prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Galeter s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47122676aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 04. 201313 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
53 546 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Galeter s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47122676
daňové identifikačné číslo
2023754755
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 04. 2013
V registri
13 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 183661/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
505750
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu25. 04. 2013—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 04. 2013—
reklamné a marketingové služby25. 04. 2013—
prenájom hnuteľných vecí25. 04. 2013—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom25. 04. 2013—
prípravné práce k realizácii stavby25. 04. 2013—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 04. 2013—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov25. 04. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby25. 04. 2013—
finančný leasing25. 04. 2013—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt25. 04. 2013—
čistiace a upratovacie služby25. 04. 2013—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 04. 2013—
administratívne služby25. 04. 2013—
počítačové služby25. 04. 2013—
faktoring a forfaiting25. 04. 2013—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov25. 04. 2013—
organizovanie kurzov, školení a seminárov25. 04. 2013—
Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve07. 08. 2013—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 20. 12. 2017 do 27. 01. 2025 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023754755: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023754755Obdobia daňových registráciíDIČ 2023754755: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023754755Obdobia daňových registráciíDIČ 2023754755: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023754755
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202375475510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 38 € a zvýšila tržby z nuly na 53,5 tisíc eur.

Tržby

53 546 €

Výsledok hospodárenia

38 €

▲ 112,0 %

Aktíva

39 136 €

▲ 23 057,4 %

Vlastné imanie

−19 314 €

▲ 0,2 %

Zadlženosť

149,4 %

Hrubá marža

0,5 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 53 546 €.100 tis.50 tis.0000053,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 53 546 €.100 tis.50 tis.0000053,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 0 €. 2020: tržby 0 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 53 546 €.100 tis.50 tis.000201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 318 €. 2020: výsledok hospodárenia −13 371 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 939 €. 2022: výsledok hospodárenia −317 €. 2023: výsledok hospodárenia 38 €.2 tis.0−20 tis.+1,3 tis.−13,4 tis.−6,9 tis.−317+3820192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 318 €. 2020: výsledok hospodárenia −13 371 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 939 €. 2022: výsledok hospodárenia −317 €. 2023: výsledok hospodárenia 38 €.2 tis.0−20 tis.+1,3 tis.−13,4 tis.−6,9 tis.−317+3820192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 1 318 €. 2020: výsledok hospodárenia −13 371 €. 2021: výsledok hospodárenia −6 939 €. 2022: výsledok hospodárenia −317 €. 2023: výsledok hospodárenia 38 €.2 tis.0−20 tis.+38201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 21 630 €, vlastné imanie −62 523 €. 2020: aktíva 15 855 €, vlastné imanie −12 096 €. 2021: aktíva 99 €, vlastné imanie −19 035 €. 2022: aktíva 169 €, vlastné imanie −19 352 €. 2023: aktíva 39 136 €, vlastné imanie −19 314 €.50 tis.0−100 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 21 630 €, vlastné imanie −62 523 €. 2020: aktíva 15 855 €, vlastné imanie −12 096 €. 2021: aktíva 99 €, vlastné imanie −19 035 €. 2022: aktíva 169 €, vlastné imanie −19 352 €. 2023: aktíva 39 136 €, vlastné imanie −19 314 €.50 tis.0−100 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 21 630 €, vlastné imanie −62 523 €. 2020: aktíva 15 855 €, vlastné imanie −12 096 €. 2021: aktíva 99 €, vlastné imanie −19 035 €. 2022: aktíva 169 €, vlastné imanie −19 352 €. 2023: aktíva 39 136 €, vlastné imanie −19 314 €.50 tis.0−100 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 21 224 €, zásoby 0 €, pohľadávky 384 €, finančné účty 22 €. 2020: dlhodobý majetok 15 159 €, zásoby 0 €, pohľadávky 259 €, finančné účty 437 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 99 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 €, finančné účty 86 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 639 €, finančné účty 8 497 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 21 224 €, zásoby 0 €, pohľadávky 384 €, finančné účty 22 €. 2020: dlhodobý majetok 15 159 €, zásoby 0 €, pohľadávky 259 €, finančné účty 437 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 99 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 €, finančné účty 86 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 639 €, finančné účty 8 497 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 21 224 €, zásoby 0 €, pohľadávky 384 €, finančné účty 22 €. 2020: dlhodobý majetok 15 159 €, zásoby 0 €, pohľadávky 259 €, finančné účty 437 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 99 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 €, finančné účty 86 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 639 €, finančné účty 8 497 €.50 tis.25 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −62 523 €, dlhodobé záväzky 21 000 €, krátkodobé záväzky 63 153 €. 2020: vlastné imanie −12 096 €, dlhodobé záväzky 14 000 €, krátkodobé záväzky 13 951 €. 2021: vlastné imanie −19 035 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 134 €. 2022: vlastné imanie −19 352 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 521 €. 2023: vlastné imanie −19 314 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 58 450 €.100 tis.0−100 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −62 523 €, dlhodobé záväzky 21 000 €, krátkodobé záväzky 63 153 €. 2020: vlastné imanie −12 096 €, dlhodobé záväzky 14 000 €, krátkodobé záväzky 13 951 €. 2021: vlastné imanie −19 035 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 134 €. 2022: vlastné imanie −19 352 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 521 €. 2023: vlastné imanie −19 314 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 58 450 €.100 tis.0−100 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −62 523 €, dlhodobé záväzky 21 000 €, krátkodobé záväzky 63 153 €. 2020: vlastné imanie −12 096 €, dlhodobé záväzky 14 000 €, krátkodobé záväzky 13 951 €. 2021: vlastné imanie −19 035 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 134 €. 2022: vlastné imanie −19 352 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 521 €. 2023: vlastné imanie −19 314 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 58 450 €.100 tis.0−100 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 226 €.2501250000022620192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 226 €.2501250000022620192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 226 €.2501250000022620192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby000053,5 tis.
Výsledok hospodárenia1,3 tis.−13,4 tis.−6,9 tis.−31738
Aktíva21,6 tis.15,9 tis.9916939,1 tis.
Vlastné imanie−62,5 tis.−12,1 tis.−19 tis.−19,4 tis.−19,3 tis.
Daň z príjmu0000226
Zadlženosť389,1 %176,3 %19 327,3 %11 550,9 %149,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
53,5 tis.
Výsledok hospodárenia
38
Aktíva
39,1 tis.
Vlastné imanie
−19,3 tis.
Daň z príjmu
226
Zadlženosť
149,4 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−317
Aktíva
169
Vlastné imanie
−19,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
11 550,9 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−6,9 tis.
Aktíva
99
Vlastné imanie
−19 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
19 327,3 %

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−13,4 tis.
Aktíva
15,9 tis.
Vlastné imanie
−12,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
176,3 %

2019

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
21,6 tis.
Vlastné imanie
−62,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
389,1 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API