prezri.sk

platné k 09. 11. 2026

MARBO spol. s r.o.

identifikačné číslo organizácie 47139498aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 04. 201313 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
641 478 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MARBO spol. s r.o.
identifikačné číslo organizácie
47139498
daňové identifikačné číslo
2023751895
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2023751895
Sídlo
Rúbanisko III 2901/23, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 04. 2013
V registri
13 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 24081/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
406200
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva23. 04. 2013—
Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 04. 2013—
Sprostredkovatteľská činnosť v oblasti obchodu23. 04. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb23. 04. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby23. 04. 2013—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 20. 04. 2021

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023751895: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023751895: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023751895IČ DPH SK2023751895Obdobia daňových registráciíDIČ 2023751895: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023751895: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023751895IČ DPH SK2023751895Obdobia daňových registráciíDIČ 2023751895: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2023751895: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023751895IČ DPH SK2023751895
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202375189511. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 04. 2014
daňové identifikačné číslo202375189510. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2023 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 28. 09. 2026, naposledy v zozname 25. 09. 2026. Finančná správa SR: od 31. 08. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené25. 09. 2026
Finančná správa SR31. 08. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲1 905 % na 20 107 € a zvýšila tržby o ▲42 % na 641,5 tisíc eur.

Tržby

641 478 €

▲ 41,7 %

Výsledok hospodárenia

20 107 €

▲ 1 904,7 %

Aktíva

357 804 €

▼ 8,6 %

Vlastné imanie

101 331 €

▲ 14,5 %

Zadlženosť

71,7 %

Hrubá marža

4,6 %

Čistá marža

3,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 688 320 €. 2022: tržby 1 069 698 €. 2023: tržby 757 669 €. 2024: tržby 452 591 €. 2025: tržby 641 478 €.2 mil.1 mil.0688,3 tis.1,07 mil.757,7 tis.452,6 tis.641,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 688 320 €. 2022: tržby 1 069 698 €. 2023: tržby 757 669 €. 2024: tržby 452 591 €. 2025: tržby 641 478 €.2 mil.1 mil.0688,3 tis.1,07 mil.757,7 tis.452,6 tis.641,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 688 320 €. 2022: tržby 1 069 698 €. 2023: tržby 757 669 €. 2024: tržby 452 591 €. 2025: tržby 641 478 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 13 244 €. 2022: výsledok hospodárenia 19 657 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 014 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 003 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 107 €.25 tis.12,5 tis.0+13,2 tis.+19,7 tis.+11 tis.+1 tis.+20,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 13 244 €. 2022: výsledok hospodárenia 19 657 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 014 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 003 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 107 €.25 tis.12,5 tis.0+13,2 tis.+19,7 tis.+11 tis.+1 tis.+20,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 13 244 €. 2022: výsledok hospodárenia 19 657 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 014 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 003 €. 2025: výsledok hospodárenia 20 107 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 227 456 €, vlastné imanie 56 820 €. 2022: aktíva 350 339 €, vlastné imanie 76 477 €. 2023: aktíva 452 762 €, vlastné imanie 87 491 €. 2024: aktíva 391 353 €, vlastné imanie 88 494 €. 2025: aktíva 357 804 €, vlastné imanie 101 331 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 227 456 €, vlastné imanie 56 820 €. 2022: aktíva 350 339 €, vlastné imanie 76 477 €. 2023: aktíva 452 762 €, vlastné imanie 87 491 €. 2024: aktíva 391 353 €, vlastné imanie 88 494 €. 2025: aktíva 357 804 €, vlastné imanie 101 331 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 227 456 €, vlastné imanie 56 820 €. 2022: aktíva 350 339 €, vlastné imanie 76 477 €. 2023: aktíva 452 762 €, vlastné imanie 87 491 €. 2024: aktíva 391 353 €, vlastné imanie 88 494 €. 2025: aktíva 357 804 €, vlastné imanie 101 331 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 93 208 €, zásoby 3 454 €, pohľadávky 66 134 €, finančné účty 64 660 €. 