prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Jura Slovakia, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47099992aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 04. 201313 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
56 829 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Jura Slovakia, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47099992
daňové identifikačné číslo
2023741852
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Janka Kráľa 4869, 95501 Topoľčany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 04. 2013
V registri
13 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 33999/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
316820
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 04. 2013—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu05. 04. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023741852: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023741852Obdobia daňových registráciíDIČ 2023741852: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023741852Obdobia daňových registráciíDIČ 2023741852: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023741852
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202374185210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼92 % na 308 € a znížila tržby o ▼10 % na 56,8 tisíc eur.

Tržby

56 829 €

▼ 9,5 %

Výsledok hospodárenia

308 €

▼ 91,8 %

Aktíva

21 468 €

▼ 16,0 %

Vlastné imanie

308 €

▼ 98,5 %

Zadlženosť

98,6 %

Hrubá marža

0,7 %

Čistá marža

0,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 50 541 €. 2018: tržby 60 673 €. 2019: tržby 86 781 €. 2020: tržby 62 828 €. 2021: tržby 56 829 €.100 tis.50 tis.050,5 tis.60,7 tis.86,8 tis.62,8 tis.56,8 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 50 541 €. 2018: tržby 60 673 €. 2019: tržby 86 781 €. 2020: tržby 62 828 €. 2021: tržby 56 829 €.100 tis.50 tis.050,5 tis.60,7 tis.86,8 tis.62,8 tis.56,8 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 50 541 €. 2018: tržby 60 673 €. 2019: tržby 86 781 €. 2020: tržby 62 828 €. 2021: tržby 56 829 €.100 tis.50 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 285 €. 2018: výsledok hospodárenia 204 €. 2019: výsledok hospodárenia 3 324 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 749 €. 2021: výsledok hospodárenia 308 €.5 tis.0−2 tis.−1,3 tis.+204+3,3 tis.+3,7 tis.+30820172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 285 €. 2018: výsledok hospodárenia 204 €. 2019: výsledok hospodárenia 3 324 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 749 €. 2021: výsledok hospodárenia 308 €.5 tis.0−2 tis.−1,3 tis.+204+3,3 tis.+3,7 tis.+30820172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 285 €. 2018: výsledok hospodárenia 204 €. 2019: výsledok hospodárenia 3 324 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 749 €. 2021: výsledok hospodárenia 308 €.5 tis.0−2 tis.+308201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 14 893 €, vlastné imanie 12 599 €. 2018: aktíva 31 235 €, vlastné imanie 13 283 €. 2019: aktíva 35 940 €, vlastné imanie 16 607 €. 2020: aktíva 25 555 €, vlastné imanie 20 356 €. 2021: aktíva 21 468 €, vlastné imanie 308 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 14 893 €, vlastné imanie 12 599 €. 2018: aktíva 31 235 €, vlastné imanie 13 283 €. 2019: aktíva 35 940 €, vlastné imanie 16 607 €. 2020: aktíva 25 555 €, vlastné imanie 20 356 €. 2021: aktíva 21 468 €, vlastné imanie 308 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 14 893 €, vlastné imanie 12 599 €. 2018: aktíva 31 235 €, vlastné imanie 13 283 €. 2019: aktíva 35 940 €, vlastné imanie 16 607 €. 2020: aktíva 25 555 €, vlastné imanie 20 356 €. 2021: aktíva 21 468 €, vlastné imanie 308 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 637 €, finančné účty 12 256 €. 2018: dlhodobý majetok 21 342 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 893 €. 2019: dlhodobý majetok 14 774 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 730 €, finančné účty 15 436 €. 2020: dlhodobý majetok 8 207 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 464 €, finančné účty 10 884 €. 