prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

ATENA - SERVICES s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47210541aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 08. 201313 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 05. 11. 2026
Tržby
7 657 062 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ATENA - SERVICES s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47210541
daňové identifikačné číslo
2023833988
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023833988
Sídlo
Komenského 1207/13, 05001 Revúca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 08. 2013
V registri
13 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 24699/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
450695
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovanie zamestnania za úhradu16. 08. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu16. 08. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb16. 08. 2013—
Reklamné a marketingové služby16. 08. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov16. 08. 2013—
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť16. 08. 2013—
Počítačové služby16. 08. 2013—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov16. 08. 2013—
Administratívne služby16. 08. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti16. 08. 2013—
Poskytovanie sociálnych služieb26. 11. 2025—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023833988: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023833988: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023833988IČ DPH SK2023833988Obdobia daňových registráciíDIČ 2023833988: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023833988: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023833988IČ DPH SK2023833988Obdobia daňových registráciíDIČ 2023833988: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023833988: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023833988IČ DPH SK2023833988
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202383398811. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 10. 2020
daňové identifikačné číslo202383398810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 05. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 05. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 05. 11. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 05. 11. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 05. 11. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼26 % na 18 641 € a znížila tržby o ▼9 % na 7,66 mil. €.

Tržby

7 657 062 €

▼ 8,8 %

Výsledok hospodárenia

18 641 €

▼ 25,8 %

Aktíva

1 718 400 €

▲ 80,7 %

Vlastné imanie

74 552 €

▲ 31,6 %

Zadlženosť

95,7 %

Hrubá marža

0,3 %

Čistá marža

0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 485 838 €. 2022: tržby 2 345 606 €. 2023: tržby 2 532 431 €. 2024: tržby 8 394 867 €. 2025: tržby 7 657 062 €.10 mil.5 mil.0485,8 tis.2,35 mil.2,53 mil.8,39 mil.7,66 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 485 838 €. 2022: tržby 2 345 606 €. 2023: tržby 2 532 431 €. 2024: tržby 8 394 867 €. 2025: tržby 7 657 062 €.10 mil.5 mil.0485,8 tis.2,35 mil.2,53 mil.8,39 mil.7,66 mil.20212022202320242025Tržby2021: tržby 485 838 €. 2022: tržby 2 345 606 €. 2023: tržby 2 532 431 €. 2024: tržby 8 394 867 €. 2025: tržby 7 657 062 €.10 mil.5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −6 828 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 831 €. 2023: výsledok hospodárenia −25 911 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 137 €. 2025: výsledok hospodárenia 18 641 €.50 tis.0−50 tis.−6,8 tis.−14,8 tis.−25,9 tis.+25,1 tis.+18,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −6 828 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 831 €. 2023: výsledok hospodárenia −25 911 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 137 €. 2025: výsledok hospodárenia 18 641 €.50 tis.0−50 tis.−6,8 tis.−14,8 tis.−25,9 tis.+25,1 tis.+18,6 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −6 828 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 831 €. 2023: výsledok hospodárenia −25 911 €. 2024: výsledok hospodárenia 25 137 €. 2025: výsledok hospodárenia 18 641 €.50 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 329 751 €, vlastné imanie 71 516 €. 2022: aktíva 343 744 €, vlastné imanie 56 685 €. 2023: aktíva 537 086 €, vlastné imanie 31 522 €. 2024: aktíva 951 146 €, vlastné imanie 56 649 €. 2025: aktíva 1 718 400 €, vlastné imanie 74 552 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 329 751 €, vlastné imanie 71 516 €. 2022: aktíva 343 744 €, vlastné imanie 56 685 €. 2023: aktíva 537 086 €, vlastné imanie 31 522 €. 2024: aktíva 951 146 €, vlastné imanie 56 649 €. 2025: aktíva 1 718 400 €, vlastné imanie 74 552 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 329 751 €, vlastné imanie 71 516 €. 2022: aktíva 343 744 €, vlastné imanie 56 685 €. 2023: aktíva 537 086 €, vlastné imanie 31 522 €. 2024: aktíva 951 146 €, vlastné imanie 56 649 €. 2025: aktíva 1 718 400 €, vlastné imanie 74 552 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 236 883 €, finančné účty 92 868 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 328 657 €, finančné účty 15 087 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 521 742 €, finančné účty 15 344 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 921 487 €, finančné účty 29 659 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 698 711 €, finančné účty 19 689 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 236 883 €, finančné účty 92 868 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 328 657 €, finančné účty 15 087 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 521 742 €, finančné účty 15 344 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 921 487 €, finančné účty 29 659 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 698 711 €, finančné účty 19 689 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 236 883 €, finančné účty 92 868 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 328 657 €, finančné účty 15 087 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 521 742 €, finančné účty 15 344 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 921 487 €, finančné účty 29 659 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 698 711 €, finančné účty 19 689 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 71 516 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 258 235 €. 2022: vlastné imanie 56 685 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 287 059 €. 2023: vlastné imanie 31 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 505 564 €. 2024: vlastné imanie 56 649 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 894 497 €. 2025: vlastné imanie 74 552 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 643 848 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 71 516 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 258 235 €. 2022: vlastné imanie 56 685 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 287 059 €. 2023: vlastné imanie 31 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 505 564 €. 2024: vlastné imanie 56 649 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 894 497 €. 2025: vlastné imanie 74 552 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 643 848 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 71 516 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 258 235 €. 2022: vlastné imanie 56 685 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 287 059 €. 2023: vlastné imanie 31 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 505 564 €. 2024: vlastné imanie 56 649 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 894 497 €. 2025: vlastné imanie 74 552 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 643 848 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 253 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01,3 tis.003,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 253 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01,3 tis.003,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 253 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby485,8 tis.2,35 mil.2,53 mil.8,39 mil.7,66 mil.
Výsledok hospodárenia−6,8 tis.−14,8 tis.−25,9 tis.25,1 tis.18,6 tis.
Aktíva329,8 tis.343,7 tis.537,1 tis.951,1 tis.1,72 mil.
Vlastné imanie71,5 tis.56,7 tis.31,5 tis.56,6 tis.74,6 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.003,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť78,3 %83,5 %94,1 %94,0 %95,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
7,66 mil.
Výsledok hospodárenia
18,6 tis.
Aktíva
1,72 mil.
Vlastné imanie
74,6 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
95,7 %

2024

Tržby
8,39 mil.
Výsledok hospodárenia
25,1 tis.
Aktíva
951,1 tis.
Vlastné imanie
56,6 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
94,0 %

2023

Tržby
2,53 mil.
Výsledok hospodárenia
−25,9 tis.
Aktíva
537,1 tis.
Vlastné imanie
31,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
94,1 %

2022

Tržby
2,35 mil.
Výsledok hospodárenia
−14,8 tis.
Aktíva
343,7 tis.
Vlastné imanie
56,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
83,5 %

2021

Tržby
485,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,8 tis.
Aktíva
329,8 tis.
Vlastné imanie
71,5 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
78,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API