Súhrn
- Vznik
- 01. 05. 201313 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 26. 10. 2026
- Tržby
- 36 124 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LOVINO s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 47105658
- daňové identifikačné číslo
- 2023767878
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Budmerice, Slovenská republika
- Územie
- Budmericeokres PezinokBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 05. 2013
- V registri
- 13 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 88927/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 424649
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 01. 05. 2013 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 01. 05. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 01. 05. 2013 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 01. 05. 2013 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 01. 05. 2013 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 01. 05. 2013 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 01. 05. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2023767878 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 26. 10. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 28. 09. 2026 – 12. 10. 2026 ukončené | 08. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼18 % na 1 187 € a zvýšila tržby o ▲38 % na 36,1 tisíc eur.
Tržby
36 124 €
▲ 38,1 %Výsledok hospodárenia
1 187 €
▼ 18,4 %Aktíva
32 003 €
▲ 4,6 %Vlastné imanie
8 071 €
▲ 17,2 %Zadlženosť
74,8 %
Hrubá marža
4,2 %
Čistá marža
3,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 15,1 tis. | 20,4 tis. | 23,7 tis. | 26,2 tis. | 36,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 95 | 1,1 tis. | 196 | 1,5 tis. | 1,2 tis. |
| Aktíva | 27,7 tis. | 28,8 tis. | 28,8 tis. | 30,6 tis. | 32 tis. |
| Vlastné imanie | 4,1 tis. | 5,2 tis. | 5,4 tis. | 6,9 tis. | 8,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 195 | 34 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 85,1 % | 81,8 % | 81,2 % | 77,5 % | 74,8 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 36,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,2 tis.
- Aktíva
- 32 tis.
- Vlastné imanie
- 8,1 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 74,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 26,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,5 tis.
- Aktíva
- 30,6 tis.
- Vlastné imanie
- 6,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 77,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 23,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 196
- Aktíva
- 28,8 tis.
- Vlastné imanie
- 5,4 tis.
- Daň z príjmu
- 34
- Zadlženosť
- 81,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 20,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 28,8 tis.
- Vlastné imanie
- 5,2 tis.
- Daň z príjmu
- 195
- Zadlženosť
- 81,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 15,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 95
- Aktíva
- 27,7 tis.
- Vlastné imanie
- 4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 85,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.