2021: dlhodobý majetok 3 710 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 649 €, finančné účty 13 109 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 637 €, finančné účty 12 256 €. 2018: dlhodobý majetok 21 342 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 893 €. 2019: dlhodobý majetok 14 774 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 730 €, finančné účty 15 436 €. 2020: dlhodobý majetok 8 207 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 464 €, finančné účty 10 884 €. 2021: dlhodobý majetok 3 710 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 649 €, finančné účty 13 109 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 637 €, finančné účty 12 256 €. 2018: dlhodobý majetok 21 342 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 9 893 €. 2019: dlhodobý majetok 14 774 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 730 €, finančné účty 15 436 €. 2020: dlhodobý majetok 8 207 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 464 €, finančné účty 10 884 €. 2021: dlhodobý majetok 3 710 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 649 €, finančné účty 13 109 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 12 599 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 294 €. 2018: vlastné imanie 13 283 €, dlhodobé záväzky 16 000 €, krátkodobé záväzky 1 952 €. 2019: vlastné imanie 16 607 €, dlhodobé záväzky 39 €, krátkodobé záväzky 19 294 €. 2020: vlastné imanie 20 356 €, dlhodobé záväzky 39 €, krátkodobé záväzky 5 160 €. 2021: vlastné imanie 308 €, dlhodobé záväzky 26 €, krátkodobé záväzky 21 134 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 12 599 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 294 €. 2018: vlastné imanie 13 283 €, dlhodobé záväzky 16 000 €, krátkodobé záväzky 1 952 €. 2019: vlastné imanie 16 607 €, dlhodobé záväzky 39 €, krátkodobé záväzky 19 294 €. 2020: vlastné imanie 20 356 €, dlhodobé záväzky 39 €, krátkodobé záväzky 5 160 €. 2021: vlastné imanie 308 €, dlhodobé záväzky 26 €, krátkodobé záväzky 21 134 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 12 599 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 294 €. 2018: vlastné imanie 13 283 €, dlhodobé záväzky 16 000 €, krátkodobé záväzky 1 952 €. 2019: vlastné imanie 16 607 €, dlhodobé záväzky 39 €, krátkodobé záväzky 19 294 €. 2020: vlastné imanie 20 356 €, dlhodobé záväzky 39 €, krátkodobé záväzky 5 160 €. 2021: vlastné imanie 308 €, dlhodobé záväzky 26 €, krátkodobé záväzky 21 134 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 250 €. 2019: daň z príjmu 1 113 €. 2020: daň z príjmu 960 €. 2021: daň z príjmu 82 €.2 tis.1 tis.09602501,1 tis.9608220172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 250 €. 2019: daň z príjmu 1 113 €. 2020: daň z príjmu 960 €. 2021: daň z príjmu 82 €.2 tis.1 tis.09602501,1 tis.9608220172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 250 €. 2019: daň z príjmu 1 113 €. 2020: daň z príjmu 960 €. 2021: daň z príjmu 82 €.2 tis.1 tis.096082201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby50,5 tis.60,7 tis.86,8 tis.62,8 tis.56,8 tis.
Výsledok hospodárenia−1,3 tis.2043,3 tis.3,7 tis.308
Aktíva14,9 tis.31,2 tis.35,9 tis.25,6 tis.21,5 tis.
Vlastné imanie12,6 tis.13,3 tis.16,6 tis.20,4 tis.308
Daň z príjmu9602501,1 tis.96082
Zadlženosť15,4 %57,5 %53,8 %20,3 %98,6 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
56,8 tis.
Výsledok hospodárenia
308
Aktíva
21,5 tis.
Vlastné imanie
308
Daň z príjmu
82
Zadlženosť
98,6 %

2020

Tržby
62,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
25,6 tis.
Vlastné imanie
20,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
20,3 %

2019

Tržby
86,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3,3 tis.
Aktíva
35,9 tis.
Vlastné imanie
16,6 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
53,8 %

2018

Tržby
60,7 tis.
Výsledok hospodárenia
204
Aktíva
31,2 tis.
Vlastné imanie
13,3 tis.
Daň z príjmu
250
Zadlženosť
57,5 %

2017

Tržby
50,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
14,9 tis.
Vlastné imanie
12,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
15,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API