Súhrn
- Vznik
- 03. 07. 201313 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 99 917 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PALGUT, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47185899
- daňové identifikačné číslo
- 2023810239
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023810239
- Sídlo
- Okružná 882/66, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
- Územie
- Stará Ľubovňaokres Stará ĽubovňaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 07. 2013
- V registri
- 13 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 28244/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 662081
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| reklamná a propagačná činnosť | 03. 07. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 03. 07. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 03. 07. 2013 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 03. 07. 2013 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 03. 07. 2013 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 03. 07. 2013 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 03. 07. 2013 | — |
| vykonávanie zváracích prác | 03. 07. 2013 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 03. 07. 2013 | — |
| výroba a hutnícke spracovanie kovov | 03. 07. 2013 | — |
| diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 29. 09. 2021 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 29. 09. 2021 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023810239 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2023810239 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲3 909 % na 65 551 € a zvýšila tržby o ▲2 036 % na 99,9 tisíc eur.
Tržby
99 917 €
▲ 2 036,3 %Výsledok hospodárenia
65 551 €
▲ 3 909,2 %Aktíva
107 590 €
▲ 346,4 %Vlastné imanie
89 024 €
▲ 279,3 %Zadlženosť
17,3 %
Hrubá marža
72,9 %
Čistá marža
65,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 64,3 tis. | 72,7 tis. | 416,3 tis. | 4,7 tis. | 99,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −786 | 919 | 7,3 tis. | 1,6 tis. | 65,6 tis. |
| Aktíva | 14 tis. | 15 tis. | 24,1 tis. | 24,1 tis. | 107,6 tis. |
| Vlastné imanie | 13,6 tis. | 14,5 tis. | 21,8 tis. | 23,5 tis. | 89 tis. |
| Daň z príjmu | 159 | 244 | 2 tis. | 340 | 7,3 tis. |
| Zadlženosť | 2,7 % | 3,1 % | 9,3 % | 2,6 % | 17,3 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 99,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 65,6 tis.
- Aktíva
- 107,6 tis.
- Vlastné imanie
- 89 tis.
- Daň z príjmu
- 7,3 tis.
- Zadlženosť
- 17,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 4,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 24,1 tis.
- Vlastné imanie
- 23,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 2,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 416,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,3 tis.
- Aktíva
- 24,1 tis.
- Vlastné imanie
- 21,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2 tis.
- Zadlženosť
- 9,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 72,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 919
- Aktíva
- 15 tis.
- Vlastné imanie
- 14,5 tis.
- Daň z príjmu
- 244
- Zadlženosť
- 3,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 64,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −786
- Aktíva
- 14 tis.
- Vlastné imanie
- 13,6 tis.
- Daň z príjmu
- 159
- Zadlženosť
- 2,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.