Súhrn
- Vznik
- 21. 05. 201313 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 31 200 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- INTRO HOUSE s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47148560
- daňové identifikačné číslo
- 2023771123
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2023771123
- Sídlo
- Sv. Cyrila a Metoda 3416/6, 03861 Vrútky, Slovenská republika
- Územie
- Vrútkyokres MartinŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 21. 05. 2013
- V registri
- 13 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 59112/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 646663
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 21. 05. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 21. 05. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 21. 05. 2013 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 21. 05. 2013 | — |
| počítačové služby | 21. 05. 2013 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 21. 05. 2013 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 21. 05. 2013 | — |
| reklamné a marketingové služby | 21. 05. 2013 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 21. 05. 2013 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 21. 05. 2013 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 21. 05. 2013 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 21. 05. 2013 | — |
| finančný leasing | 21. 05. 2013 | — |
| vedenie účtovníctva | 21. 05. 2013 | — |
| administratívne služby | 21. 05. 2013 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 21. 05. 2013 | — |
| správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 21. 05. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2023771123 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 14. 03. 2014 |
| daňové identifikačné číslo | 2023771123 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 1 648 € a zvýšila tržby o ▲111 % na 31,2 tisíc eur.
Tržby
31 200 €
▲ 110,8 %Výsledok hospodárenia
1 648 €
▲ 114,1 %Aktíva
992 602 €
▲ 8,0 %Vlastné imanie
580 222 €
▲ 55,0 %Zadlženosť
41,5 %
Hrubá marža
8,0 %
Čistá marža
5,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 11,6 tis. | 12,6 tis. | 12,6 tis. | 14,8 tis. | 31,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −49,7 tis. | −15,4 tis. | 1,2 tis. | −11,7 tis. | 1,6 tis. |
| Aktíva | 794,5 tis. | 850,4 tis. | 902,9 tis. | 918,7 tis. | 992,6 tis. |
| Vlastné imanie | 405,1 tis. | 455,9 tis. | 385,9 tis. | 374,2 tis. | 580,2 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 372 | 0 | 862 |
| Zadlženosť | 49,0 % | 46,4 % | 57,3 % | 59,3 % | 41,5 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 31,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 992,6 tis.
- Vlastné imanie
- 580,2 tis.
- Daň z príjmu
- 862
- Zadlženosť
- 41,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 14,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,7 tis.
- Aktíva
- 918,7 tis.
- Vlastné imanie
- 374,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 59,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 12,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 902,9 tis.
- Vlastné imanie
- 385,9 tis.
- Daň z príjmu
- 372
- Zadlženosť
- 57,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 12,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,4 tis.
- Aktíva
- 850,4 tis.
- Vlastné imanie
- 455,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 46,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 11,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −49,7 tis.
- Aktíva
- 794,5 tis.
- Vlastné imanie
- 405,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 49,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.