Súhrn
- Vznik
- 06. 06. 201313 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 42 794 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ELPE SK s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47152061
- daňové identifikačné číslo
- 2023792001
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Moravská 13, 82104 Púchov, Slovenská republika
- Územie
- Púchovokres PúchovTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 06. 2013
- V registri
- 13 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 42515/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 709691
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 06. 06. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 06. 06. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 06. 06. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 06. 06. 2013 | — |
| Počítačové služby | 06. 06. 2013 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 06. 06. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 06. 06. 2013 | — |
| Administratívne služby | 06. 06. 2013 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 06. 06. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023792001 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 zvýšila zisk o ▲630 % na 20 661 € a znížila tržby o ▼6 % na 42,8 tisíc eur.
Tržby
42 794 €
▼ 6,1 %Výsledok hospodárenia
20 661 €
▲ 630,1 %Aktíva
39 743 €
▲ 152,5 %Vlastné imanie
34 843 €
▲ 145,9 %Zadlženosť
12,3 %
Hrubá marža
57,4 %
Čistá marža
48,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 49,5 tis. | 44,8 tis. | 45,4 tis. | 45,6 tis. | 42,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 1,7 tis. | 1,9 tis. | 672 | 2,8 tis. | 20,7 tis. |
| Aktíva | 10,5 tis. | 13,9 tis. | 11,7 tis. | 15,7 tis. | 39,7 tis. |
| Vlastné imanie | 8,8 tis. | 10,7 tis. | 11,3 tis. | 14,2 tis. | 34,8 tis. |
| Daň z príjmu | 542 | 504 | 179 | 792 | 3,9 tis. |
| Zadlženosť | 16,3 % | 23,4 % | 2,8 % | 10,0 % | 12,3 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 42,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 20,7 tis.
- Aktíva
- 39,7 tis.
- Vlastné imanie
- 34,8 tis.
- Daň z príjmu
- 3,9 tis.
- Zadlženosť
- 12,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 45,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,8 tis.
- Aktíva
- 15,7 tis.
- Vlastné imanie
- 14,2 tis.
- Daň z príjmu
- 792
- Zadlženosť
- 10,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 45,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 672
- Aktíva
- 11,7 tis.
- Vlastné imanie
- 11,3 tis.
- Daň z príjmu
- 179
- Zadlženosť
- 2,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 44,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,9 tis.
- Aktíva
- 13,9 tis.
- Vlastné imanie
- 10,7 tis.
- Daň z príjmu
- 504
- Zadlženosť
- 23,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 49,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,7 tis.
- Aktíva
- 10,5 tis.
- Vlastné imanie
- 8,8 tis.
- Daň z príjmu
- 542
- Zadlženosť
- 16,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.