Súhrn
- Vznik
- 05. 06. 201313 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 38 532 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- CENTRUM BÝVANIA, s.r.o. (Reality Bývanie)
- identifikačné číslo organizácie
- 47183764
- daňové identifikačné číslo
- 2023786864
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Amurská 1394/1, 04012 Košice - mestská časť Nad jazerom, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Nad jazeromokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 06. 2013
- V registri
- 13 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 32501/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1077785
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 03. 10. 2013 | — |
| Vydavateľská činnosť | 05. 06. 2013 | — |
| Finančný leasing | 05. 06. 2013 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 05. 06. 2013 | — |
| Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 05. 06. 2013 | — |
| Faktoring a forfaiting | 05. 06. 2013 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 06. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 05. 06. 2013 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 05. 06. 2013 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 05. 06. 2013 | — |
| Vykonávanie vzdelávacích programov v oblasti sociálnych služieb zameraných na vykonávanie vybraných pracovných činností a na ďalšie vzdelávanie | 05. 06. 2013 | — |
| Poskytovanie sociálnych služieb | 05. 06. 2013 | — |
| Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb | 05. 06. 2013 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 05. 06. 2013 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 05. 06. 2013 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 05. 06. 2013 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 06. 2013 | — |
| Administratívne služby | 05. 06. 2013 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 06. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 05. 06. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 05. 06. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 05. 06. 2013 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 05. 09. 2018 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 05. 09. 2018 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 05. 09. 2018 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 05. 09. 2018 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 05. 09. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023786864 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 zvýšila zisk o ▲721 % na 4 595 € a zvýšila tržby o ▲250 % na 38,5 tisíc eur.
Tržby
38 532 €
▲ 249,6 %Výsledok hospodárenia
4 595 €
▲ 720,5 %Aktíva
17 398 €
▲ 25,8 %Vlastné imanie
16 480 €
▲ 38,7 %Zadlženosť
5,3 %
Hrubá marža
14,0 %
Čistá marža
11,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 28,7 tis. | 26,5 tis. | 16,8 tis. | 11 tis. | 38,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 5,4 tis. | 586 | −503 | 560 | 4,6 tis. |
| Aktíva | 13,6 tis. | 15,1 tis. | 11,4 tis. | 13,8 tis. | 17,4 tis. |
| Vlastné imanie | 11,2 tis. | 11,8 tis. | 11,3 tis. | 11,9 tis. | 16,5 tis. |
| Daň z príjmu | 1,7 tis. | 480 | 0 | 149 | 811 |
| Zadlženosť | 17,3 % | 21,6 % | 0,5 % | 14,0 % | 5,3 % |
aj 2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 38,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,6 tis.
- Aktíva
- 17,4 tis.
- Vlastné imanie
- 16,5 tis.
- Daň z príjmu
- 811
- Zadlženosť
- 5,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 11 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 560
- Aktíva
- 13,8 tis.
- Vlastné imanie
- 11,9 tis.
- Daň z príjmu
- 149
- Zadlženosť
- 14,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 16,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −503
- Aktíva
- 11,4 tis.
- Vlastné imanie
- 11,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 26,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 586
- Aktíva
- 15,1 tis.
- Vlastné imanie
- 11,8 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 21,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 28,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,4 tis.
- Aktíva
- 13,6 tis.
- Vlastné imanie
- 11,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 17,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.