prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

VINKOGAL spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 47180625aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 05. 201313 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
18 636 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VINKOGAL spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
47180625
daňové identifikačné číslo
2023777745
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023777745
Sídlo
201, 90615 Košariská, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 05. 2013
V registri
13 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 28225/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
229470
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/25. 05. 2013—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve25. 05. 2013—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve25. 05. 2013—
poskytovanie služieb v rybárstve25. 05. 2013—
vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m25. 05. 2013—
spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny25. 05. 2013—
spracovanie prírodného medu25. 05. 2013—
výroba nápojov25. 05. 2013—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva25. 05. 2013—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba25. 05. 2013—
výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva25. 05. 2013—
výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korku25. 05. 2013—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu25. 05. 2013—
výroba sviečok25. 05. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 05. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov25. 05. 2013—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu25. 05. 2013—
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok25. 05. 2013—
administratívne služby25. 05. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby08. 02. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky08. 02. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023777745: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023777745: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023777745IČ DPH SK2023777745Obdobia daňových registráciíDIČ 2023777745: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023777745: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023777745IČ DPH SK2023777745Obdobia daňových registráciíDIČ 2023777745: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023777745: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023777745IČ DPH SK2023777745
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202377774511. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 08. 2014
daňové identifikačné číslo202377774510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −25 794 € a znížila tržby o ▼32 % na 18,6 tisíc eur.

