prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MV racing, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47131098aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 04. 201313 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MV racing, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47131098
daňové identifikačné číslo
2023752346
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
984, 90041 Rovinka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 04. 2013
V registri
13 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 109217/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1068779
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 04. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu19. 04. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb19. 04. 2013—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla19. 04. 2013—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky19. 04. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí19. 04. 2013—
Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom19. 04. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023752346: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023752346Obdobia daňových registráciíDIČ 2023752346: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023752346Obdobia daňových registráciíDIČ 2023752346: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023752346
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202375234610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 zisk bez zmeny na 0 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

0 €

Aktíva

0 €

Vlastné imanie

0 €

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 124 046 €. 2021: tržby 136 662 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0124 tis.136,7 tis.00020202021202220232024Tržby2020: tržby 124 046 €. 2021: tržby 136 662 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0124 tis.136,7 tis.00020202021202220232024Tržby2020: tržby 124 046 €. 2021: tržby 136 662 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.200 tis.100 tis.000202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −2 080 €. 2021: výsledok hospodárenia −26 082 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €.0−50 tis.−2,1 tis.−26,1 tis.00020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −2 080 €. 2021: výsledok hospodárenia −26 082 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €.0−50 tis.−2,1 tis.−26,1 tis.00020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −2 080 €. 2021: výsledok hospodárenia −26 082 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia 0 €.0−50 tis.00202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 143 143 €, vlastné imanie −11 387 €. 2021: aktíva 144 386 €, vlastné imanie −36 893 €. 2022: aktíva 7 000 €, vlastné imanie 7 000 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €. 2024: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.200 tis.0−50 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 143 143 €, vlastné imanie −11 387 €. 2021: aktíva 144 386 €, vlastné imanie −36 893 €. 2022: aktíva 7 000 €, vlastné imanie 7 000 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €. 2024: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.200 tis.0−50 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 143 143 €, vlastné imanie −11 387 €. 2021: aktíva 144 386 €, vlastné imanie −36 893 €. 2022: aktíva 7 000 €, vlastné imanie 7 000 €. 2023: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €. 2024: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.200 tis.0−50 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 20 522 €, zásoby 32 €, pohľadávky 109 429 €, finančné účty 13 160 €. 2021: dlhodobý majetok 8 839 €, zásoby 136 €, pohľadávky 121 501 €, finančné účty 13 910 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 000 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 20 522 €, zásoby 32 €, pohľadávky 109 429 €, finančné účty 13 160 €. 2021: dlhodobý majetok 8 839 €, zásoby 136 €, pohľadávky 121 501 €, finančné účty 13 910 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 000 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 20 522 €, zásoby 32 €, pohľadávky 109 429 €, finančné účty 13 160 €. 2021: dlhodobý majetok 8 839 €, zásoby 136 €, pohľadávky 121 501 €, finančné účty 13 910 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 000 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.200 tis.100 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −11 387 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 154 530 €. 2021: vlastné imanie −36 893 €, dlhodobé záväzky 5 040 €, krátkodobé záväzky 176 239 €. 2022: vlastné imanie 7 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.0−50 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −11 387 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 154 530 €. 2021: vlastné imanie −36 893 €, dlhodobé záväzky 5 040 €, krátkodobé záväzky 176 239 €. 2022: vlastné imanie 7 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.0−50 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −11 387 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 154 530 €. 2021: vlastné imanie −36 893 €, dlhodobé záväzky 5 040 €, krátkodobé záväzky 176 239 €. 2022: vlastné imanie 7 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2023: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2024: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.200 tis.0−50 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.1100000020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.1100000020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 0 €.1100000020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby124 tis.136,7 tis.000
Výsledok hospodárenia−2,1 tis.−26,1 tis.000
Aktíva143,1 tis.144,4 tis.7 tis.00
Vlastné imanie−11,4 tis.−36,9 tis.7 tis.00
Daň z príjmu00000
Zadlženosť108,0 %125,6 %0,0 %——

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
7 tis.
Vlastné imanie
7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2021

Tržby
136,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−26,1 tis.
Aktíva
144,4 tis.
Vlastné imanie
−36,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
125,6 %

2020

Tržby
124 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,1 tis.
Aktíva
143,1 tis.
Vlastné imanie
−11,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
108,0 %

aj 2015–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API