prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

ELEKTROMONTÁŽE Vranov s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47156082aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 05. 201313 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ELEKTROMONTÁŽE Vranov s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47156082
daňové identifikačné číslo
2023769693
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
B. Němcovej 2643, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 05. 2013
V registri
13 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 27920/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
690353
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výrub porastov pod elektrickým vedením.11. 05. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby.11. 05. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí.11. 05. 2013—
Projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení.11. 05. 2013—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod).11. 05. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu.11. 05. 2013—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom.11. 05. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí.11. 05. 2013—
Prenájom stavebných a demolizačných strojov a zariadení s obsluhou.11. 05. 2013—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických.11. 05. 2013—
Montáž, oprava a údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení v rozsahu: objekty bez nebezpečenstva výbuchu zariadenia bez obmedzenia napätia vrátane bleskozvodov.11. 05. 2013—
Výroba, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení v rozsahu: objekty bez nebezpečenstva výbuchu zariadenia s napätím do 1000 V vrátane bleskozvodov.11. 05. 2013—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023769693: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023769693Obdobia daňových registráciíDIČ 2023769693: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023769693Obdobia daňových registráciíDIČ 2023769693: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023769693
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202376969310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −340 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−340 €

▲ 30,3 %

Aktíva

391 296 €

bez zmeny

Vlastné imanie

8 017 €

▼ 4,1 %

Zadlženosť

98,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −622 €. 2022: výsledok hospodárenia −142 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −488 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.0−1 tis.−622−1420−488−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −622 €. 2022: výsledok hospodárenia −142 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −488 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.0−1 tis.−622−1420−488−34020212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −622 €. 2022: výsledok hospodárenia −142 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −488 €. 2025: výsledok hospodárenia −340 €.0−1 tis.−622−1420−488−34020212022202320242025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 391 354 €, vlastné imanie 8 987 €. 2022: aktíva 391 297 €, vlastné imanie 8 846 €. 2023: aktíva 391 297 €, vlastné imanie 8 845 €. 2024: aktíva 391 297 €, vlastné imanie 8 357 €. 2025: aktíva 391 296 €, vlastné imanie 8 017 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 391 354 €, vlastné imanie 8 987 €. 2022: aktíva 391 297 €, vlastné imanie 8 846 €. 2023: aktíva 391 297 €, vlastné imanie 8 845 €. 2024: aktíva 391 297 €, vlastné imanie 8 357 €. 2025: aktíva 391 296 €, vlastné imanie 8 017 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 391 354 €, vlastné imanie 8 987 €. 2022: aktíva 391 297 €, vlastné imanie 8 846 €. 2023: aktíva 391 297 €, vlastné imanie 8 845 €. 2024: aktíva 391 297 €, vlastné imanie 8 357 €. 2025: aktíva 391 296 €, vlastné imanie 8 017 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 €, zásoby 0 €, pohľadávky 391 226 €, finančné účty 108 €. 2022: dlhodobý majetok 20 €, zásoby 0 €, pohľadávky 391 226 €, finančné účty 51 €. 2023: dlhodobý majetok 20 €, zásoby 0 €, pohľadávky 391 226 €, finančné účty 51 €. 2024: dlhodobý majetok 20 €, zásoby 0 €, pohľadávky 391 226 €, finančné účty 51 €. 2025: dlhodobý majetok 20 €, zásoby 0 €, pohľadávky 391 226 €, finančné účty 50 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 €, zásoby 0 €, pohľadávky 391 226 €, finančné účty 108 €. 2022: dlhodobý majetok 20 €, zásoby 0 €, pohľadávky 391 226 €, finančné účty 51 €. 2023: dlhodobý majetok 20 €, zásoby 0 €, pohľadávky 391 226 €, finančné účty 51 €. 2024: dlhodobý majetok 20 €, zásoby 0 €, pohľadávky 391 226 €, finančné účty 51 €. 2025: dlhodobý majetok 20 €, zásoby 0 €, pohľadávky 391 226 €, finančné účty 50 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 20 €, zásoby 0 €, pohľadávky 391 226 €, finančné účty 108 €. 2022: dlhodobý majetok 20 €, zásoby 0 €, pohľadávky 391 226 €, finančné účty 51 €. 2023: dlhodobý majetok 20 €, zásoby 0 €, pohľadávky 391 226 €, finančné účty 51 €. 2024: dlhodobý majetok 20 €, zásoby 0 €, pohľadávky 391 226 €, finančné účty 51 €. 2025: dlhodobý majetok 20 €, zásoby 0 €, pohľadávky 391 226 €, finančné účty 50 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 987 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 382 367 €. 2022: vlastné imanie 8 846 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 382 451 €. 2023: vlastné imanie 8 845 €, dlhodobé záväzky 340 €, krátkodobé záväzky 382 112 €. 2024: vlastné imanie 8 357 €, dlhodobé záväzky 340 €, krátkodobé záväzky 382 600 €. 2025: vlastné imanie 8 017 €, dlhodobé záväzky 340 €, krátkodobé záväzky 382 939 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 987 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 382 367 €. 2022: vlastné imanie 8 846 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 382 451 €. 2023: vlastné imanie 8 845 €, dlhodobé záväzky 340 €, krátkodobé záväzky 382 112 €. 2024: vlastné imanie 8 357 €, dlhodobé záväzky 340 €, krátkodobé záväzky 382 600 €. 2025: vlastné imanie 8 017 €, dlhodobé záväzky 340 €, krátkodobé záväzky 382 939 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 8 987 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 382 367 €. 2022: vlastné imanie 8 846 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 382 451 €. 2023: vlastné imanie 8 845 €, dlhodobé záväzky 340 €, krátkodobé záväzky 382 112 €. 2024: vlastné imanie 8 357 €, dlhodobé záväzky 340 €, krátkodobé záväzky 382 600 €. 2025: vlastné imanie 8 017 €, dlhodobé záväzky 340 €, krátkodobé záväzky 382 939 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia−622−1420−488−340
Aktíva391,4 tis.391,3 tis.391,3 tis.391,3 tis.391,3 tis.
Vlastné imanie9 tis.8,8 tis.8,8 tis.8,4 tis.8 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť97,7 %97,7 %97,7 %97,9 %98,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
391,3 tis.
Vlastné imanie
8 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
98,0 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−488
Aktíva
391,3 tis.
Vlastné imanie
8,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
97,9 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
391,3 tis.
Vlastné imanie
8,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,7 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−142
Aktíva
391,3 tis.
Vlastné imanie
8,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,7 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−622
Aktíva
391,4 tis.
Vlastné imanie
9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API