prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

TACSE - Inštitút vzdelávania, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47138556aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 07. 201313 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TACSE - Inštitút vzdelávania, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47138556
daňové identifikačné číslo
2023811944
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
M. Corvina 1996/40, 93201 Veľký Meder, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 07. 2013
V registri
13 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 32059/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
827537
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 07. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu10. 07. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb10. 07. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí10. 07. 2013—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla10. 07. 2013—
Čistiace a upratovacie služby10. 07. 2013—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla10. 07. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 07. 2013—
Osobná cestná doprava10. 07. 2013—
vyučovanie v odbore cudzích jazykov: anglický jazyk21. 10. 2016—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti21. 10. 2016—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí21. 10. 2016—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach21. 10. 2016—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu21. 10. 2016—
administratívne služby21. 10. 2016—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky21. 10. 2016—
vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce21. 10. 2016—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom20. 09. 2017—
prevádzkovanie výdajne stravy30. 04. 2019—
služby súvisiace so skrášľovaním tela30. 04. 2019—
výroba potravinárskych výrobkov30. 04. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023811944: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023811944Obdobia daňových registráciíDIČ 2023811944: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023811944Obdobia daňových registráciíDIČ 2023811944: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023811944
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202381194410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prehĺbila stratu na −2 249 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−2 249 €

▼ 270,5 %

Aktíva

40 719 €

▲ 83,0 %

Vlastné imanie

36 885 €

▲ 100,5 %

Zadlženosť

9,4 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €. 2025: tržby 0 €.1100000020212022202320242025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −19 099 €. 2022: výsledok hospodárenia −12 796 €. 2023: výsledok hospodárenia −78 890 €. 2024: výsledok hospodárenia −607 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 249 €.0−100 tis.−19,1 tis.−12,8 tis.−78,9 tis.−607−2,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −19 099 €. 2022: výsledok hospodárenia −12 796 €. 2023: výsledok hospodárenia −78 890 €. 2024: výsledok hospodárenia −607 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 249 €.0−100 tis.−19,1 tis.−12,8 tis.−78,9 tis.−607−2,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −19 099 €. 2022: výsledok hospodárenia −12 796 €. 2023: výsledok hospodárenia −78 890 €. 2024: výsledok hospodárenia −607 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 249 €.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 37 464 €, vlastné imanie 6 969 €. 2022: aktíva 11 655 €, vlastné imanie 6 204 €. 2023: aktíva 24 321 €, vlastné imanie 18 870 €. 2024: aktíva 22 252 €, vlastné imanie 18 393 €. 2025: aktíva 40 719 €, vlastné imanie 36 885 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 37 464 €, vlastné imanie 6 969 €. 2022: aktíva 11 655 €, vlastné imanie 6 204 €. 2023: aktíva 24 321 €, vlastné imanie 18 870 €. 2024: aktíva 22 252 €, vlastné imanie 18 393 €. 2025: aktíva 40 719 €, vlastné imanie 36 885 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 37 464 €, vlastné imanie 6 969 €. 2022: aktíva 11 655 €, vlastné imanie 6 204 €. 2023: aktíva 24 321 €, vlastné imanie 18 870 €. 2024: aktíva 22 252 €, vlastné imanie 18 393 €. 2025: aktíva 40 719 €, vlastné imanie 36 885 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 12 185 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 739 €, finančné účty 21 540 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 649 €, finančné účty 8 006 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 574 €, finančné účty 20 747 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 574 €, finančné účty 18 678 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 574 €, finančné účty 37 145 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 12 185 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 739 €, finančné účty 21 540 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 649 €, finančné účty 8 006 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 574 €, finančné účty 20 747 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 574 €, finančné účty 18 678 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 574 €, finančné účty 37 145 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 12 185 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 739 €, finančné účty 21 540 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 649 €, finančné účty 8 006 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 574 €, finančné účty 20 747 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 574 €, finančné účty 18 678 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 574 €, finančné účty 37 145 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 969 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 30 495 €. 2022: vlastné imanie 6 204 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 451 €. 2023: vlastné imanie 18 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 451 €. 2024: vlastné imanie 18 393 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 859 €. 2025: vlastné imanie 36 885 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 834 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 969 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 30 495 €. 2022: vlastné imanie 6 204 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 451 €. 2023: vlastné imanie 18 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 451 €. 2024: vlastné imanie 18 393 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 859 €. 2025: vlastné imanie 36 885 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 834 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 6 969 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 30 495 €. 2022: vlastné imanie 6 204 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 451 €. 2023: vlastné imanie 18 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 451 €. 2024: vlastné imanie 18 393 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 859 €. 2025: vlastné imanie 36 885 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 834 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00000
Výsledok hospodárenia−19,1 tis.−12,8 tis.−78,9 tis.−607−2,2 tis.
Aktíva37,5 tis.11,7 tis.24,3 tis.22,3 tis.40,7 tis.
Vlastné imanie7 tis.6,2 tis.18,9 tis.18,4 tis.36,9 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť81,4 %46,8 %22,4 %17,3 %9,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,2 tis.
Aktíva
40,7 tis.
Vlastné imanie
36,9 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
9,4 %

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−607
Aktíva
22,3 tis.
Vlastné imanie
18,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
17,3 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−78,9 tis.
Aktíva
24,3 tis.
Vlastné imanie
18,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
22,4 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−12,8 tis.
Aktíva
11,7 tis.
Vlastné imanie
6,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
46,8 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−19,1 tis.
Aktíva
37,5 tis.
Vlastné imanie
7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
81,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API