prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Kociky.sk, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 47164654aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 05. 201313 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
1 162 891 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Kociky.sk, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
47164654
daňové identifikačné číslo
2023769704
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Balkánska 80, 85110 Bratislava-Rusovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 05. 2013
V registri
13 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 89198/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1057645
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)15. 05. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu15. 05. 2013—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky15. 05. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla15. 05. 2013—
Skladovanie15. 05. 2013—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov15. 05. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom15. 05. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí15. 05. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí15. 05. 2013—
Reklamné a marketingové služby15. 05. 2013—
Prieskum trhu a verejnej mienky15. 05. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023769704: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023769704Obdobia daňových registráciíDIČ 2023769704: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023769704Obdobia daňových registráciíDIČ 2023769704: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023769704
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202376970410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2023 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila stratu na −13 843 € a znížila tržby o ▼2 % na 1,16 mil. €.

Tržby

1 162 891 €

▼ 1,9 %

Výsledok hospodárenia

−13 843 €

▲ 38,3 %

Aktíva

475 211 €

▲ 17,9 %

Vlastné imanie

62 854 €

▼ 18,0 %

Zadlženosť

86,8 %

Hrubá marža

−1,2 %

Čistá marža

−1,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 1 057 606 €. 2018: tržby 1 279 372 €. 2019: tržby 1 396 824 €. 2020: tržby 1 185 906 €. 2021: tržby 1 162 891 €.2 mil.1 mil.01,06 mil.1,28 mil.1,4 mil.1,19 mil.1,16 mil.20172018201920202021Tržby2017: tržby 1 057 606 €. 2018: tržby 1 279 372 €. 2019: tržby 1 396 824 €. 2020: tržby 1 185 906 €. 2021: tržby 1 162 891 €.2 mil.1 mil.01,06 mil.1,28 mil.1,4 mil.1,19 mil.1,16 mil.20172018201920202021Tržby2017: tržby 1 057 606 €. 2018: tržby 1 279 372 €. 2019: tržby 1 396 824 €. 2020: tržby 1 185 906 €. 2021: tržby 1 162 891 €.2 mil.1 mil.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 4 076 €. 2018: výsledok hospodárenia 33 684 €. 2019: výsledok hospodárenia 19 068 €. 2020: výsledok hospodárenia −22 425 €. 2021: výsledok hospodárenia −13 843 €.50 tis.0−25 tis.+4,1 tis.+33,7 tis.+19,1 tis.−22,4 tis.−13,8 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 4 076 €. 2018: výsledok hospodárenia 33 684 €. 2019: výsledok hospodárenia 19 068 €. 2020: výsledok hospodárenia −22 425 €. 2021: výsledok hospodárenia −13 843 €.50 tis.0−25 tis.+4,1 tis.+33,7 tis.+19,1 tis.−22,4 tis.−13,8 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 4 076 €. 2018: výsledok hospodárenia 33 684 €. 2019: výsledok hospodárenia 19 068 €. 2020: výsledok hospodárenia −22 425 €. 2021: výsledok hospodárenia −13 843 €.50 tis.0−25 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 186 274 €, vlastné imanie 46 370 €. 2018: aktíva 228 964 €, vlastné imanie 80 054 €. 2019: aktíva 277 534 €, vlastné imanie 99 122 €. 2020: aktíva 403 040 €, vlastné imanie 76 697 €. 2021: aktíva 475 211 €, vlastné imanie 62 854 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 186 274 €, vlastné imanie 46 370 €. 2018: aktíva 228 964 €, vlastné imanie 80 054 €. 2019: aktíva 277 534 €, vlastné imanie 99 122 €. 2020: aktíva 403 040 €, vlastné imanie 76 697 €. 2021: aktíva 475 211 €, vlastné imanie 62 854 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 186 274 €, vlastné imanie 46 370 €. 2018: aktíva 228 964 €, vlastné imanie 80 054 €. 2019: aktíva 277 534 €, vlastné imanie 99 122 €. 2020: aktíva 403 040 €, vlastné imanie 76 697 €. 2021: aktíva 475 211 €, vlastné imanie 62 854 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 66 125 €, pohľadávky 28 185 €, finančné účty 89 448 €. 