
Vlastné imanie
−47,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
226,0 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API