prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

BEVISA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 47098660aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 04. 201313 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
25 875 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BEVISA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
47098660
daňové identifikačné číslo
2023744217
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Záhorácka 1933/51, 90101 Malacky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 04. 2013
V registri
13 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 88472/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
802618
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)06. 04. 2013—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu06. 04. 2013—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností06. 04. 2013—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla06. 04. 2013—
Čistiace a upratovacie služby06. 04. 2013—
Prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom06. 04. 2013—
Prenájom hnuteľných vecí06. 04. 2013—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov06. 04. 2013—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí06. 04. 2013—
Reklamné a marketingové služby06. 04. 2013—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu06. 04. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb06. 04. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu06. 04. 2013—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby06. 04. 2013—
Faktoring a forfaiting06. 04. 2013—
Prípravné práce k realizácii stavby06. 04. 2013—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien06. 04. 2013—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov06. 04. 2013—
Administratívne služby06. 04. 2013—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti06. 04. 2013—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla06. 04. 2013—
Finančný leasing06. 04. 2013—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2023744217: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023744217Obdobia daňových registráciíDIČ 2023744217: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023744217Obdobia daňových registráciíDIČ 2023744217: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2023744217
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202374421710. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 zvýšila zisk o ▲141 % na 385 € a znížila tržby o ▼47 % na 25,9 tisíc eur.

Tržby

25 875 €

▼ 47,5 %

Výsledok hospodárenia

385 €

▲ 140,6 %

Aktíva

765 €

▲ 378,1 %

Vlastné imanie

765 €

▲ 378,1 %

Zadlženosť

0,0 %

Hrubá marža

1,5 %

Čistá marža

1,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 0 €. 2018: tržby 6 560 €. 2019: tržby 49 260 €. 2021: tržby 25 875 €.50 tis.25 tis.0006,6 tis.49,3 tis.25,9 tis.20142015201820192021Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 0 €. 2018: tržby 6 560 €. 2019: tržby 49 260 €. 2021: tržby 25 875 €.50 tis.25 tis.0006,6 tis.49,3 tis.25,9 tis.20142015201820192021Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 0 €. 2018: tržby 6 560 €. 2019: tržby 49 260 €. 2021: tržby 25 875 €.50 tis.25 tis.00201420182021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −630 €. 2015: výsledok hospodárenia −480 €. 2018: výsledok hospodárenia 120 €. 2019: výsledok hospodárenia 160 €. 2021: výsledok hospodárenia 385 €.5000−1 tis.−630−480+120+160+38520142015201820192021Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −630 €. 2015: výsledok hospodárenia −480 €. 2018: výsledok hospodárenia 120 €. 2019: výsledok hospodárenia 160 €. 2021: výsledok hospodárenia 385 €.5000−1 tis.−630−480+120+160+38520142015201820192021Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −630 €. 2015: výsledok hospodárenia −480 €. 2018: výsledok hospodárenia 120 €. 2019: výsledok hospodárenia 160 €. 2021: výsledok hospodárenia 385 €.5000−1 tis.−630−480+120+160+38520142015201820192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 4 739 €, vlastné imanie 4 109 €. 2015: aktíva 4 739 €, vlastné imanie 3 629 €. 2018: aktíva 120 €, vlastné imanie 120 €. 2019: aktíva 160 €, vlastné imanie 160 €. 2021: aktíva 765 €, vlastné imanie 765 €.5 tis.2,5 tis.020142015201820192021Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 4 739 €, vlastné imanie 4 109 €. 2015: aktíva 4 739 €, vlastné imanie 3 629 €. 2018: aktíva 120 €, vlastné imanie 120 €. 2019: aktíva 160 €, vlastné imanie 160 €. 2021: aktíva 765 €, vlastné imanie 765 €.5 tis.2,5 tis.020142015201820192021Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 4 739 €, vlastné imanie 4 109 €. 2015: aktíva 4 739 €, vlastné imanie 3 629 €. 2018: aktíva 120 €, vlastné imanie 120 €. 2019: aktíva 160 €, vlastné imanie 160 €. 2021: aktíva 765 €, vlastné imanie 765 €.5 tis.2,5 tis.020142015201820192021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 739 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 739 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 120 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 160 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 765 €.5 tis.2,5 tis.020142015201820192021Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 739 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 739 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 120 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 160 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 765 €.5 tis.2,5 tis.020142015201820192021Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 739 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 739 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 120 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 160 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 765 €.5 tis.2,5 tis.020142015201820192021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 4 109 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 630 €. 2015: vlastné imanie 3 629 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 110 €. 2018: vlastné imanie 120 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 160 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 765 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.5 tis.2,5 tis.020142015201820192021Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 4 109 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 630 €. 2015: vlastné imanie 3 629 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 110 €. 2018: vlastné imanie 120 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 160 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 765 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.5 tis.2,5 tis.020142015201820192021Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 4 109 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 630 €. 2015: vlastné imanie 3 629 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 110 €. 2018: vlastné imanie 120 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 160 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2021: vlastné imanie 765 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.5 tis.2,5 tis.020142015201820192021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.500250048048000020142015201820192021Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.500250048048000020142015201820192021Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.500250048048000020142015201820192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby006,6 tis.49,3 tis.25,9 tis.
Výsledok hospodárenia−630−480120160385
Aktíva4,7 tis.4,7 tis.120160765
Vlastné imanie4,1 tis.3,6 tis.120160765
Daň z príjmu480480000
Zadlženosť13,3 %23,4 %0,0 %0,0 %0,0 %

2021

Tržby
25,9 tis.
Výsledok hospodárenia
385
Aktíva
765
Vlastné imanie
765
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2019

Tržby
49,3 tis.
Výsledok hospodárenia
160
Aktíva
160
Vlastné imanie
160
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2018

Tržby
6,6 tis.
Výsledok hospodárenia
120
Aktíva
120
Vlastné imanie
120
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2015

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−480
Aktíva
4,7 tis.
Vlastné imanie
3,6 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
23,4 %

2014

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−630
Aktíva
4,7 tis.
Vlastné imanie
4,1 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
13,3 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API