Súhrn
- Vznik
- 18. 06. 201313 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 49 881 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LSP Group s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47188065
- daňové identifikačné číslo
- 2023789416
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023789416
- Sídlo
- Agátová 37, 90029 Nová Dedinka, Slovenská republika
- Územie
- Nová Dedinkaokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 06. 2013
- V registri
- 13 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 89922/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 843562
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 18. 06. 2013 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 18. 06. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 18. 06. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 18. 06. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 18. 06. 2013 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 18. 06. 2013 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 18. 06. 2013 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 18. 06. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 18. 06. 2013 | — |
| Administratívne služby | 18. 06. 2013 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 18. 06. 2013 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 18. 06. 2013 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 18. 06. 2013 | — |
| tenisový tréner II. kvalifikačného stupňa | 04. 02. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023789416 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2013 |
| daňové identifikačné číslo | 2023789416 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 05. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 znížila stratu na −1 130 € a znížila tržby o ▼21 % na 49,9 tisíc eur.
Tržby
49 881 €
▼ 21,1 %Výsledok hospodárenia
−1 130 €
▲ 77,7 %Aktíva
147 968 €
▲ 31,5 %Vlastné imanie
−131 502 €
▼ 0,9 %Zadlženosť
188,9 %
Hrubá marža
−2,3 %
Čistá marža
−2,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 45,6 tis. | 133,7 tis. | 106 tis. | 63,2 tis. | 49,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,8 tis. | −43 tis. | −17 tis. | −5,1 tis. | −1,1 tis. |
| Aktíva | 103,4 tis. | 97,5 tis. | 82,2 tis. | 112,5 tis. | 148 tis. |
| Vlastné imanie | −65,3 tis. | −108,3 tis. | −125,3 tis. | −130,4 tis. | −131,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 163,2 % | 211,1 % | 252,4 % | 215,8 % | 188,9 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 49,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,1 tis.
- Aktíva
- 148 tis.
- Vlastné imanie
- −131,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 188,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 63,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,1 tis.
- Aktíva
- 112,5 tis.
- Vlastné imanie
- −130,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 215,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 106 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −17 tis.
- Aktíva
- 82,2 tis.
- Vlastné imanie
- −125,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 252,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 133,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −43 tis.
- Aktíva
- 97,5 tis.
- Vlastné imanie
- −108,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 211,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 45,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 103,4 tis.
- Vlastné imanie
- −65,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 163,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.