2018: dlhodobý majetok 12 813 €, zásoby 68 019 €, pohľadávky 23 051 €, finančné účty 123 483 €. 2019: dlhodobý majetok 20 692 €, zásoby 32 966 €, pohľadávky 18 036 €, finančné účty 203 923 €. 2020: dlhodobý majetok 15 833 €, zásoby 68 976 €, pohľadávky 17 664 €, finančné účty 300 025 €. 2021: dlhodobý majetok 10 973 €, zásoby 74 304 €, pohľadávky 14 353 €, finančné účty 374 515 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 66 125 €, pohľadávky 28 185 €, finančné účty 89 448 €. 2018: dlhodobý majetok 12 813 €, zásoby 68 019 €, pohľadávky 23 051 €, finančné účty 123 483 €. 2019: dlhodobý majetok 20 692 €, zásoby 32 966 €, pohľadávky 18 036 €, finančné účty 203 923 €. 2020: dlhodobý majetok 15 833 €, zásoby 68 976 €, pohľadávky 17 664 €, finančné účty 300 025 €. 2021: dlhodobý majetok 10 973 €, zásoby 74 304 €, pohľadávky 14 353 €, finančné účty 374 515 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 66 125 €, pohľadávky 28 185 €, finančné účty 89 448 €. 2018: dlhodobý majetok 12 813 €, zásoby 68 019 €, pohľadávky 23 051 €, finančné účty 123 483 €. 2019: dlhodobý majetok 20 692 €, zásoby 32 966 €, pohľadávky 18 036 €, finančné účty 203 923 €. 2020: dlhodobý majetok 15 833 €, zásoby 68 976 €, pohľadávky 17 664 €, finančné účty 300 025 €. 2021: dlhodobý majetok 10 973 €, zásoby 74 304 €, pohľadávky 14 353 €, finančné účty 374 515 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 46 370 €, dlhodobé záväzky 79 246 €, krátkodobé záväzky 60 658 €. 2018: vlastné imanie 80 054 €, dlhodobé záväzky 57 045 €, krátkodobé záväzky 91 865 €. 2019: vlastné imanie 99 122 €, dlhodobé záväzky 34 833 €, krátkodobé záväzky 143 579 €. 2020: vlastné imanie 76 697 €, dlhodobé záväzky 67 115 €, krátkodobé záväzky 259 228 €. 2021: vlastné imanie 62 854 €, dlhodobé záväzky 40 249 €, krátkodobé záväzky 372 108 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 46 370 €, dlhodobé záväzky 79 246 €, krátkodobé záväzky 60 658 €. 2018: vlastné imanie 80 054 €, dlhodobé záväzky 57 045 €, krátkodobé záväzky 91 865 €. 2019: vlastné imanie 99 122 €, dlhodobé záväzky 34 833 €, krátkodobé záväzky 143 579 €. 2020: vlastné imanie 76 697 €, dlhodobé záväzky 67 115 €, krátkodobé záväzky 259 228 €. 2021: vlastné imanie 62 854 €, dlhodobé záväzky 40 249 €, krátkodobé záväzky 372 108 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 46 370 €, dlhodobé záväzky 79 246 €, krátkodobé záväzky 60 658 €. 2018: vlastné imanie 80 054 €, dlhodobé záväzky 57 045 €, krátkodobé záväzky 91 865 €. 2019: vlastné imanie 99 122 €, dlhodobé záväzky 34 833 €, krátkodobé záväzky 143 579 €. 2020: vlastné imanie 76 697 €, dlhodobé záväzky 67 115 €, krátkodobé záväzky 259 228 €. 2021: vlastné imanie 62 854 €, dlhodobé záväzky 40 249 €, krátkodobé záväzky 372 108 €.500 tis.250 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 6 137 €. 2019: daň z príjmu 6 986 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.02,9 tis.6,1 tis.7 tis.0020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 6 137 €. 2019: daň z príjmu 6 986 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.02,9 tis.6,1 tis.7 tis.0020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 2 880 €. 2018: daň z príjmu 6 137 €. 2019: daň z príjmu 6 986 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.00201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,06 mil.1,28 mil.1,4 mil.1,19 mil.1,16 mil.
Výsledok hospodárenia4,1 tis.33,7 tis.19,1 tis.−22,4 tis.−13,8 tis.
Aktíva186,3 tis.229 tis.277,5 tis.403 tis.475,2 tis.
Vlastné imanie46,4 tis.80,1 tis.99,1 tis.76,7 tis.62,9 tis.
Daň z príjmu2,9 tis.6,1 tis.7 tis.00
Zadlženosť75,1 %65,0 %64,3 %81,0 %86,8 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
1,16 mil.
Výsledok hospodárenia
−13,8 tis.
Aktíva
475,2 tis.
Vlastné imanie
62,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
86,8 %

2020

Tržby
1,19 mil.
Výsledok hospodárenia
−22,4 tis.
Aktíva
403 tis.
Vlastné imanie
76,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
81,0 %

2019

Tržby
1,4 mil.
Výsledok hospodárenia
19,1 tis.
Aktíva
277,5 tis.
Vlastné imanie
99,1 tis.
Daň z príjmu
7 tis.
Zadlženosť
64,3 %

2018

Tržby
1,28 mil.
Výsledok hospodárenia
33,7 tis.
Aktíva
229 tis.
Vlastné imanie
80,1 tis.
Daň z príjmu
6,1 tis.
Zadlženosť
65,0 %

2017

Tržby
1,06 mil.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
186,3 tis.
Vlastné imanie
46,4 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
75,1 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API