prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

SMARTMEDIA solutions s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47148624aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 05. 201313 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SMARTMEDIA solutions s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47148624
daňové identifikačné číslo
2023804398
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Račianska 96, 83102 Bratislava-Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 05. 2013
V registri
13 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 89119/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1057591
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
reklamné a marketingové služby10. 05. 2013—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom10. 05. 2013—
prenájom hnuteľných vecí10. 05. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 05. 2013—
vydavateľská činnosť10. 05. 2013—
finančný leasing10. 05. 2013—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt10. 05. 2013—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti10. 05. 2013—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí10. 05. 2013—
služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov10. 05. 2013—
čistiace a upratovacie služby10. 05. 2013—
prevádzka malých plavidiel10. 05. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu10. 05. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb10. 05. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby10. 05. 2013—
počítačové služby10. 05. 2013—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov10. 05. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023804398: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023804398Obdobia daňových registráciíDIČ 2023804398: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023804398Obdobia daňových registráciíDIČ 2023804398: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023804398
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202380439810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

0 €

▲ 100,0 %

Aktíva

98 784 €

bez zmeny

Vlastné imanie

10 126 €

bez zmeny

Zadlženosť

89,7 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 94 750 €. 2019: tržby 35 113 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.100 tis.50 tis.094,8 tis.35,1 tis.00020182019202020212022Tržby2018: tržby 94 750 €. 2019: tržby 35 113 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.100 tis.50 tis.094,8 tis.35,1 tis.00020182019202020212022Tržby2018: tržby 94 750 €. 2019: tržby 35 113 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €.100 tis.50 tis.000201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 20 796 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 476 €. 2020: výsledok hospodárenia −28 404 €. 2021: výsledok hospodárenia −228 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.25 tis.0−50 tis.+20,8 tis.−5,5 tis.−28,4 tis.−228020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 20 796 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 476 €. 2020: výsledok hospodárenia −28 404 €. 2021: výsledok hospodárenia −228 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.25 tis.0−50 tis.+20,8 tis.−5,5 tis.−28,4 tis.−228020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 20 796 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 476 €. 2020: výsledok hospodárenia −28 404 €. 2021: výsledok hospodárenia −228 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.25 tis.0−50 tis.0201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 112 351 €, vlastné imanie 48 351 €. 2019: aktíva 115 968 €, vlastné imanie 38 758 €. 2020: aktíva 100 953 €, vlastné imanie 10 354 €. 2021: aktíva 98 784 €, vlastné imanie 10 126 €. 2022: aktíva 98 784 €, vlastné imanie 10 126 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 112 351 €, vlastné imanie 48 351 €. 2019: aktíva 115 968 €, vlastné imanie 38 758 €. 2020: aktíva 100 953 €, vlastné imanie 10 354 €. 2021: aktíva 98 784 €, vlastné imanie 10 126 €. 2022: aktíva 98 784 €, vlastné imanie 10 126 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 112 351 €, vlastné imanie 48 351 €. 2019: aktíva 115 968 €, vlastné imanie 38 758 €. 2020: aktíva 100 953 €, vlastné imanie 10 354 €. 2021: aktíva 98 784 €, vlastné imanie 10 126 €. 2022: aktíva 98 784 €, vlastné imanie 10 126 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 7 438 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 466 €, finančné účty 5 447 €. 2019: dlhodobý majetok 3 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 970 €, finančné účty 33 678 €. 2020: dlhodobý majetok 3 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 905 €, finančné účty 45 728 €. 2021: dlhodobý majetok 3 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 806 €, finančné účty 30 658 €. 2022: dlhodobý majetok 3 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 806 €, finančné účty 30 658 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 7 438 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 466 €, finančné účty 5 447 €. 2019: dlhodobý majetok 3 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 970 €, finančné účty 33 678 €. 2020: dlhodobý majetok 3 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 905 €, finančné účty 45 728 €. 2021: dlhodobý majetok 3 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 806 €, finančné účty 30 658 €. 2022: dlhodobý majetok 3 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 806 €, finančné účty 30 658 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 7 438 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 466 €, finančné účty 5 447 €. 2019: dlhodobý majetok 3 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 78 970 €, finančné účty 33 678 €. 2020: dlhodobý majetok 3 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 51 905 €, finančné účty 45 728 €. 2021: dlhodobý majetok 3 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 806 €, finančné účty 30 658 €. 2022: dlhodobý majetok 3 320 €, zásoby 0 €, pohľadávky 64 806 €, finančné účty 30 658 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 48 351 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 63 799 €. 2019: vlastné imanie 38 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 77 210 €. 2020: vlastné imanie 10 354 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 90 599 €. 2021: vlastné imanie 10 126 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 88 658 €. 2022: vlastné imanie 10 126 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 88 658 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 48 351 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 63 799 €. 2019: vlastné imanie 38 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 77 210 €. 2020: vlastné imanie 10 354 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 90 599 €. 2021: vlastné imanie 10 126 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 88 658 €. 2022: vlastné imanie 10 126 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 88 658 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 48 351 €, dlhodobé záväzky 201 €, krátkodobé záväzky 63 799 €. 2019: vlastné imanie 38 758 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 77 210 €. 2020: vlastné imanie 10 354 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 90 599 €. 2021: vlastné imanie 10 126 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 88 658 €. 2022: vlastné imanie 10 126 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 88 658 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 6 866 €. 2019: daň z príjmu 2 747 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.06,9 tis.2,7 tis.00020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 6 866 €. 2019: daň z príjmu 2 747 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.06,9 tis.2,7 tis.00020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 6 866 €. 2019: daň z príjmu 2 747 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.000201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby94,8 tis.35,1 tis.000
Výsledok hospodárenia20,8 tis.−5,5 tis.−28,4 tis.−2280
Aktíva112,4 tis.116 tis.101 tis.98,8 tis.98,8 tis.
Vlastné imanie48,4 tis.38,8 tis.10,4 tis.10,1 tis.10,1 tis.
Daň z príjmu6,9 tis.2,7 tis.000
Zadlženosť57,0 %66,6 %89,7 %89,7 %89,7 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
98,8 tis.
Vlastné imanie
10,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,7 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−228
Aktíva
98,8 tis.
Vlastné imanie
10,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,7 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−28,4 tis.
Aktíva
101 tis.
Vlastné imanie
10,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
89,7 %

2019

Tržby
35,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,5 tis.
Aktíva
116 tis.
Vlastné imanie
38,8 tis.
Daň z príjmu
2,7 tis.
Zadlženosť
66,6 %

2018

Tržby
94,8 tis.
Výsledok hospodárenia
20,8 tis.
Aktíva
112,4 tis.
Vlastné imanie
48,4 tis.
Daň z príjmu
6,9 tis.
Zadlženosť
57,0 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API