prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Mefisto tattoo s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47186844aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 06. 201313 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
2 808 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Mefisto tattoo s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47186844
daňové identifikačné číslo
2023788910
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Športová 7069/6, 91934 Biely Kostol, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 06. 2013
V registri
13 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 31822/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
820655
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 06. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu05. 06. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb05. 06. 2013—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela05. 06. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu05. 06. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí05. 06. 2013—
Reklamné a marketingové služby05. 06. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti05. 06. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023788910: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023788910Obdobia daňových registráciíDIČ 2023788910: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023788910Obdobia daňových registráciíDIČ 2023788910: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023788910
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202378891010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2023 (rok porušenia 2017).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prepadlo do straty −584 € a zvýšila tržby o ▲28 % na 2,8 tisíc eur.

Tržby

2 808 €

▲ 28,2 %

Výsledok hospodárenia

−584 €

▼ 371,6 %

Aktíva

5 052 €

▲ 0,3 %

Vlastné imanie

1 253 €

▼ 31,8 %

Zadlženosť

75,2 %

Hrubá marža

−20,8 %

Čistá marža

−20,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 3 886 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: tržby 1 908 €. 2022: tržby 2 190 €. 2023: tržby 2 808 €.5 tis.2,5 tis.03,9 tis.1,9 tis.2,2 tis.2,8 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 3 886 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: tržby 1 908 €. 2022: tržby 2 190 €. 2023: tržby 2 808 €.5 tis.2,5 tis.03,9 tis.1,9 tis.2,2 tis.2,8 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 3 886 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: tržby 1 908 €. 2022: tržby 2 190 €. 2023: tržby 2 808 €.5 tis.2,5 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 666 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: výsledok hospodárenia −2 490 €. 2022: výsledok hospodárenia 215 €. 2023: výsledok hospodárenia −584 €.2500−2,5 tis.−1,7 tis.−2,5 tis.+215−58420192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 666 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: výsledok hospodárenia −2 490 €. 2022: výsledok hospodárenia 215 €. 2023: výsledok hospodárenia −584 €.2500−2,5 tis.−1,7 tis.−2,5 tis.+215−58420192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 666 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: výsledok hospodárenia −2 490 €. 2022: výsledok hospodárenia 215 €. 2023: výsledok hospodárenia −584 €.2500−2,5 tis.−584201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 671 €, vlastné imanie −13 241 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: aktíva 4 871 €, vlastné imanie 1 622 €. 2022: aktíva 5 038 €, vlastné imanie 1 837 €. 2023: aktíva 5 052 €, vlastné imanie 1 253 €.10 tis.0−20 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 671 €, vlastné imanie −13 241 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: aktíva 4 871 €, vlastné imanie 1 622 €. 2022: aktíva 5 038 €, vlastné imanie 1 837 €. 2023: aktíva 5 052 €, vlastné imanie 1 253 €.10 tis.0−20 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 671 €, vlastné imanie −13 241 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: aktíva 4 871 €, vlastné imanie 1 622 €. 2022: aktíva 5 038 €, vlastné imanie 1 837 €. 2023: aktíva 5 052 €, vlastné imanie 1 253 €.10 tis.0−20 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 651 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 20 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: dlhodobý majetok 4 600 €, zásoby 0 €, pohľadávky 226 €, finančné účty 45 €. 2022: dlhodobý majetok 4 600 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 438 €. 2023: dlhodobý majetok 4 600 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 370 €, finančné účty −2 918 €.10 tis.0−5 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 651 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 20 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: dlhodobý majetok 4 600 €, zásoby 0 €, pohľadávky 226 €, finančné účty 45 €. 2022: dlhodobý majetok 4 600 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 438 €. 2023: dlhodobý majetok 4 600 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 370 €, finančné účty −2 918 €.10 tis.0−5 tis.20192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 651 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 20 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: dlhodobý majetok 4 600 €, zásoby 0 €, pohľadávky 226 €, finančné účty 45 €. 2022: dlhodobý majetok 4 600 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 438 €. 2023: dlhodobý majetok 4 600 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 370 €, finančné účty −2 918 €.10 tis.0−5 tis.20192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −13 241 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 17 900 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: vlastné imanie 1 622 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 3 237 €. 2022: vlastné imanie 1 837 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 3 189 €. 2023: vlastné imanie 1 253 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 3 787 €.20 tis.0−20 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −13 241 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 17 900 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: vlastné imanie 1 622 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 3 237 €. 2022: vlastné imanie 1 837 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 3 189 €. 2023: vlastné imanie 1 253 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 3 787 €.20 tis.0−20 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −13 241 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 17 900 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: vlastné imanie 1 622 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 3 237 €. 2022: vlastné imanie 1 837 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 3 189 €. 2023: vlastné imanie 1 253 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 3 787 €.20 tis.0−20 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.110000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.110000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: údaj neuvedený. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.110000020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,9 tis.—1,9 tis.2,2 tis.2,8 tis.
Výsledok hospodárenia−1,7 tis.—−2,5 tis.215−584
Aktíva4,7 tis.—4,9 tis.5 tis.5,1 tis.
Vlastné imanie−13,2 tis.—1,6 tis.1,8 tis.1,3 tis.
Daň z príjmu0—000
Zadlženosť383,5 %—66,7 %63,5 %75,2 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
2,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−584
Aktíva
5,1 tis.
Vlastné imanie
1,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
75,2 %

2022

Tržby
2,2 tis.
Výsledok hospodárenia
215
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
1,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
63,5 %

2021

Tržby
1,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,5 tis.
Aktíva
4,9 tis.
Vlastné imanie
1,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
66,7 %

2020

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
—
Vlastné imanie
—
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
—

2019

Tržby
3,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,7 tis.
Aktíva
4,7 tis.
Vlastné imanie
−13,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
383,5 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API