prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

ROTA plus s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47198605aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 06. 201313 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
948 746 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ROTA plus s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47198605
daňové identifikačné číslo
2023789141
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023789141
Sídlo
Hviezdoslavova 764/4, 900 31 Stupava, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 06. 2013
V registri
13 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 89832/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1058223
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
odevná výroba14. 06. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)14. 06. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu14. 06. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb14. 06. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby14. 06. 2013—
oprava odevov, textilu a bytového textilu14. 06. 2013—
oprava kožených a kožušinových výrobkov14. 06. 2013—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla14. 06. 2013—
kuriérske služby14. 06. 2013—
skladovanie14. 06. 2013—
baliace činnosti, manipulácia s tovarom14. 06. 2013—
počítačové služby14. 06. 2013—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov14. 06. 2013—
vydavateľská činnosť14. 06. 2013—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom14. 06. 2013—
prenájom hnuteľných vecí14. 06. 2013—
reklamné a marketingové služby14. 06. 2013—
prieskum trhu a verejnej mienky14. 06. 2013—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 05. 11. 2020
Oprávnená osoba
Consilior Iuris s.r.o. · od 05. 11. 2020

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023789141: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023789141: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023789141IČ DPH SK2023789141Obdobia daňových registráciíDIČ 2023789141: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023789141: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023789141IČ DPH SK2023789141Obdobia daňových registráciíDIČ 2023789141: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023789141: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023789141IČ DPH SK2023789141
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202378914111. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 07. 08. 2013
daňové identifikačné číslo202378914110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 18. 09. 2025, rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −28 065 € a znížila tržby o ▼13 % na 948,7 tisíc eur.