Tržby

18 636 €

▼ 32,3 %

Výsledok hospodárenia

−25 794 €

▲ 14,5 %

Aktíva

511 380 €

▼ 1,1 %

Vlastné imanie

−158 909 €

▼ 19,4 %

Zadlženosť

131,1 %

Hrubá marža

−136,6 %

Čistá marža

−138,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 49 383 €. 2022: tržby 44 193 €. 2023: tržby 44 908 €. 2024: tržby 27 521 €. 2025: tržby 18 636 €.50 tis.25 tis.049,4 tis.44,2 tis.44,9 tis.27,5 tis.18,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 49 383 €. 2022: tržby 44 193 €. 2023: tržby 44 908 €. 2024: tržby 27 521 €. 2025: tržby 18 636 €.50 tis.25 tis.049,4 tis.44,2 tis.44,9 tis.27,5 tis.18,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 49 383 €. 2022: tržby 44 193 €. 2023: tržby 44 908 €. 2024: tržby 27 521 €. 2025: tržby 18 636 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −18 466 €. 2022: výsledok hospodárenia −25 104 €. 2023: výsledok hospodárenia −27 318 €. 2024: výsledok hospodárenia −30 180 €. 2025: výsledok hospodárenia −25 794 €.0−50 tis.−18,5 tis.−25,1 tis.−27,3 tis.−30,2 tis.−25,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −18 466 €. 2022: výsledok hospodárenia −25 104 €. 2023: výsledok hospodárenia −27 318 €. 2024: výsledok hospodárenia −30 180 €. 2025: výsledok hospodárenia −25 794 €.0−50 tis.−18,5 tis.−25,1 tis.−27,3 tis.−30,2 tis.−25,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −18 466 €. 2022: výsledok hospodárenia −25 104 €. 2023: výsledok hospodárenia −27 318 €. 2024: výsledok hospodárenia −30 180 €. 2025: výsledok hospodárenia −25 794 €.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 393 931 €, vlastné imanie −50 513 €. 2022: aktíva 512 779 €, vlastné imanie −75 616 €. 2023: aktíva 506 329 €, vlastné imanie −102 935 €. 2024: aktíva 517 241 €, vlastné imanie −133 115 €. 2025: aktíva 511 380 €, vlastné imanie −158 909 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 393 931 €, vlastné imanie −50 513 €. 2022: aktíva 512 779 €, vlastné imanie −75 616 €. 2023: aktíva 506 329 €, vlastné imanie −102 935 €. 2024: aktíva 517 241 €, vlastné imanie −133 115 €. 2025: aktíva 511 380 €, vlastné imanie −158 909 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 393 931 €, vlastné imanie −50 513 €. 2022: aktíva 512 779 €, vlastné imanie −75 616 €. 2023: aktíva 506 329 €, vlastné imanie −102 935 €. 2024: aktíva 517 241 €, vlastné imanie −133 115 €. 2025: aktíva 511 380 €, vlastné imanie −158 909 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 43 320 €, zásoby 329 942 €, pohľadávky 10 016 €, finančné účty 10 653 €. 2022: dlhodobý majetok 31 077 €, zásoby 441 580 €, pohľadávky 11 435 €, finančné účty 28 687 €. 2023: dlhodobý majetok 18 833 €, zásoby 478 184 €, pohľadávky 6 623 €, finančné účty 2 689 €. 2024: dlhodobý majetok 6 694 €, zásoby 502 553 €, pohľadávky 7 046 €, finančné účty 948 €. 2025: dlhodobý majetok −1 €, zásoby 505 351 €, pohľadávky 4 949 €, finančné účty 1 081 €.1 mil.0−120212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 43 320 €, zásoby 329 942 €, pohľadávky 10 016 €, finančné účty 10 653 €. 2022: dlhodobý majetok 31 077 €, zásoby 441 580 €, pohľadávky 11 435 €, finančné účty 28 687 €. 2023: dlhodobý majetok 18 833 €, zásoby 478 184 €, pohľadávky 6 623 €, finančné účty 2 689 €. 2024: dlhodobý majetok 6 694 €, zásoby 502 553 €, pohľadávky 7 046 €, finančné účty 948 €. 2025: dlhodobý majetok −1 €, zásoby 505 351 €, pohľadávky 4 949 €, finančné účty 1 081 €.1 mil.0−120212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 43 320 €, zásoby 329 942 €, pohľadávky 10 016 €, finančné účty 10 653 €. 2022: dlhodobý majetok 31 077 €, zásoby 441 580 €, pohľadávky 11 435 €, finančné účty 28 687 €. 2023: dlhodobý majetok 18 833 €, zásoby 478 184 €, pohľadávky 6 623 €, finančné účty 2 689 €. 2024: dlhodobý majetok 6 694 €, zásoby 502 553 €, pohľadávky 7 046 €, finančné účty 948 €. 2025: dlhodobý majetok −1 €, zásoby 505 351 €, pohľadávky 4 949 €, finančné účty 1 081 €.1 mil.0−120212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −50 513 €, dlhodobé záväzky 128 019 €, krátkodobé záväzky 316 425 €. 2022: vlastné imanie −75 616 €, dlhodobé záväzky 118 409 €, krátkodobé záväzky 469 986 €. 2023: vlastné imanie −102 935 €, dlhodobé záväzky 109 508 €, krátkodobé záväzky 499 756 €. 2024: vlastné imanie −133 115 €, dlhodobé záväzky 100 869 €, krátkodobé záväzky 549 487 €. 2025: vlastné imanie −158 909 €, dlhodobé záväzky 100 869 €, krátkodobé záväzky 569 420 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −50 513 €, dlhodobé záväzky 128 019 €, krátkodobé záväzky 316 425 €. 2022: vlastné imanie −75 616 €, dlhodobé záväzky 118 409 €, krátkodobé záväzky 469 986 €. 2023: vlastné imanie −102 935 €, dlhodobé záväzky 109 508 €, krátkodobé záväzky 499 756 €. 2024: vlastné imanie −133 115 €, dlhodobé záväzky 100 869 €, krátkodobé záväzky 549 487 €. 2025: vlastné imanie −158 909 €, dlhodobé záväzky 100 869 €, krátkodobé záväzky 569 420 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −50 513 €, dlhodobé záväzky 128 019 €, krátkodobé záväzky 316 425 €. 2022: vlastné imanie −75 616 €, dlhodobé záväzky 118 409 €, krátkodobé záväzky 469 986 €. 2023: vlastné imanie −102 935 €, dlhodobé záväzky 109 508 €, krátkodobé záväzky 499 756 €. 2024: vlastné imanie −133 115 €, dlhodobé záväzky 100 869 €, krátkodobé záväzky 549 487 €. 2025: vlastné imanie −158 909 €, dlhodobé záväzky 100 869 €, krátkodobé záväzky 569 420 €.1 mil.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby49,4 tis.44,2 tis.44,9 tis.27,5 tis.18,6 tis.
Výsledok hospodárenia−18,5 tis.−25,1 tis.−27,3 tis.−30,2 tis.−25,8 tis.
Aktíva393,9 tis.512,8 tis.506,3 tis.517,2 tis.511,4 tis.
Vlastné imanie−50,5 tis.−75,6 tis.−102,9 tis.−133,1 tis.−158,9 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť112,8 %114,7 %120,3 %125,7 %131,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
18,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−25,8 tis.
Aktíva
511,4 tis.
Vlastné imanie
−158,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
131,1 %

2024

Tržby
27,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−30,2 tis.
Aktíva
517,2 tis.
Vlastné imanie
−133,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
125,7 %

2023

Tržby
44,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−27,3 tis.
Aktíva
506,3 tis.
Vlastné imanie
−102,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
120,3 %

2022

Tržby
44,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−25,1 tis.
Aktíva
512,8 tis.
Vlastné imanie
−75,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
114,7 %

2021

Tržby
49,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,5 tis.
Aktíva
393,9 tis.
Vlastné imanie
−50,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
112,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API