2022: dlhodobý majetok 176 715 €, zásoby 3 810 €, pohľadávky 131 806 €, finančné účty 38 008 €. 2023: dlhodobý majetok 256 160 €, zásoby 3 231 €, pohľadávky 126 855 €, finančné účty 66 516 €. 2024: dlhodobý majetok 223 102 €, zásoby 40 339 €, pohľadávky 124 275 €, finančné účty 3 637 €. 2025: dlhodobý majetok 176 951 €, zásoby 52 787 €, pohľadávky 115 749 €, finančné účty 12 317 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 93 208 €, zásoby 3 454 €, pohľadávky 66 134 €, finančné účty 64 660 €. 2022: dlhodobý majetok 176 715 €, zásoby 3 810 €, pohľadávky 131 806 €, finančné účty 38 008 €. 2023: dlhodobý majetok 256 160 €, zásoby 3 231 €, pohľadávky 126 855 €, finančné účty 66 516 €. 2024: dlhodobý majetok 223 102 €, zásoby 40 339 €, pohľadávky 124 275 €, finančné účty 3 637 €. 2025: dlhodobý majetok 176 951 €, zásoby 52 787 €, pohľadávky 115 749 €, finančné účty 12 317 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 93 208 €, zásoby 3 454 €, pohľadávky 66 134 €, finančné účty 64 660 €. 2022: dlhodobý majetok 176 715 €, zásoby 3 810 €, pohľadávky 131 806 €, finančné účty 38 008 €. 2023: dlhodobý majetok 256 160 €, zásoby 3 231 €, pohľadávky 126 855 €, finančné účty 66 516 €. 2024: dlhodobý majetok 223 102 €, zásoby 40 339 €, pohľadávky 124 275 €, finančné účty 3 637 €. 2025: dlhodobý majetok 176 951 €, zásoby 52 787 €, pohľadávky 115 749 €, finančné účty 12 317 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 56 820 €, dlhodobé záväzky 33 882 €, krátkodobé záväzky 136 754 €. 2022: vlastné imanie 76 477 €, dlhodobé záväzky 58 511 €, krátkodobé záväzky 215 351 €. 2023: vlastné imanie 87 491 €, dlhodobé záväzky 76 117 €, krátkodobé záväzky 289 154 €. 2024: vlastné imanie 88 494 €, dlhodobé záväzky 108 273 €, krátkodobé záväzky 194 586 €. 2025: vlastné imanie 101 331 €, dlhodobé záväzky 1 706 €, krátkodobé záväzky 254 767 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 56 820 €, dlhodobé záväzky 33 882 €, krátkodobé záväzky 136 754 €. 2022: vlastné imanie 76 477 €, dlhodobé záväzky 58 511 €, krátkodobé záväzky 215 351 €. 2023: vlastné imanie 87 491 €, dlhodobé záväzky 76 117 €, krátkodobé záväzky 289 154 €. 2024: vlastné imanie 88 494 €, dlhodobé záväzky 108 273 €, krátkodobé záväzky 194 586 €. 2025: vlastné imanie 101 331 €, dlhodobé záväzky 1 706 €, krátkodobé záväzky 254 767 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 56 820 €, dlhodobé záväzky 33 882 €, krátkodobé záväzky 136 754 €. 2022: vlastné imanie 76 477 €, dlhodobé záväzky 58 511 €, krátkodobé záväzky 215 351 €. 2023: vlastné imanie 87 491 €, dlhodobé záväzky 76 117 €, krátkodobé záväzky 289 154 €. 2024: vlastné imanie 88 494 €, dlhodobé záväzky 108 273 €, krátkodobé záväzky 194 586 €. 2025: vlastné imanie 101 331 €, dlhodobé záväzky 1 706 €, krátkodobé záväzky 254 767 €.500 tis.250 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 583 €. 2022: daň z príjmu 8 768 €. 2023: daň z príjmu 6 179 €. 2024: daň z príjmu 8 796 €. 2025: daň z príjmu 9 383 €.10 tis.5 tis.06,6 tis.8,8 tis.6,2 tis.8,8 tis.9,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 583 €. 2022: daň z príjmu 8 768 €. 2023: daň z príjmu 6 179 €. 2024: daň z príjmu 8 796 €. 2025: daň z príjmu 9 383 €.10 tis.5 tis.06,6 tis.8,8 tis.6,2 tis.8,8 tis.9,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 6 583 €. 2022: daň z príjmu 8 768 €. 2023: daň z príjmu 6 179 €. 2024: daň z príjmu 8 796 €. 2025: daň z príjmu 9 383 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby688,3 tis.1,07 mil.757,7 tis.452,6 tis.641,5 tis.
Výsledok hospodárenia13,2 tis.19,7 tis.11 tis.1 tis.20,1 tis.
Aktíva227,5 tis.350,3 tis.452,8 tis.391,4 tis.357,8 tis.
Vlastné imanie56,8 tis.76,5 tis.87,5 tis.88,5 tis.101,3 tis.
Daň z príjmu6,6 tis.8,8 tis.6,2 tis.8,8 tis.9,4 tis.
Zadlženosť75,0 %78,2 %80,7 %77,4 %71,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
641,5 tis.
Výsledok hospodárenia
20,1 tis.
Aktíva
357,8 tis.
Vlastné imanie
101,3 tis.
Daň z príjmu
9,4 tis.
Zadlženosť
71,7 %

2024

Tržby
452,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
391,4 tis.
Vlastné imanie
88,5 tis.
Daň z príjmu
8,8 tis.
Zadlženosť
77,4 %

2023

Tržby
757,7 tis.
Výsledok hospodárenia
11 tis.
Aktíva
452,8 tis.
Vlastné imanie
87,5 tis.
Daň z príjmu
6,2 tis.
Zadlženosť
80,7 %

2022

Tržby
1,07 mil.
Výsledok hospodárenia
19,7 tis.
Aktíva
350,3 tis.
Vlastné imanie
76,5 tis.
Daň z príjmu
8,8 tis.
Zadlženosť
78,2 %

2021

Tržby
688,3 tis.
Výsledok hospodárenia
13,2 tis.
Aktíva
227,5 tis.
Vlastné imanie
56,8 tis.
Daň z príjmu
6,6 tis.
Zadlženosť
75,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 09. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 09. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API