Tržby

948 746 €

▼ 13,2 %

Výsledok hospodárenia

−28 065 €

▲ 91,3 %

Aktíva

418 768 €

▼ 13,0 %

Vlastné imanie

−545 390 €

▼ 5,4 %

Zadlženosť

230,2 %

Hrubá marža

−2,6 %

Čistá marža

−3,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 3 271 976 €. 2022: tržby 2 174 163 €. 2023: tržby 1 391 630 €. 2024: tržby 1 093 156 €. 2025: tržby 948 746 €.5 mil.2,5 mil.03,27 mil.2,17 mil.1,39 mil.1,09 mil.948,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 271 976 €. 2022: tržby 2 174 163 €. 2023: tržby 1 391 630 €. 2024: tržby 1 093 156 €. 2025: tržby 948 746 €.5 mil.2,5 mil.03,27 mil.2,17 mil.1,39 mil.1,09 mil.948,7 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 3 271 976 €. 2022: tržby 2 174 163 €. 2023: tržby 1 391 630 €. 2024: tržby 1 093 156 €. 2025: tržby 948 746 €.5 mil.2,5 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −24 875 €. 2022: výsledok hospodárenia −205 271 €. 2023: výsledok hospodárenia −178 902 €. 2024: výsledok hospodárenia −323 564 €. 2025: výsledok hospodárenia −28 065 €.0−500 tis.−24,9 tis.−205,3 tis.−178,9 tis.−323,6 tis.−28,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −24 875 €. 2022: výsledok hospodárenia −205 271 €. 2023: výsledok hospodárenia −178 902 €. 2024: výsledok hospodárenia −323 564 €. 2025: výsledok hospodárenia −28 065 €.0−500 tis.−24,9 tis.−28,1 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −24 875 €. 2022: výsledok hospodárenia −205 271 €. 2023: výsledok hospodárenia −178 902 €. 2024: výsledok hospodárenia −323 564 €. 2025: výsledok hospodárenia −28 065 €.0−500 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 095 192 €, vlastné imanie 190 411 €. 2022: aktíva 881 653 €, vlastné imanie −14 860 €. 2023: aktíva 728 830 €, vlastné imanie −193 762 €. 2024: aktíva 481 197 €, vlastné imanie −517 326 €. 2025: aktíva 418 768 €, vlastné imanie −545 390 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 095 192 €, vlastné imanie 190 411 €. 2022: aktíva 881 653 €, vlastné imanie −14 860 €. 2023: aktíva 728 830 €, vlastné imanie −193 762 €. 2024: aktíva 481 197 €, vlastné imanie −517 326 €. 2025: aktíva 418 768 €, vlastné imanie −545 390 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 095 192 €, vlastné imanie 190 411 €. 2022: aktíva 881 653 €, vlastné imanie −14 860 €. 2023: aktíva 728 830 €, vlastné imanie −193 762 €. 2024: aktíva 481 197 €, vlastné imanie −517 326 €. 2025: aktíva 418 768 €, vlastné imanie −545 390 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 183 797 €, zásoby 522 643 €, pohľadávky 318 446 €, finančné účty 66 145 €. 2022: dlhodobý majetok 104 145 €, zásoby 405 212 €, pohľadávky 329 117 €, finančné účty 38 301 €. 2023: dlhodobý majetok 91 168 €, zásoby 362 636 €, pohľadávky 254 705 €, finančné účty 14 587 €. 2024: dlhodobý majetok 65 068 €, zásoby 303 917 €, pohľadávky 94 397 €, finančné účty 12 578 €. 2025: dlhodobý majetok 36 148 €, zásoby 236 142 €, pohľadávky 126 622 €, finančné účty 18 380 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 183 797 €, zásoby 522 643 €, pohľadávky 318 446 €, finančné účty 66 145 €. 2022: dlhodobý majetok 104 145 €, zásoby 405 212 €, pohľadávky 329 117 €, finančné účty 38 301 €. 2023: dlhodobý majetok 91 168 €, zásoby 362 636 €, pohľadávky 254 705 €, finančné účty 14 587 €. 2024: dlhodobý majetok 65 068 €, zásoby 303 917 €, pohľadávky 94 397 €, finančné účty 12 578 €. 2025: dlhodobý majetok 36 148 €, zásoby 236 142 €, pohľadávky 126 622 €, finančné účty 18 380 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 183 797 €, zásoby 522 643 €, pohľadávky 318 446 €, finančné účty 66 145 €. 2022: dlhodobý majetok 104 145 €, zásoby 405 212 €, pohľadávky 329 117 €, finančné účty 38 301 €. 2023: dlhodobý majetok 91 168 €, zásoby 362 636 €, pohľadávky 254 705 €, finančné účty 14 587 €. 2024: dlhodobý majetok 65 068 €, zásoby 303 917 €, pohľadávky 94 397 €, finančné účty 12 578 €. 2025: dlhodobý majetok 36 148 €, zásoby 236 142 €, pohľadávky 126 622 €, finančné účty 18 380 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 190 411 €, dlhodobé záväzky 71 891 €, krátkodobé záväzky 832 890 €. 2022: vlastné imanie −14 860 €, dlhodobé záväzky 267 €, krátkodobé záväzky 896 246 €. 2023: vlastné imanie −193 762 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 922 208 €. 2024: vlastné imanie −517 326 €, dlhodobé záväzky 25 429 €, krátkodobé záväzky 973 094 €. 2025: vlastné imanie −545 390 €, dlhodobé záväzky 25 428 €, krátkodobé záväzky 938 730 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 190 411 €, dlhodobé záväzky 71 891 €, krátkodobé záväzky 832 890 €. 2022: vlastné imanie −14 860 €, dlhodobé záväzky 267 €, krátkodobé záväzky 896 246 €. 2023: vlastné imanie −193 762 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 922 208 €. 2024: vlastné imanie −517 326 €, dlhodobé záväzky 25 429 €, krátkodobé záväzky 973 094 €. 2025: vlastné imanie −545 390 €, dlhodobé záväzky 25 428 €, krátkodobé záväzky 938 730 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 190 411 €, dlhodobé záväzky 71 891 €, krátkodobé záväzky 832 890 €. 2022: vlastné imanie −14 860 €, dlhodobé záväzky 267 €, krátkodobé záväzky 896 246 €. 2023: vlastné imanie −193 762 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 922 208 €. 2024: vlastné imanie −517 326 €, dlhodobé záväzky 25 429 €, krátkodobé záväzky 973 094 €. 2025: vlastné imanie −545 390 €, dlhodobé záväzky 25 428 €, krátkodobé záväzky 938 730 €.2 mil.0−1 mil.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 920 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.04,9 tis.003,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 920 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.04,9 tis.003,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 920 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,27 mil.2,17 mil.1,39 mil.1,09 mil.948,7 tis.
Výsledok hospodárenia−24,9 tis.−205,3 tis.−178,9 tis.−323,6 tis.−28,1 tis.
Aktíva1,1 mil.881,7 tis.728,8 tis.481,2 tis.418,8 tis.
Vlastné imanie190,4 tis.−14,9 tis.−193,8 tis.−517,3 tis.−545,4 tis.
Daň z príjmu4,9 tis.003,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť82,6 %101,7 %126,6 %207,5 %230,2 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
948,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−28,1 tis.
Aktíva
418,8 tis.
Vlastné imanie
−545,4 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
230,2 %

2024

Tržby
1,09 mil.
Výsledok hospodárenia
−323,6 tis.
Aktíva
481,2 tis.
Vlastné imanie
−517,3 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
207,5 %

2023

Tržby
1,39 mil.
Výsledok hospodárenia
−178,9 tis.
Aktíva
728,8 tis.
Vlastné imanie
−193,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
126,6 %

2022

Tržby
2,17 mil.
Výsledok hospodárenia
−205,3 tis.
Aktíva
881,7 tis.
Vlastné imanie
−14,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
101,7 %

2021

Tržby
3,27 mil.
Výsledok hospodárenia
−24,9 tis.
Aktíva
1,1 mil.
Vlastné imanie
190,4 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
82,6 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API